Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
  Drukuj

sierpien i wrzesien 2007
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 wrz 2011, o 23:44 

No to zgodnie z tradycja zakladam watek 4 latkowy :10: :10:

pozwolilam sobie dodac miesiac urodizn Olivki... a moze ktos sie skusi i dolaczy do nas

Tak sobie mysle Asia, ze jestes druga z kolei mama , ktora sie spodziewa drugiego dziecka po naszym 4latkowym wysypie....Pierwsza byla Polcia ... jeszcze nam zostaje jedno miejsce na podium dla Madzi albo Beaty.... ja sie wypisuje z tej zabawy :wink: :wink: :wink:

U nas mialo padac i nie pada.... wiec my wlasnie po spacerze... Michal chory, Olivia szaleej to dziecko ma sily za trzech.... wiec ogolnie bez zmian :17: :17:
Maz griluje, wiec ja sie dzisiaj opieram na grilu i zrobionej rano zupie pomidorowej, i po kosciele bede lezec do gory brzuchem.... albo sie wezmeza Olivii ciuchy bo polowa rzeczy mala i musze poodkladac i letenie tez odlozyc co male a co jeszcze ewntualnei sie na nastepne lato bedzie sie nadawac odlozyc. Z Michalem to mam spokoj bo on ma malo rzeczy i juz tak strasznie nie rosnie wiec co zdarte to idzie out a co jeszcze dobre to daje kolezance albo bratu, bo brat moj jest nizszy od Michala i szczuply wiec krotsze spodnie czy bluzy sa na niego w sam raz ...
Lece zobzczyc co Olivia robi bo dziwna cisza zapada

sierpien i wrzesien 2007
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: sierpien i wrzesien 2007
PostNapisane: 26 wrz 2011, o 10:59 

Witajcie kochane !!!!!

Beatko bardzo współczuje......

Asiu gratulacje :32:

Melduje sie po sanatorium :32:

Wszystkim naszym pociechom sto lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak mamy juz 4 lata....

Moja Ola ma rękę w gipsie złamała rękę wracając znad morza, jadąc w pociągu upadła (bo sie mamy nie słuchała) no i gips :beksa: :beksa: :beksa:
A tak to było dosc fajnie, duzo powietrza i jodu ....nudy .....nudy....Miałam wypoczac, a ciegle ganialam za OLa, zabiegi , posiłki, i cały młyn. Ale zawsze to cos innego jak w pracy czy domu.
Zeby nie ten gips, to by calkiem fajnie bylo. Ola dostala na swoje urodziny prezent 22.09 jej zakładali wiec w dniu urodzin.
Mój Leszek w czasie mojej nieobecnosci zrobil remont przedpokoju i kuchni, takze mamy teraz czysciutko... :ok1: :yahooo:
No dziewczyny ja tez popracuje nad jeszcze jednym potomkiem , ale to pozniej, moze blizej ślubu wroce do tematu.... :kciuki:
pozdrawiam was serdecznie
Madzia

PostNapisane: 26 wrz 2011, o 21:15 

uuuuuuuuuu ja to miejsce na podium oddaje Madzi w koncu to ona jest w szale milosci wiec hormony moga zrobc swoje heheeh :klaszcze: tak to sobie wymyslilam:P)
ja chwilowo nie mam czasu , w swoje wolne jezdze ciagle coz zalatwiac z domem...im wiecej tam robia tym wiecej nanosimy jakis swoich pomyslow b ih rozwiazania czasem sa malo korzystne....
u nas poprawa pogody , slonce wiec mama z Wercia spedza duzo czasu na dworze. ciesze sie nan jej wizyte Wercia w 7 niebie noi mama dochodzi w jej towarzystwie do siebie :oczko:
czekam na przeprowadzke i wolne w listopadzie a potem juz tylko czekac na swieta :wink:

PostNapisane: 27 wrz 2011, o 13:58 

Hej Madzia :1: :1: :1: dla Oli. jak ona sobie radzi z ta lapka w gipsie????? To wam sie przytrafilo... najwazniejsze, ze odpoczelyscie i tak jak mowisz cos innego..........

Beatka walkowerem oddajesz 3 miejsce...??? nieladnie tak bez walki :wink: :wink: :wink: :wink: czyli miesiac wam zostalo do przeprowadzki?

U nas deszczowo i chlodno....ja staram sie troche pozadkow jesiennych zrobic... upozadkowalam szafe Olivii i buty wszystkie, ale to kropla w morzu :17: :17: :17: Musze sie wziac z a nasze ciuchy... Michala juz czesciowo przejzalam, ale on do listopada w spodniach do kolan chodzi, wiec jeszcze calkiem na zimowo mu nie moge posprzatac. Te papiery, co mi dzieci przynosza ze szkoly to ja chyba puszcze z dymem bo Michal jak Michal to jeszcze panuje nad tym, ale Olivia to wszystko chce zatrzymac i kupa rosnie :17: :17: :17:

A tak po za tym to mine mam newaska bo nam ostatnio wydatkow jakos sie na robilo :111: :111: Kurcze to sie cos zepsuje, to trzeba wymienic i tak w kolo macieju

I tym pozytywnm akcentem koncze :30:

PostNapisane: 30 wrz 2011, o 12:22 

heheh oddaje Madzi miejsce ona jest teraz w szale milosci to mzoe jeszcze sie namysli ehehe:P)
powiem wam ze gdybym mogla miec tutaj rodzicow juz na stale to bym mogla miec i trojke jeszcze rok po roku:) albo nawet i anraz. samemu jest naprawde ciezko...ja juz niemalze skreslam dni w kalendarzu zeby przestac placic za przedszkole . zawsze te pieniadze mozna rpzeznaczyc na cos innego.
Wercia zaczela szkole tanca wstepem ejst balet.....po pierwszej lekcji plakala na druga nie chciala isc a jak wrocila to cala rozanielona...wiec idzie ku dobremu.
u nas prawdziwy szal pogodowy 30 stopni :co: zwariowac idzie z ta pogoda

PostNapisane: 30 wrz 2011, o 16:19 

Beatak ciezkojest daleko od domu, masz racje......ja tez tu patrze na niektore kolezanki co maja mamy przy sobie i...zazdrosc bierze... no ale coz tak sie zycie uklada.... Ja sie ciesze, ze my zdazylismy z drugim dzieckeim rzutem na tasme :wink: :wink: Juz nawet o kosztach opieki na d dzieckeim nie wspominam bo po co sie tym teraz martwic :wink: :wink: My za Olivia placilismy $1200 za miesiac...... Jak Michal chodzil do podstawiwowki to juz bylo lepiej bo byl before school program i to kosztowalao okolo $120 do $180 na miesiec wiec calkiem tanio (spedzal tam poltorej godziny przed szkola) Wakacje to jak zwykle zawsze zamieszanie- Michal czasem jechal do polski, czasem szedl na tzw camp.................

U na s chlodno, ale przynajmniej nie leje :10:

Dzisiaj che jechac do sklepu . Mam zamiar kupic Olivce lustro do pokoju...mam takei upatrzone.... ona lubi tanczyc przed lustrem, wiec mysle, ze bedzie jej sie podobalo......
Tak na marginesie to jest jakis sposob , ze by wyslac meza na ksiezyc... jeszcze nie zdecydowalam, czy chce na zawsze czy z szansa powortu .....................wkurza mnie do granic wytrzymalosci a potem jest troche slodki tak, ze mi niedobrze i mysle, ze to wystarczajacy powod....... :17: :17: :17: :7: :7: :21: Dzisiaj chce sie wziac troche za nasz basement bo pozbylam sie troche rzeczy (kolezanka wczoraj przyszla i wziela dla swojego synka) wiec uporzadkuje troche................. Marzy mi sie wykonczenie tego pomieszczenia na taka duzo bawialnie i game room, ale na to nie mamy teraz funduszy :40: :17:

:30: :30:

PostNapisane: 1 paź 2011, o 15:04 

http://imageshack.us/photo/my-images/831/dsc05100r.jpg/

a to moja gwiazda na urodzinach

http://imageshack.us/photo/my-images/855/dsc05016g.jpg/

na za malym koniku

http://imageshack.us/photo/my-images/823/dsc05090a.jpg/

pierwszy dzien szkoly -Olivia w spodnicy z kolezanka

http://imageshack.us/photo/my-images/683/dsc04974o.jpg/

na generalnej probie przed wystepem na balecie

PostNapisane: 3 paź 2011, o 20:56 

Teresko wszystkiego najlepszego z okazji imienin :) zdrówka i pociechy z męża i dzieci,spełnienia marzeń :)

PostNapisane: 3 paź 2011, o 21:55 

Dziekuje bardzo!!!

A my sie moze znamy????????????????? to znaczy milo mi nawet jak sie nie znamy, ale tak z ciekawosci pytam. :10: :10: :10:

No mamy piekna pogode.. sloneczko 20 c.... praca w ogrodku sie marzy tylko niestety mam inne priorytety dzisiaj....

PostNapisane: 4 paź 2011, o 13:56 

hejka hejka
. musze meza poprosic zeby tez Werci zrobil zdjecia na balecie...dostala wlasnie swoja sukienke i baletki noi punkt honorowy rozowe skarpetki.
nam udalo sie wyskoczyc na grila nad sztuczne jeziorko ale nie powiem bylo fajnie . ~Wercia sie wypluskala maz polowil rybkia ja jak dojechalam do nich to zalapalam sie na mile chwile na lezaku.
:yahooo:
a tak odliczam dni.....jeszcze tlyko miesiac i przeprowadzka nie moge sie doczekac....u nas sloneczko jest ale zimnem zaczyna powiewac...echhhh

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1