Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj

Kulinaria ;)
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 2 sie 2011, o 11:17 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 12:55
Witam. Jestem mam─ů dw├│jki rozrabiak├│w (1,5 roku i 4 lata), w tym jeden z nich (starszy) jest strasznym niejadkiem je┼Ťli chodzi o obiady :21: M┼éodszy zjada praktycznie wszystko, a starszy zup prawie wog├│le nie jada a drugiego dania dziubnie jak kurka o ile mu podpasuje. I tak przychodzi mi gotowa─ç obiad dla 3 os├│b (m─ů┼╝ za granic─ů) i poprostu nie mam pomys┼é├│w ani ch─Öci gotowania takiej ma┼éej ilo┼Ťci jedzenia na obiad. :092: I st─ůd mam pytanie odno┼Ťnie pomys┼é├│w na obiad dla mojej dw├│jki (ja nie jestem wybredna wi─Öc sie dostosuje :10: ). Macie jakie┼Ť pomys┼éy na zupy albo drugie dania :pytajnik: :17: bo u mnie kr├│luj─ů ros├│┼é, og├│rkowa, pomidorowa, kalafiorowa, czasami ┼╝urek lub barszcz ale potrzebuje jakiego┼Ť urozmaicenia :co: drugie danie to zwykle ziemniaki, jaka┼Ť sa┼éatka, sur├│wka, mizeria (Kuba jada tylko buraczki, ┼╝adnej sa┼éatki ani sur├│wki ani mizerii si─Ö nie tknie :21: ), no i mi─Öso - albo gotowane w zupie (udko czy skrzyde┼éka), albo sma┼╝one typu pier┼Ť z kurczaka z panierk─ů lub bez, wo┼éowiny nie moga pogry┼║─ç :111: dorad┼║cie co┼Ť b┼éagam bo mnie szlag trafi w tej kuchni :21: dodam ┼╝e beztale┼äciem kulinarnym nie jestem ale Niegell─ů Lawson te┼╝ nie :wink: Bardzo dzi─Ökuje za jakies pomys┼éy!!!

G├│ra

Kulinaria ;)
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Kulinaria ;)
PostNapisane: 2 sie 2011, o 21:53 
Moderator

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 lut 2010, o 18:48
Proponuje ryz czerwony z wo┼éowin─ů drobno pokrojona :11: http://twoja-ciaza.com.pl/forum/viewtopic.php?f=51&t=168&start=60
Moj syn jak i corka jedza az sie uszy trzesa :11: Tobie tez posmakuje :11:

Zupa z soczewicy czerwonej,bardzo smaczna, zdrowa....i szybko sie ja robi :10:
-1 szkl. soczewicy
-1 cebula
-koncentrat pomidorowy

Zalewasz soczwice woda i gotujesz z posiekana cebula. Jak bedzie wszytsko miekkie dodajesz koncentrat. Gotujesz az wyjdzie taki "krem" gesty :11: Podajesz z ryzem albo ziemniakami, pyszne tez z chlebem :11:

G├│ra

PostNapisane: 5 sie 2011, o 13:11 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 12:55
Dzi─Öki Ivona :oczko:

G├│ra

PostNapisane: 18 sty 2013, o 13:42 

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 sty 2012, o 18:29
temat stary ale chce napisac tylko ze jest jedna stronka internetowa ktora polecam jesli chodzi o gotowanie, dobre i sprawdzone przepisy na http://www.gotujmy.pl

G├│ra

PostNapisane: 12 mar 2013, o 15:26 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 mar 2013, o 11:43
Internet to skarbnica przepisów, mój synek uwielbiał i nadal bardzo lubi zupy krem, brokuły i brukselki - dziwne smaki jak na dzieci.

G├│ra

PostNapisane: 11 sie 2013, o 11:15 

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 sty 2012, o 18:29
Czy ktos mnie poratuje dobrym, sprawdzonym przepisem na rogaliki? Prosze

G├│ra

PostNapisane: 3 pa┼║ 2016, o 09:59 

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 pa┼║ 2016, o 08:02
Na rogaliki przepisu niestety nie mam, ale moja mama jest mistrzyni─ů w ich pieczeniu! :)

Co do jedzenia dla dzieciak├│w, to mo┼╝e warto spr├│bowa─ç zupy-kremy, np. z broku┼é├│w, cukinii i szpinaku z dodatkiem gotowanego mi─Ösa albo jakie┼Ť dania jednogarnkowe z kasz─ů albo ry┼╝em? My┼Ťl─Ö, ┼╝e to by mog┼éo pom├│c. U doros┼éych niejadk├│w si─Ö sprawdza :)

G├│ra

PostNapisane: 8 pa┼║ 2019, o 10:17 

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 sty 2019, o 10:39
T─Ösknie za domow─ů kuchni─ů, dobrze, ┼╝e moja ┼╝ona te┼╝ ┼Ťwietnie gotuje :)
Ostatnio uprzyjemniała mi życie ciasteczkami, podczas gdy ja dobierałem meble kalwaryjskie do salonu w nowym domku.

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: