Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

zakupy online
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 7 cze 2019, o 22:37 

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 wrz 2017, o 13:06
Cze┼Ť─ç! Wolicie zakupy stacjonarne czy jednak takie online? I je┼Ťli te w sieci to co najcz─Ö┼Ťciej kupujecie i z jakich skep├│w? Dla mnie ostatnio hitem jest AliExpress, tam jest po prostu wszystko i do tego przesy┼éki darmowe bardzo cz─Östo. A┼╝ zacz─Ö┼éam tutaj https://www.1omiyage.com/embedded-syste ... place.html czyta─ç dlaczego u nich tak tanio :D

G├│ra

zakupy online
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: zakupy online
PostNapisane: 17 cze 2019, o 10:58 

Do┼é─ůczy┼é(a): 14 lut 2019, o 12:04
Ja stawiam na sprawdzone sklepy. Warto te┼╝ uda─ç si─Ö do fachowca, ┼╝eby oceni─ç na w┼éasne oczy, czy co┼Ť wygl─ůda tak samo, jak na zdj─Öciu. Dzi─Öki takiemu podej┼Ťciu nigdy nie mia┼éam przykrych niespodzianek a moj─ů kuchni─Ö zdobi─ů pi─Ökne blaty szklane z Krakowa :)

G├│ra

PostNapisane: 4 gru 2019, o 13:55 

Do┼é─ůczy┼é(a): 30 maja 2014, o 09:49
Bardzo cz─Östo robi─Ö zakupy online. Ubrania, prezenty, wyposa┼╝enie domu, kosmetyki. Niekiedy ┼╝a┼éuj─Ö, ┼╝e nie mam w pobli┼╝u jakiego┼Ť spo┼╝ywczaka, kt├│ry da┼éby opcj─Ö robienia zakup├│w online z dostaw─ů do domu :D To wg mnie nie tylko oszcz─Ödno┼Ť─ç czasu, ale i pieni─Ödzy. Bo w┼éa┼Ťnie nawet jak ich brakuje, to online mog─Ö zaci─ůgn─ů─ç po┼╝yczk─Ö i dosta─ç pieni─ůdze niemal natychmiast. Oczywi┼Ťcie warto sprawdzi─ç wszystkie parametry takich po┼╝yczek - wysoko┼Ťci prowizji, terminy sp┼éat itp. i wybra─ç tak─ů, kt├│ra b─Ödzie dla nas najlepsza.Teraz instytucje finansowe bardzo ufaj─ů swoim klientom, cz─Östo nie ma nawet skomplikowanych procedur weryfikacyjnych, to od nas zale┼╝y co sobie znajdziemy. Gdzie szuka─ç got├│wki bez BIKu https://www.latwykredyt.pl/blog/gotowka-bez-biku-gdzie-szukac mi─Ödzy innymi o tym, jest ten w┼éa┼Ťnie artyku┼é.

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: