Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Po┼╝yczka
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 27 cze 2019, o 21:46 

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 pa┼║ 2017, o 17:56
Siemanko dziewczyny. Mam takie pytanko. Jak podchodzicie do temat├│w po┼╝yczek? Ostatnio w sumie si─Ö o tym zastanawia┼éam. Poczyta┼éam troch─Ö o tym na https://monebay.pl/pozyczka-gotowkowa i zastanawiam si─Ö nad po┼╝yczk─ů. Wiem, ┼╝e istotne jest to by podejsc do tego odpowiedzielnie. My┼Ťl─Ö, ┼╝e jakbym wzi─Ö┼éa tak─ů po┼╝yczk─Ö to wpierw od┼éo┼╝y┼éabym pieni─ůdze na kilka rat w prz├│d na wszelki wypadek. Co s─ůdzicie?

G├│ra

Po┼╝yczka
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Po┼╝yczka
PostNapisane: 28 cze 2019, o 13:01 

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 sty 2019, o 11:59
Nie jestem fank─ů tego typu po┼╝yczek ze wzgl─Ödu na wysoko┼Ť─ç rat. Mo┼╝e uda Ci si─Ö gdzie┼Ť porzyci─ç u rodziny czy znajomych?

G├│ra

PostNapisane: 13 sie 2019, o 07:19 

Do┼é─ůczy┼é(a): 30 maja 2014, o 09:49
Brawo za bardzo rozs─ůdne, odpowiedzialne podej┼Ťcie. Moim zdaniem szybkie po┼╝yczki s─ů niesamowitym u┼éatwieniem i genialnym wsparciem w nag┼éych sytuacjach. Nie mo┼╝na jednak ich zaci─ůga─ç bez przemy┼Ťlanego planu na sp┼éat─Ö wszystkich zobowi─ůza┼ä. Nawet w artykule na stronie firmy po┼╝yczkowe: https://www.latwykredyt.pl/blog/terminowa-splata-chwilowki-dlaczego-to-takie-wazne zaznaczaj─ů dlaczego terminowa sp┼éata chwil├│wki jest tak wa┼╝na. Je┼Ťli mamy tego ┼Ťwiadomo┼Ť─ç, to my┼Ťl─Ö, ┼╝e ┼Ťmia┼éo mo┼╝emy zdecydowa─ç si─Ö na kt├│r─ů┼Ť z bardzo licznych obecnie ofert.

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: