Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Udoskonalenie firmy
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 24 maja 2019, o 16:00 

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 pa┼║ 2017, o 17:56
Siemanko, macie mo┼╝e swoje firmy? Ciekawi mnie w jaki spos├│b najlepiej udoskonalac swoj─ů firm─Ö. Mnie zaciekawi┼éy metody zawarte na https://greenhat.pl/ , szczeg├│lnie badajacy aktualne trendy biznesowe future thinking. Dzi─Öki temu dana firma nie b─Ödzie odstawac od reszty ;). Co s─ůdzicie?

G├│ra

Udoskonalenie firmy
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Udoskonalenie firmy
PostNapisane: 4 cze 2019, o 08:49 

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 mar 2019, o 15:04
Ja nie mam własnej firmy, ale niedługo planuję otworzyć salonik kosmetyczny. Mam już dogadany lokal i miejsce, gdzie zakupię sprzęt.

G├│ra

PostNapisane: 4 cze 2019, o 11:54 

Do┼é─ůczy┼é(a): 14 lut 2019, o 12:04
Osobi┼Ťcie uwa┼╝am, ┼╝e w rozwoju firmy niezb─Ödna jest nieustanna nauka. Edukacja siebie i ew. pracownik├│w. Dlatego w┼éa┼Ťnie sama my┼Ťl─Ö, aby zafundowa─ç swojemu zespo┼éowi takie szkolenie z asertywno┼Ťci, gdy┼╝ na pewno wszystkim nam bardzo si─Ö przyda w prowadzonej dzia┼éalno┼Ťci.

G├│ra

PostNapisane: 24 lip 2019, o 09:11 

Do┼é─ůczy┼é(a): 30 maja 2014, o 09:49
Dok┼éadnie, nieustanne badanie konkurencji i obecnych trend├│w to podstawa w prowadzeniu rentownego biznesu. Moim zdaniem kluczowe jest te┼╝ nieustanne pozyskiwanie nowych i dbanie o obecnych klient├│w. Wiadomo, ┼╝e wysoka jako┼Ť─ç us┼éug, czy oferowanych produkt├│w to podstawa. Jednak opr├│cz tego, warto r├│wnie┼╝ pomy┼Ťle─ç o dodatkowej promocji, na przyk┼éad z wykorzystaniem tanich i praktycznych gad┼╝et├│w jak d┼éugopisy https://www.adpen.com.pl/kategoria/dlugopisy-reklamowe/dlugopisy-z-nadrukiem/ . Dodatkowy nadruk na plastiku umo┼╝liwia pe┼én─ů personalizacj─Ö, a dzi─Öki umieszczeniu logo, nazwy czy has┼éa reklamowego firmy, znacz─ůco wzro┼Ťnie rozpoznawalno┼Ť─ç naszej marki

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: