Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 688 ]  Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69
  Drukuj

Re: dzieciaczki-sierpien/wrzesien 2007
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 paź 2018, o 20:29 

Hi Beta ja nie wierze, ze zniosa wizy dla Polakow… o nie , przynajmniej nie dopuki Trump jest prezydentem. Przykro mi...
U nas jest cieplawo - tak 10-15 wiec nie najagorzej jak na te pore roku.

My dzisiaj I wczoraj mamy wolne w szkole wiec wczoraj wzielam wolne I zostalam z 4 dziewczynkami a dzisiaj sasiadka zostala z cala czworka.. :10:

Liscie jeszcze nie pospadlay nam z drzew wiec szykuje sie poznie jesienne sprzatanie, choc sporo juz w ogrodku zrobilam- posadzilam chryzantemy- (moze to dziwne ale tutaj sie sadzi chryzantemy jesienia kolo domu a szczegolnie w doniczkach- nie tak jak w Polsce tylko na cementarzu), sprzatnelam ogrodek warzywny, posadzialm kilka roslin, ktore kupilam i staly w doniczkach… weic generalnei jestm ok

Michal teraz wiecej pracuje wiec rzadziej bywa w domu. Czasem to go prawie nie widzie prze 2-3 dni. Tylko jedzenie znikaz lodowki :17: :17: :17: .. bo zjesc to sobie potrafi … ale tez spala dobrze bo szczuply…..

Wczoraj bylam na wywiadowoce u Olivii- wszyskto dobrze- bardzo ja chwalili. Wywiadowke w middle school jest przed panelem nauczycieli- my mielismy 5 nauczycieli I z dzieckeim. Wiec Olivka byla troche przestraszona, ale poszlo dobrze. :11:

:30: :30:

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 19 lis 2018, o 14:28 

Boze jak ten czas leci.......
Zawsz episze siedzac w pracy ale ostatnio mam tej pracy duzo i d tego znow ucze sie do kolejnego egzaminu na kazdej r[zerwie wyciagam kasiazki i sie ucze przez godzine :8: :8: :8: :27: :27: :27:

Dzis dalam sobie spokoj bo siedzialam z kasiazkami caly weekend i mam dosc....

Wogle jakos mnie dzis glowa peka robi sie zimno i chyba nagla zmiana pogody na mnie zle dziala....do teog jakos spac nie moge cidziennie budze sie o 5 rano.....chy a sie starzeje heheeheh :screwy: :screwy: :screwy:

Ja Jyz czekam na koncowke roku ...Wigilie dostalismy wolna wiec 12 dni wolnego :10: :31: :32:
Jeszcze tylko czeka mnie egzamin 4-go i mam imprez u Weroniki w szkole ...zawsze teog nasadza na koniec roku nie liczac sie z tym czy ludzie maja wolne czy nie :szok2:
Powoli czas zaczac kupowac prezenty bo potem z dostarczeniem bedzie masakra zreszta jak co roku najpier ich snieg zaskakuje a potem wszystkie delivery leza :31:

Jeszcze tylko 2.5 godziny ......no chyba jednaks ie starzeje codziennie od rana mysle o tym zeby isc do domu :kciuki:

PostNapisane: 14 sty 2019, o 18:38 

Bije sie w piersi I sama sobie nie wierze, ze przez prawie dwa miesiace nic nie napisalam. :6: :6: :6: :6: :6:
Przede wszystkim wszytkiego najlepszego w Nowym Roku! :1:
Jak to zlecialo……
W pracy mozna sie zakopac w papierach … I konca nie widac…… Do tego przed swietami christmas party, I kolacje doborczynne. Naszszef wykupuje obiady doborczynne a potem trzyma bilety do ostaniej chwili, az zaden z klientow nie chce, albo nie moze isc wiec my idziemy. oczywiscie fajnie, ale potem to co trzeba zrobic ma byc zrobione a czasu brakuje

Na Swieta wzelam troche wolnego, ale Olivka sie pochorowala I w sumie niewiele zrobilismy- bylismy na nartach przed Sylwestrem I tyle
Olivii volleyball sie zaczal w klubie wiec to daje nam nowe zajecie zawozenaia I przywozenia z meczy I treningow. Od przyszlej soboty zaczna sie turnieje 1 lub dwa dni.. Olivia zadowolona wiec my tez nie narzekamy. Lubi bardzo grac, tm bardizej ,z e ma kolzanake wiec nawet w samochodzie w czasie jazdy na practice jest constant social life. :10:

Nie pamietam, czy o tym pisalam ale w listopadzie przeniesli ja do wyzszej orkiestry. Byla bardzo szczesliwa bo wiekszosc jej psiapsiolek jest w tej orkiestrze wiec chciala byc z nimi. :11:
Tak poza tym zmienila sie troche na buzi- tak bardziej wydoroslala…..
Poza tym stare smieci …
Ja teraz bylam na badaniach I niestety znowu mam anemia.. wyglada na to, ze anemia mi teraz psuje inne wyniki. Ma po wtorzyc badania z a 3 miesiace bo I tarczyca mi wyszla I cholesterol. Lakarka twierzdzi, ze jak sie pozbede anemii, to te wyniki powinny sie poprawic. Mam nadzieje
Do tego niestety wrocilo mi vertigo- po prawie dwuch latach- zalamka…… Narazie jeszcze nie jest tragicznie. Wykupilam lekrastwa na wrazie czego I pewnie bede musiala isc na fizykoterapie…
U nas spadlo troche sniegu. Temperatury w granicach 0 C wiec nie najgorzej. Do tej pory ta zima jest Ok. Tak na prawde to dwa razy spadl snieg. Pierwszy raz duzo bo okolo 35 cm , ale w weekend to juz tylko 5 cm wiec nie najagorzej.

pozdrawiam serdecznie :30: :30: :30: :30:

PostNapisane: 13 lut 2019, o 14:48 

Mnie tez sto lat tutaj nie bylo.....nie wiem kiedy te dni leca

U mnie w zasadzie to samo jestem zawalona praca.....wogle ejstem jakas przemeczona chcialabym miec z miesiac wolnego smialam sie ze chyba sama sie zrzuce ze schodow zeby noge sobie zlamac takie to wlasnie miewam pomysly

U nas plu 8 czasem nawet 10 wiec na pogode nie mozna narzekac, Czekam az calkiem zrobi sie fajnie i oprocz tego gdybym zrzucila kilka kilogramow hehehehehhe .

U nas w rpzyszlym tyg hal term wiec bedziemy kombinowac kto zostaje z Werka bo jeszcze sama zostawac nie moze wg angielskich zasad....ja w jej wieku zostawalam sama a rodzice w licznniku na prad chowali klucze hehehe.

Tak wiec oby do wiosny i raz jeszcze Najlepszego z Okazji Urodzin :)

PostNapisane: 24 kwi 2019, o 20:00 

Hi Beata, ja tu rekordy neie pisania bije…. No ale torche wiadommosci jest...
przeniselismy sie do nowej firmy ,stare komputery na razie sa wiec korzystajac z okazji, ze jestem w starej firmie , pisze…… powiedzieli na w ostatnei chwili I staralam siwe znalezc link , al ene moglam…. nowe komputery mamy pelne security wiec nawet na yahoo I gmail wchodziec nie mozemy popierniczylo ich….

Nie wiem czy jak tyle nie pisalam to ty tu jeszcze wchodzisz. teraz przesle sobie link I bede sprawdzac.
U ans tak naprawde nic nowego… pracujemy, , dom, malo czasu na wszystko…
Michal pracuje, bierze jeszce jakies klasykomputerowe, ale w sumie skonczyl studia…
Olivia dobrze. teraz noa topie volleyball, gra dalej na klarnecie I chyba bedzie grac w przyszlym roku, ale volleyball jes wazniejszy( tak mowi)
U ans zima byla dluga I straszna tzn bardzo zimno I duuuzo sniegu, wiosna tez pozna , narazie to temperatury ja koncem marca I poczatkiem kwietnia a nie koncem kwietnia.

Robert Z Michalem jada do polski w maju, ale wakacjyjnego wyjazdu jeszcz ene mamy ustalonego.

pozdrawiam serdecznie I odezwij sie jak jeszcze tu wchodziesz buzka :30: :30: :30: :30: :30:

j

PostNapisane: 15 maja 2019, o 10:57 

Hejka

Tak myslalam ze jestes zawalona robota :)

U nas IT tez obostrzenia robi i coraz to wiecej stron mamy na ktore nie da sie wejsc :17:

W UK sniegu nie mielismy tej zimy zreezta jak juz jest to tylko jakies wyjatki jeden dzien i znika a teraz w koncu robi sie ciplej w tym tygodniu po 18 stopni. Jeszcze tydzien temy wlaczalismy ogrzewanie w domu bo bylo zimno dosc dlugo pogoda sie rozkrecala. Weronika ma zapal na wszystko na piersze 10 minut . Gra w netball teraz maja krukiet tez ale bez wiekszego entuzjazmu .
Wiecej chodzi bo jej kolezanki ida i maja tzw fun. W UK tydzien egzaminow dzis Wera pisze matematyke czesc 1 ..ale jakos nie przejume sie tym zbytnio . Udalo nam sie kupic bilety na koncert amereykanskiego zespolu Why don't We wiec jest cala szczelsiwa. Popularni oni sa u was ? Wogle nie wiem skad ich wykopala.
u nas pod koniec miesiaca half term i lecimy na Cape Verde natydzien a wakacje w PL bo jestem chrestan i czekaja nas chrzciny a potem znow czekania na wiosne bedzie eheheheheh :ohmy:

Buziaki :30:

PostNapisane: 21 cze 2019, o 18:11 

Hi Beata, WITAM!!
znowu jestem w starym buirze I ma troche czasu, ze by napisac…. likwidujemy to buiro teraz na dobre.. tzn ciezka robota hahah segregowanie document , itd… jestem fizycznie umeczona…
U nas lat anie ma w tym roku tzn temperatury ledwo 70 przekraczaja zimno jak na te pore roku, deszczowo nic ciekawaego. posadzilam pomidory I ogorki , posialam koper I cilantro ale wszystko ledwo rosnie bo slonca jak na lekarstwo.

Olivia zaczela wakacje 11 czerwca I zaraz pierwszego dnia pojechala na kolonie- 1 tydzien. Po koloniach byl turniej volleyball wiec dopiero teraz zaczely sie dla niej wakacje. ma troche luzu, wczoraj pokupowalysmy kordonki bo jakies branzoletki teraz znowu plecie (bo to jest na topie), ale dzisiaj zamiast robic branzoletki pojechala rowerem z koleznaka na basen…..
My pracujemy, Michal tez- na lato nie zapisal sie na zadne klasy..
O tym zespole nie slyszalam, ale ja nie jestem na topie. Moze to jest cos dla nastolatek, zapytam Olivii.

jak tam nowy dom??? zagospodarowaliscie sie?

Daj znac jak bedzisz mogla :30: :30: :30: :30: :1: :1: :1:

PostNapisane: 24 cze 2019, o 13:20 

Nasz nowy dom juz nie taki nowy eheheh aczkolwiek wlasnie zmieniali nam wszystkie podlogi na dole ....wyklocalam sie z nimi 7 miesiecy wiec lekka nowosc wnieslismy:)

U nas wakacje dopiero od 22 lipca. Wera idzie do secondary school i jutro mamy spotkanie z dyrektorem a sroda czwartek ma 2 dni induction wiec idzie do nowej szkoly na cale te dwa dni. Cala jest podekescytowana nowa szkola....naszczescie :23: bo sie martwilam ze po pzeprowadzce bedzie dramat .Dramat to tutaj jest ze szkolnymi ubraniami Zakupila jedne spodnie jedna spodnice dwie koszule i krawat i £80 peklo....a gdzie to reszta tygodnia jeszcze. Nawet w szkole jak maja nosic czarne spodnie to nie mozesz miec poprostu czarnych musisz miec z logo szkoly a tym samym kupuje sie je tylko w jednym sklepie w miescie takze ceny narzucaja sobie ze hohoh.

W sierpniu jedziemy na 2 tyg do PL bo mamy chrzciny w rodzinie...ceny samolotow moga zrujnowac. Masakra ze wszystkim ....teraz czekamy co by Trump vizy zniosl ehehheeh i bedzie mozna planowac kolejne urlopy :17:

U nas niby pokazujedzis 23 stopnie.....ale jest mgla siwo na zewnatrz i deszcz pada. :092: zwariowac idzie w tym krauje....lata ma podobno nie byc :o

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 688 ]  Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69

Strefa czasowa: UTC + 1