Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Dieta a dziecko
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 7 lis 2018, o 10:40 

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sie 2017, o 11:47
Zastanawiam si─Ö, czy b─Ödzie zdrowe wprowadzenie diety dla dziecka w wieku 6 lat. Zale┼╝y mi, ┼╝eby ma┼éa zdrowo ros┼éa i chcia┼éabym zbilansowan─ů diet─Ö, a nie g┼éodzenie si─Ö, my┼Ťla┼éam nad t─ů: http://terapiapedagogiczna.pl/poznaj-swietna-diete-oxy/ pr├│bowa┼éa kt├│ra┼Ť z was? Warto uczy─ç dziecka takiej diety?

G├│ra

Dieta a dziecko
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Dieta a dziecko
PostNapisane: 13 mar 2019, o 11:27 

Do┼é─ůczy┼é(a): 14 lut 2019, o 12:04
dziecko bierze przyk┼éad z rodzic├│w. Je┼Ťli wi─Öc w domu je si─Ö zdrowo, maluch na pewno te┼╝ tak b─Ödzie jada┼é. Nie ma co jednak liczy─ç na to, ┼╝e gdy sami jemy niezdrowo dziecko bedzie je┼Ť─ç prawid┼éowo i nie b─Ödzie go ci─ůgn─ů─ç do naszego jedzenia

G├│ra

PostNapisane: 13 maja 2019, o 11:35 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 wrz 2017, o 12:37
Kiedy ja by┼éam w ci─ů┼╝y, bardzo skupia┼éam swoj─ů uwag─Ö wok├│┼é ┼╝ywno┼Ťci jak─ů jad┼éam. Bo przecie┼╝ to co jad┼éam, trafia┼éo tak┼╝e do mojego maluszka, dlatego nie mog┼éam pozwoli─ç sobie na jedzenie nieodpowiednich rzeczy. Pami─Ötam, ┼╝e postanowi┼éam wtedy skontaktowa─ç si─Ö z lekarzem i pogada─ç z nim o tym. I wiecie co? Da┼é mi do zrozumienia, ┼╝e na co dzie┼ä jemy niezdrowo, nie zdaj─ůc sobie z tego nawet sprawy. Najlepszym przyk┼éadem jest ┼╝ywno┼Ť─ç GMO. Lekarz zasugerowa┼é mi, ┼╝ebym w czasie ci─ů┼╝y nie spo┼╝ywa┼éa tego typu produkt├│w. Rada ta okaza┼éa si─Ö by─ç pomocna, bowiem opr├│cz tego, ┼╝e m├│j maluszek urodzi┼é si─Ö ca┼éy i zdrowy, to od tamtej pory unikamy produkt├│w gmo jak tylko mo┼╝emy. Polecam ka┼╝dej przysz┼éej mamusi zapozna─ç si─Ö z tym tematem :)

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: