Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 519 ]  Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52
  Drukuj

Re: Mamy na marzec 2013
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 mar 2013, o 10:39 

Madzik , Lilulnia sliczna :1: tylko calowac

mi na samym poczatku zaczely sie robic strupy , takie malutenkie i od razu poprosilam o pomoc i dostalam te kompresy , najpierw jeszcze w szpitalu , a pozniej od poloznej ,
karmie jeszcze piersia , ale Maja lubi sobie pojesc i polozna twierdzi ze mam troche malo pokarmu kaze mi pic piwo typu karmi ( jakos mi nie smakuje , tu w Niemczech maja takie piwo słodowe bleee , ale pije dla Majeczki) i mam herbatki dla karmiacych mamus , mam nadzieje ze pomoze , bo lubie karmic , a po drugie jest tansze i wygodniejsze.

a Majunia przeziebiona :18: w domu szpital , Maciek takze i meza cos bierze , a wiecie jacy sa faceci , tutaj w Niemczech po pierwsze bardzo rzadko przepisuja antybiotyki i dzieci maja lekarstwa na recepte za darmo, wiec dla Macka mam pol szafki syropow na kaszel i kropli do nosa, a dla Maji nie , a poza tym nie bede leczyc noworodka na wlasna reke , bylismy u lekarza , zawalone gorne drogi oddechowe i dostalismy syrop i krople do nosa , kupilismy jeszcze krople na pieluszke , zeby jej lepiej oddychalo, jutro do kontroli,Maja bardzo chetnie przyjmuje lekarstwa , wit d3 mamy w tabletkach , do tego uzywam fridy i tego nie robi zadnych protestow,

przed choroba bardzo ladnie Maja spala w nocy , budzila sie raz kolo 4-5 , a teraz kaszel i katar jej troszke przeszkadzaja i mi przeszkadzaja i wlasciwie wisze nad nia albo spi z nami w lozku i sprawdzam czy jest ok , poniewaz udalo sie jej dwa razy zwymiotowac , ale w dzien . Maja odsypia w dzien , troche ja z nia , ale chodze jakas nie wyspana.

do tego jeszcze spuchlo mi dziaslo i musialam isc do dentysty i dostalam antybiotyk , a Maja zostala pierwszy raz z babcia i przespala caly okres bycia
u babci i dziadka.

tyle u nas , dzisiaj jeszcze bedzie polozna

dziewczyny macie moze facebook lub nk ?

pozdrawiam

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 27 mar 2013, o 16:05 

Cześć Mamuśki :11:
Sylwia mam nadzieje,że już Majeczce jest lepiej i że katarek odpuścił troszkę? Jak tam po kontroli?A jak tam Twoje dziąsło, antybiotyk pomógł? Ależ się u Was dzieje, wszystko naraz :glaszcze: Jeśli chodzi o spanie to twoja Mała bardzo ładnie śpi, moja Lila budzi się ze 3,4 razy na jedzonko. Miejmy nadzieje że Majeczka nie zmieni swojego rytmu przez przeziębienie i będzie dawała mamie pospać w nocy:11:
My już powoli wracamy do karmienia cycem, brodawki już mi się podgoiły. Na niedobór mleka nie narzekam, ściągam około 170ml z 2 cyców, Lila jednorazowo wypija od 70 do 90 ml z butelki, więc mam już sporo zapasów zrobionych z mleka. Dziś była położna na wizycie, wypełniłam parę papierków, obejrzała małą i pojechała.
Sylwia wyślij mi zaproszenie na fb Magdalena Tomczyk, Szczecin

A co tam u reszty mamusiek, cisza zapanowała wielka...
Benia jak się trzymasz?

Obrazek

PostNapisane: 1 kwi 2013, o 14:41 

Cześć Kochane! my w domu od tygodnia i jakoś próbujemy się ogarnąć:) szczerze powiem, że jestem trochę rozbita... gdyby nie to, że mój M ma opiekę i jest z nami w domu to często byłabym bez śniadania i obiadu... coś nie mogę się pozbierać...
Mały grzecznie je i śpi co ok 3godziny się budzi na karmienie :) ja powoli się goję - już jeden szew mi odpadł :)
ja mam fb - Karolina Wielgosz Kaźmierz :)

PostNapisane: 2 kwi 2013, o 08:47 

Hej założyłam nowy wątek na niemowlaczkach.

Karolina nie mogę Ciebie znaleźć na fb

Ja mam Sylwia Kowalski Geseke ( Niemcy)

Pozdrawiam

Obrazek

PostNapisane: 2 kwi 2013, o 08:49 

Dziewczyny u Was pisała też Benia, nie wiecie co z nią???

PostNapisane: 2 kwi 2013, o 10:39 

Kalatka ja ciągle 2w1 :(

PostNapisane: 2 kwi 2013, o 11:21 

To my też już będziemy pisały na niemowlaczkach. Karolina ja Ciebie też nie mogę znaleść na fb.
Benia trzymam kciuki za Was :11:

Obrazek

PostNapisane: 5 kwi 2013, o 09:54 

Sylwia, Magda wysłałam do Was zaproszenie na fb - mam nadzieję, że dobrze znalazłam:) u nas wszystko powoli przyzwyczajam się do nowego życia ;) mały na razie je i śpi, w nocy dał nam trochę popalić, bo zatyka mu się nosek i nie może się dobrze najeść, ale tata już mu rano opróżnił aspiratorem i jest lepiej :) właśnie przyszła położna odezwę się później :) no i poszukam Was na niemowlaczkach

PostNapisane: 7 lut 2019, o 12:30 

Witam,
widzę, że temat dość odległy...jednak może uda mi się uzyskać poradę :) muszę w najbliższym czasie kupić wózek dla maluszka i nie mogę zdecydować, która opcja lepsza. Chodzi przede wszystkim o to, żeby było lekko, wygodnie, praktycznie, przyjemnie dla oka i nie za drogo ;) polecicie wózek tylko z gondolą, głęboki czy może jednak lepiej zakupić wielofunkcyjny taki 3w1 ( spacerówka plus fotelik), czy jest duża różnica w cenie?

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 519 ]  Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52

Strefa czasowa: UTC + 1