Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Dieta pudełkowa.
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 11 sty 2019, o 13:25 

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 pa┼║ 2017, o 17:56
Witam, po d┼éugim namy┼Ťle zdecydowa┼éam si─Ö na odchudzanie ;). Zamierzam w ko┼äcu co┼Ť z tym zrobic wiec jako pierwszy krok poza og├│lnymi cwiczeniami wypada┼éoby pomyslec o jakiej┼Ť diecie . My┼Ťl─Ö nad afterfit-catering.pl/warszawa/ . A wy jakie macie do┼Ťwiadczenia z dieta pude┼ékow─ů ?:D

Pozdrawiam

G├│ra

Dieta pudełkowa.
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Dieta pudełkowa.
PostNapisane: 6 lut 2019, o 14:36 

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 sty 2019, o 11:59
Taka dieta jest teraz bardzo popularna. Z jednej strony ok, faktycznie specjali┼Ťci najlepiej dobior─ů sk┼éadniki od┼╝ywcze... jednak uwa┼╝am, ┼╝e ┼Ťwiadome gotowanie sprawdza si─Ö r├│wnie dobrze;)

G├│ra

PostNapisane: 5 mar 2019, o 21:51 

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 wrz 2017, o 18:06
Tez nie mam zaufania do zadnego rodzaju diet. Najczesciej nic one nie daja, a drenuja tylko nam kieszenie kupowaniem niewiadomo czego. Wspomnialas o swiadomym gotowaniu, mozesz rozwinac mysl? W dzisiejszych czasach znalezc dobrej jakosci, nieprzetworzone produkty jest niezwykle ciezko. Wiadomo jak wyglada przygotowywanie pozywienia dla mas .. wszystko leci maszynowo. Jedyna szansa to znalezc jakiegos mniejszego dostawce chociazby miesa by miec pewnosc tego co sie je. Jesli chodzi o same przepisy to jest tego cala masa w sieci .. dobrym przykladem moze byc tutaj ten serwis - https://uwielbiam.pl/przepis/zapiekanka ... m-mielonym gdzie udalo mi sie jakis czas temu znalezc przepis na przepyszna zapiekanke. Dobrze sie sklada bo jest ona szybka w przygotowaniu oraz mozna ja odgrzewac w nadchodzacych dniach. Jak dla mnie same plusy, a rodzina najedzona (zadowolona) :)

G├│ra

PostNapisane: 7 mar 2019, o 12:01 

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 mar 2019, o 15:04
kurcz─Ö, jako┼Ť nie mog─Ö si─Ö przekonac do diety pude┼ékowej. Pr├│bowa┼éam raz, ale to jedzenie nie by┼éo zbyt ┼Ťwie┼╝e na drugi dzie┼ä, a dostawy przecie┼╝ nie s─ů codziennie. No i zdecydowanie monotonnie by┼éo

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: