Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69  Następna strona
  Drukuj

Re: dzieciaczki-sierpien/wrzesien 2007
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lip 2018, o 16:31 

hI Beata, z tym kurzem jak cos wynajdziesz to daj znac…….. :10: :10: My mamy ogrzewanie I ochladzaniei nawiewowe I u na pomaga bardzo jak wyczyscimy ducty.. zalecaja robic to 2-5 lat. W zaleznaosci czy masz zwierzeta, ile ludzi mieszka itp. My czyscimy tak co 4-5 lat I rzeczywisie widac roznice na poczatku

U nas tez dzien za dniem leci…. Olivia teraz konczy dwutygodniowy camp. W przyszlym tygodniu jest w domu, troche z Michalem I ja bede pracowac z domu. A ostatni tydzien lipca jedziemy na wakacje north Michigan- Upper Peninsula. Mamy wynajeta kabine I zamierzamay duzo jezdzic I zobaczyc pare rzeczy.

I tym sposobem bedzie sierpien. W sierpniu Olivka ma band camp 2 tygodnie wiec bedziemy sie wymieniac bo to tylko 2 godziny dziennie. kazdy wezmie dzien dwa wolnego I bedziemy na zmiane z dziewczynkami.. One beda miec fun In astepne dwa tygodnie zleci A potem tydzien przerwy I szkola sie zaczyna
Lato leci, basen, cos kolo domu zrobic i juz nastepny tydzien…
.
Warzywa mi w tym roku w ogole nie rozna albo woda sie leje z nieba non stop albo 95 stopni wiec to nie sa idealne warunki dla pomidorow i ogorkow. :111: :111:

Ja juz tyje od patrzenia na jedzienie :7: :7: wiec rozpoczelam kolejna diete... a wlasciewie to wprowadzilam zmiany zobaczymy jakie i czy w ogle beda efekty... ja tak wkolko przybieram I trace na wadze, czyli wlasciwie stoje w miejscu plus 5 funtow, minus 5 funtow .
Olivia mi tak marudzi, :17: :17: ze nie wiem czy bede w stanie ja zapisac do polskiej szkoly... chcialabym, zeby chociaz podstawowkse skonczyla nawet jezeli nie pojdzie do liceum

pozdrawiam :1: :1:

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 18 lip 2018, o 12:30 

Hejka

Ja wczoraj odebralam swoje dziecko ze szkoly zalane krwia.....bo chciala sobie sama zeba wyrwac bo czula sie ze rusza wkurzal ja to ciach......tylko na tyle uszkodzila dziaslo ze krew ciekla i ciekla......udalo nam sie znalezc emergency detntyste i zeba wyrwali zeby niie obcieral o dziaslo .Dzis zposzla do szkoly z ustami jak po botoksie tak ma opuchniete :18:

U nas szkola jeszcze trwa do przyszlej srody...a ptoem jedzemy do PL....zaboeram najpierw corke w Polskie Gory.....byla w Chinach a naszej sniezki nie widziala takze nadrabiamy zaleglosci w tym roku :klaszcze:

Mi gotuje moj maz ma taka aplikacje w telefonie ktora pokazuje ile tluszczy carbsow i protein mam miec w ciagu dnia itp Narazie Z 95KG zeszlam na 91.9 . Wczoraj bylam u dietetyka w szpitalu to za wiele mi nie pomogl....[powiedziano mi ze meza posilki sa ok mam tlyko dolozyc cwiczenia/////wiec musze sie zmobilizowac. Chcialabym do wyjazdy zrzucic chociaz do 89 kg.....wiec bede musiala sie napocic :lol1:

U mnie 12.24 i nudy koncze dzis wczesniej bo o 15 u Wery w szkole zaczyna sie summer balanga :klaszcze: :jupi2:

PostNapisane: 18 lip 2018, o 16:28 

Hej Beata, z tym zebem to historia- A w szkole nie widzieli co sie dzieje?
Dieta , dieta tylko wytrwalosci brakuje. Wczoraj siadlam przed telewizorem I zjadlam lody a potem poprawilam prince polo :17: :17: :17: :21: :21: bardzo ciezki mi zrzucic cokolwiek ...
Ale za to poszlam z Olivka an rolki tzn, ona na rolkach a ja na piechote wiec musialam biec , ze by za nia nadazyc. Przebieglam tak po nad 1.5 km.
My w sobote tez wyruszamy na wakacje. jedziemy do Michigan pod Canade. mamy wynajety dom w nad jeziorem, ale zamierzamy duzo jezdzic bo tam jest sporo rzeczy do zobaczenia. smieszne,ale ja tez mowilam do Roberta, ze pojechalismy w tyle miejsc a do Michigan tak naprawde nigdy nie pojechalismy. A Michigan to sasiedni stan.

Lato leci, jak wrocimy z wakacji to Olivia bedzie miec summer band camp a potem jeszcze tydzien i koniec wakacji... az ciezko uwierzyc jak ten czas leci.
wczoraj po szlam zrobic paznokcie, dzisiaj ide zrobic wlosy bo odrosty mam juz na kilometr..
Chyb apisalam,z e zgodznili mi sie wpracy zebym pracowala z domu.. Super w poniedzialek spalam do 8:30 , po tem sobie popracowalam, na lunchu wyszlm do ogrodka po dwiazac pomidory. :jezyk1: :jezyk1: .a nai tak za tym biurkiem jak w wizieniu :17:

pozdrawiam! musze porobic rzeczy i dokonczyc wszyskto przed wakacjami

PostNapisane: 23 lip 2018, o 12:39 

Zab wyrwany drugi wylecial po dobroci co do szkoly to no comment . Z pierdolami dzwonia a jak cos waznego to biora na przeczekanie.
Wera w sobote byla na jednych urodzina paintball - wrocila posiniaczona ale zadowolona a wczoraj na kolejnych urodzinach jazda na kartingach wiec cala zadowolona z weekendu,
U nas ostatnie 3 dni szkoly :jupi2: :jupi2: . W srode developer ma nam przyjsc poprawiac podlogi bo tak zrobili ze sie odkleily .....a czes cmusieli pozrywac. wiec nawet za pakowanie nie mam jak siewziasc bo mi beda przeszkadzac. W tym roku wyjezdzamy w niedziele bo wlasnie chcialam miec sobote sobie na spokojnie na ogarniecie domu itp....w szcegolnosci ze spowrotem przyjezdzaja / leca moi rodzice wiec musze miec lozka naszykowane itp.

Tak sobie siedze i mysle o boze jak mi sie nie chce wiec juz chyba wlaczyla mi sie opcja urlopowa. :o :shock: :D :)
Jeszcze by sie przydala mila ciepla kawa :| .....byle do 16stej :30:

PostNapisane: 24 sie 2018, o 16:32 

Hi Beata, bije sie w piersi… nie pisalam od miesiaca …. Czas leci juz nawet nie powiem leci ale zap.. dala. :27: :27:
W skroce- wrocilismy z wakacji, Robert rozwalil lazienke…. Mamy tez troche robotnikow beda nam patio naprawiac I, drzewo musielismy wyciac, troche rzeczy porobilismy w tym domu co wynajmujemy I tak leci kabarecik.

Pojechalismy to Great America Six flags…to nasze siec rollkasterow.. ja sobie spaceraowalam, ale Olivka to juz na wzystko wsiada ja bym sie pozygla na marry go around.. :17: :17:
We wtorek zaczela sie szkola Olivki a Michal zaczyna w poniedzialek…. Trzeba bylo kupic school supplies… przeszlismyprzez clarnetowe perturbacje- znalezlismy prywatnego tutora- Oliva zacznie lekcjie we wrzesniu. Wczoraj miala przesluchania do orkiestry….. zobaczymy czy sie dostanie???
W te sobote planujemy male urodziny.. bo przeciez nasze dziewczynki maja po 11 lat ( Weronika we wrzesniu) Pojedziemy do kin a I potem sleepover. Bedzie 5 besties!!! Jak to Olivia mowi. :10:
Ja bez zmian.. staram sie jak moge juz nawet nie schudnac , ale utrzymac wage ktora mam….. :111:
Na ogordek nie bardzo mam czas a wlasciwie to trzeba by sie wziac pomalu za jesiennie sprzatanie I przygotowanie. Moze w ten weekend w niedziele jak sie party skonczy to troszke sie za to wezme.

Pozdrawiam serdecznie :30: :30: :30:

PostNapisane: 28 sie 2018, o 15:54 

Spoko ...u mnie tez przemarsz wojsk.

Ode mnie ledwo rodzinka wyjechala to jak zeczelam sprzatc to konca nie widac. W ten weeken nawiedzili mnie znajomi potem meza siostra i tak weekend zlecial.
Jedno co wtym dobre ze 4 dni pracy tylko :)
Ja musze sie wziasc za napisanie raportu bo nam podligi naprawiali a jakosc wykonania jakbym ja to sama robila..masakra

Weronika powiedziala ze chce do Harry Potter World 4 bilety bagatela £200 ...bo zapowiedziala ze chce zabrac swoja kuzynke. Wiec jej powiedzialam ze ok ale nie robimy zadnego przyjecia dla dzieci tzn ze szkoly.
Zgodzila sie bez wiekszych krzykow.....zreszta musialam ja przekonac bo sie przeprowadzilismy do innego miasta ...niby nie daleko ale 13 mil w jedna strone wiec zeby uniknac komplikacji zrobimy tak.
Jak bedziemy robic czesc dla rodziny to i tak dzieci beda od najblizszych znajomuch no ale podwojne party mi odpadnie.

Leci ten czas...kiedy te 11 lat zlecialo. Pamietam jak w zeszlym roku Wer apowiedziala lol zyje juz cala dekade .....a tutaj kolejny rok zaraz sie konczy..

W uk nie ma az tak duzo zajec pozalekcyjnych ...to kraj leniwcow . Szkola u nas zaczyna sie 6go Wrzesnia wiec kluby dopiero w pazdzierniku.

Jeszcze tylko 30 minut i spadam do domku :)

PostNapisane: 20 wrz 2018, o 20:23 

Znowu dlugo nie pisalam…… ledwo sie obejrzalam a tu juz druga polowa wrzesnia…
Goraca u nas jak cholera dzisiaj 90 F. od jutra ma byc chlodniej a w sobote 67 wiec juz bardziej tak jak powinno byc o tej porze roku.
Szkola pelna para…. Ranne wstawani o 6:10 idzie nam roznie…. Raz lepiej , raz gorzej….. dwa razy wiozlam Olivie samochodem bo nie mogla sie podniesc. Wygalda na to, ze sie zaaklimatyzowala I wszystko idzie dobrze …… I to najwazniejsze. :11:
W niedziele zaczal sie volleyball wiec bedzie trening raz w tygodniu- we srody I mecz w niedziele.
Obcielysmy wlosy – miala do polowy plecow a teraz troszke ponizej ramion. Mowi, ze jej wygodniej na gym I latwiej umyc. Uzywa dezodorant juz jakis czas a ostatnio mnie zapytala o puder do twarzy bo twierdzi, ze ma swiecaca buzie
Dalam jej sprobowac taki translucent I jakies dwa dni temu idziemy na autobus a ja mowie “nie zdazylam zrobic makup” a Olivia na to “to nic, ja tez” ja mowie : “ co ty mowisz jaki makup ty musisz robic A Olivia “ pamietasz puder- nie polozylam go dzisiaj” Myslama, ze sie przewroce… wiec powiedzialam je ,z e nei moze tego robic do szkoly tylko na specjalne okazje
Zaniedbalam ogrodek…. Jak jest wolna chwila to zawsze na cos innego ja poswiece….. , ale w ten weekend ma byc ladnie wiec sie zbieram do pracy :6: :6: :6:
Ok wracam do pracy- dobrze, ze jutro piatek bo sil mi brakuje :10: :10:

PostNapisane: 1 paź 2018, o 13:12 

Moje dziecko tez w kolko o roznych kosmetykach nawija . Ma tylko pozwolenie na nie na weekendy.....chcoiaz staram sie jej nie kupowac wszystko co ma jest dolaczane do gazetek dla dzieci a tam juz wszystko tusze pudry itp.I ciagle jej tlumacze z enie musi nic ucywac bo jest przeciez ladna...no ale mozna sobie gadac...sama do sibie te zmowie nie jedz tyle bedziesz sczuplejsza i jakos tez srednio to eychodzi.

U nas juz zimno rano tlyko 4 stopnie w ciagu dnia max 15....takze ogrzewanie czas i pora wlaczyc . Wera w klubach pozaszkolnych chodzi na netball dogeball i maja tez joge dodatkowo...wiec twierdzi ze jest fit bo przeciez pa PE jeszcze do tego :10:

Z checia przeteleportowalabym sie gdzies gdzie jest cieplo i polezala w sloneczku.....ja to mysle ze z zeszlym zyciu bylam misiem co na zime szedl spac :szok2: :wink: .

Z kolezanka planujemy na 2020 wyjazd do USa...smialam sie ze najpierw trzeba dozyc...Mamy leciec do NY a stamtad kamperem pod sama floryde .

Nie moge sie doczekac planowania tego bo to bedzie jak podroz w kosmos conajmniej :)
ehehehhehe...koniec tego dobrego i czas wracac do pracy brrrrrr jakis kocuk by sie przydal :nuda: :nuda: :nuda:

PostNapisane: 3 paź 2018, o 15:53 

Hi Beata, Olivia te zexperymentuje to wlosy moczy to kreci to puder , to blyszczyk, czasem w eekend bawi sie cieniami do oczu I tak samo mowie je , ze masz piekna buzie I cere nic nie musisz robic no ale….. :29: :29:

Teraz jest na etapie getrow I hoody tylko nawet bluzy z suwakami sa be… na co powiedzilam, ze nie kupuje wiecej hoody bo ca ja mam te z suwakami wyrzucic. Skoro biust sie troche pokazal to juz wszyskto musi byc luzne , koszulki sporotwe , nieobcisle oczywisice bra sportowe…. cierpliwie czekam na etap spodnic moze albo sukienek cokolwiek byle bylo bardziej dziewczece…..

Fajnie, ze Weronika lubi sport.. mnie sie podoba jak dziewczynki sa aktywne nie takie barbi- princesses :17:

Olivia zakwalifikowala sie do prywatnego klubu na vollejball wiec bedzie cwiczyc wiecej. Koszty takiego clubu powalaja, ale mamy nadzieje, ze to jej pomoze dostac sie do klubu szkolnego w przyszlym roku I grac w reprezentacji szkoly…. zobaczymy

U nas stosunkowo cieplo tylko deszczowo…. Tez wlaczylismy ogrzewanie raz na noc, ale dzisiaj np jest 85 F- Olivia poszla do szkoly w krotkich spodenkach. Nawet drzewa nie pozolkly….. jak sie spojzy na zewnatrz to dalej jak srodek lata- zielono

W poniedzialek pracuje z domu I Olivia nie ma szkoly wiec pospimy sobie I cos tam zrobimy razem w ciagu dnia :10:

UUUU wycieczka do USA ….. gratuluje… czekamy

:papa: :papa: :papa:

PostNapisane: 19 paź 2018, o 10:37 

do 2020 to trzeba dozyc ale moze przynajmniej visa zniosa :21: :21: :21: :21:

U nas zrobilo sie juz zimno dzis rano jak wsiadlam do samochodu to tylko 3 stopnie bylo brrrrrrrr

przyszly tydzien w UK half term i we wtorek jedziemy da harry potter studio :szok2: :szok2: :szok2: :szok2: :szok2: a wkolejnym tygodniu Wera ma wycieczke szkolna na caly tydzien szkolny wiec bedziemy buszowac sami.

Ja juz czekam na koncowke roku...wgrudniu mam 12 dni wolnego razem.....planuje kupic sobie extra ciepla pizame i wniej spedzic wiekszosc tego czasu :6:

Czas zrobic kawke :11:

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1