Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 668 ]  Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67  Następna strona
  Drukuj

Re: dzieciaczki-sierpien/wrzesien 2007
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 sty 2018, o 21:21 

Bata to tylko wobraz sobie jaka bedziesz zadowolona jak meble przyjda I jak sobie wygodnie usiadziesz na krzsle I na kanapie…
U nas zimno…. Mroz jak nie wiem I sniegu sporo..
U Olivii w szkole testy za testami… chyba zamecza te dzieci… :111: :111:
Wczoraj przyszla I mowi, ze przestawili dzieciom ktore sa an advanced math laptopy na wyzszy poziom. Dopiero miala tes t z czytania I chodciaz czyta szybko I dobrze to test nie poszedl jej najlepiej chyba reading comprehension nie bardzo je poszlo… no coz.
Mozesz wierzyc lub nie , al ejeszcze nie rozebralam choinki… zamierzam to zrobic w ten weekend. A moze juz w piatek zaczne to nie bede musiala pol soboty na to poswiecic… :17:
Michal poszedl dalej do szkoly. Znalazl prace na part time. Nic specjalnego , ale na szkole zarobi I jak mieszka z nami to jest ok , ale sam by sie nie utrzymal…..
Olivka zaczela volleyball season troche ruchu zawsze sie przyda… teraz maja tez proby na show – Olivia wystepuje dwa razy . wczoraj przysla taka zadowolona , oczywiscie pokazywala mi wszytkie ruchy I do tego potrasala glowa I wlosami :17: …. Co to bedizie za rok czy dwa????….

:30: :30:

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 25 sty 2018, o 13:33 

Ja za pensje z pierwszej pracy tez nie moglma sie utrzymac ... ale po pol roku znalazlam kolejna a praca w poprzednim miejscu pozwolila na podwojenie pensji :)

ale to byly wieki temu :)

U Wery w szkole narazie spoko oni maja co chwila jakies esty ale tka naprawde rodzicce nie sa informowani nie ma wywiadowek jak w PL i dzieci nie zabieraja zeszytow do domu ....jednym slowem nalezy wierzyc na slowo ze dzieje sie dobrze :ok2:

Minal nam miesiac jak dostalismy klucze do nowego domu a nadal wiele do zrobienia. Wiekszosc rzeczy zamawialismy przed swietami a trzeba czekac do konca stycznia a na niektore troche dluzej ....masakra. Kiedys wszystko blyo od reki a teraz wystawiaja sie na stronach a potem czekasz tygodniami .

mi jakos dzisiaj zimno nie wiem czy mnie nie rozlozy jakas choroba zazwyczaj siedze na krotki rekawek a dzis jeszcze sweter zarzucilam.

Dobrze ze juz czwartek bo jestem zmeczona potwornie ...dopijam zimna mocna kawe i licze kiedy tu pojde do domu ....jeszcze polowa dnia rpzede mna :nuda:

PostNapisane: 26 sty 2018, o 17:01 

Beata, ja wczoraj tez sie trzeslam z zimna az w koncu wlaczylam farelke , ktor ma w pracy . Niby na zewnatrz bylo ponad zero , ale w biurze zimno. :40:
To do dostawy mebli juz blizej niz dalej….. zanim sie obejrzycie urzadzice sobie wszyskto :11: :11:

U nas takie wahania temeratur, ze wykonczyc sie mozna….. od -20 do + 10 w kilka dni I s powortem w dol. Ja odkad przestalam pic kawe to na pol spiaca wiekszosc czasu funkcjonuje… usypiam na kanapie o 9:30 I drzemie w pociagu….. jak stara babcia. W pracy piej zielona herbatke z odrobina kafeiny, ze na oczy patrzec…
Olivia ma teraz dwie proby na tance na pokaz piatych klas I ze scouts wiec w kolko wozenie i jeszcze do tego volleyball sie zaczal wiec piatki practice I niedziele mecze. Kupilm je ostatnio lokowke bo prosila czy na specjalne okazje moge jej zrobic waves… a teraz mi mowi, czy do szkoly moge je robic waves…. Zapytalam jej sie czy na glowe upadla, I ze zadnych waves do szkoly jej robic nie bede… :17: :17: :17:
Ja w moje priewsz ej pracy po nad 20 lat temu dostalam $5 na godzine…. Wynajmowalismy jednosypialniowe mieszkanie za $525 wiec musialam pracowac dwa I po l tygodni a zeby na czynsz zarobic a wiec tez by m sie sama nie utrzymala… a co dopiero z dzieckiem, ktore mielismy . Dobrze, ze pracowalismy obydwoje… Ale Robert uwaza , ze to byl inny start…. A Michal ma inne mozliwosci… zobaczymy. Narazie nich sie uczy I my mozemy mu pomagac I niech stanie sam na nogi..
U nas dopiero piatek rano…….. ja marze o kawie , nawet lurze…. Jak ktos zrobil to chyba lyczka sie napija bo siedze jak zombie a woczraj poszlam spac tuz po 10.. a juz myslam, ze zycie bez kawy jest OK :beksa: :beksa:

:papa: :papa:

PostNapisane: 12 lut 2018, o 13:36 

Ja wogle stracilam poczucie czasu...bo to juz 12-sty

Oprocz malegow yskoku w ta sobote na kregle ze znajomymi tak w kolko dom sprzatanie pranie prasownie ...odpakowywanie nowych rzeczy....masakra jednym slowem

Licze po cichu ze kolejny weekend nie bede musiala nic robic

Wczorja tapetowalismy sciane ...od machanie pedzlem mam tak rece spochniete ze hej.
wczoraj stweirdzilam ze jednak ten dom jest za duzy eheheh .....sprzatania tyle ze hej.
Na szczescie w paitek przychodza sofy wiec bedzie na czym siedziec :)

W ta srode przylatuje tesciowa ....wera ma ferie od przyszlego tyg wiec bedzie znia siedziala.

Ja sie dzis czuje jakos fatalnie sama nie wiem czy to zmeczenie czy mnie znow cos rozklada,
Z dobrych wiesci udalo mi sie zdac finalowy egzamin i w koncu mam swoje kwlaifikacje.
Dzis skladalam kolejne papiery i kolejne 3-4 lata studiowania przede mna....teraz tylko dozyc eheheheh

PostNapisane: 22 lut 2018, o 16:52 

hI Beata, sorry, ze tak dlugo nie pisalam… roboty mam po uszy. Luty to dla mnie ciezki miesiac…
po za tym od po czatku roku Olivia ma tyle zajec. Maja pokaz taneczny jako piata klasa I osobno jak girlscouts wiec bylo 19 prob, ze by to wszyskto zlozyc do kupy wozenie odiebieranie. Do tego concert z band, volleyball… byly tygodnie,z e 3,4 razy wracalysmy do domu po 8. Wczoraj byl band concert a jutro sa pokazy taneczne, wiec po tym tygodniu powinno byc troche luzu.

Gratuluje zdania egzaminu oby tak dalej, byle branc do przodu. No I nie trac samozapracia do dalszej nauki :11: :11:
Michal kupil samochod… moja znajoma jak zobaczyla, to powiedziala, ze dobry do” lapania chicks” :17: :17: …. Taki chcial …maly sportowy.. sam dal downpayment I sam bedzie splacal. Ma part time job tylko , ala payment sa male wiec bedzie w stanie splacac raty I ubezpieczenie.
Ja kontroluje cisnienie. Niezle mi idzie .. average ma okoo 140 na 85 co jest ogromna poprawa ze 190/ 103. :10:
U nas spring break w tym roku Michal ma na poczatku marca a Olivia na koncu, wiec mamy sie podzielic z sasiadka ona trzy dni , my dwa.. nawet nei mysle co bedzie w wakacje. Do tej pory nam sie udawalo jakos bo Michal mial prace po poludniu, ale teraz nie wiem jakie bdzie mial godziny.
Olivka znowu skoczyla , teraz ma 4,11 wzrostu. Bluzy , koszulki dobre, tylko getry robia sie krotkawe. Widze po inych dziewczynkach, z eneiktore juz duzo wyzsze niz Olivia, a niektore sporo nizsze, wiec pewnie jeszcze nie wszystkie mialy “skok wzrostu”.
U nas ocieplenie a teraz znowu zimniej. Milismy dwie burze sniegowe I zblizamy sie do marca, wiec moze juz sniegu nie bedzie
:nuda:

PostNapisane: 27 lut 2018, o 12:14 

u na swlasnie ferie dobiegaja konca a kolejne od 30 marca.
zwariowac idzie ...t.eraz przynajmniej byla tesciowa chociaz nie kosztowalo to nas mniej hehehheh ale niestety szkola nie organizuje swietlicy w lutym :wink:
Konce marca zaczynam kolejne etapy szkoly..zycia mi nie starczy :)

W UK spadl snieg tyle co nic ale afera jak zawsze :szok2: Noi temperature -5 co dla mnie juz jestza duzo heheheh odzwyczailam sie mieszkajac tu od rpawdziwych zim brrrrrrrrr

Fajnie ze Michal sobie radzi jak atrze na swojego 42-letnoego brata co nadal mieszka z rodzicmai to uwier zmi mam porownanie :)

Marzec to u nas tez czas parapetowek a musze je rozdzielic bo mym chyba w glowe dostala jakbym miala zrobic wszystko w jednym terminie.

W tym tygodniu z Pl prychodza krzesla i z grunbszych rzeczy to juz wszystko......teraz tlyko dekorowac i wykanczac :jupi2: :jupi2: .

p.s cisnienie mialas zabojcze normalnie......mnie zaczynaja bolec zatoki ale to zawsze tka ma na wiosne i jesien....zaopatrzylam sie w czerwona lampe i musze tylko pamietac zeby ja uzywac.....bo potem w dzien ciezko ciezko

U mnie dopiero 11.14 a ja juz bym polozyla sie pod kolderke :8:

PostNapisane: 16 mar 2018, o 15:53 

Hi Beata, sorry , ze tak dlugo nie pisalam…. Co sie zabiore to ktos przychodzi, potem zapomne, potem jest cos do zrobienia I tak leci kabarecik, patrze a tu juz dwa tygodnie jak nie odpisalam.
U na tka pol wiosna… temp o wyzej zera C, czasem w okolicy 10 stopni.. ptaki zaczynaj spiewac, krokusy I zakile wschodza . jednym slowem wiosna panie sierzancie! :10: :10:

Ciesze sie, ze juz jestescie w miare umeblowani.. jak sie mieszka? Lubicie to nowe miejsce?

Olvia ma teraz strasznie duzo zajec… zapisala sie na girls on the run dwa razy w tygodniu po potorej godziny I volleyball dwa razy po potorej godziny… wiec dostaje niezly wycisk w po niedzialki I srody. Orginalnie biganie mialo byc w poniedzialki I czwartki ,ale teraz zmienili bo musza miec przebiegane konkretna ilosc godzin a szkoly nie ma we 2 czwartki wieic zamienili to I nam sie grafik skondensowal…… Olivka nie narzeka, jak tylko przychodzi wieczorem to mowi, ze jest glodna :oczko: :oczko:

Do tego testow maja od groma, chyba wiecej ich testuja niz ucza… no ale to urok piatej klasy. Jak juz pojda do junior hight to bedzie mniej

Ja zaczelam sie kurowac po tasem bo wyczytalam,z e po aga an cisnienie—wiec woda kokosowa idzie w ruch codziennie plus banany migdaly itd…

Musze zaczac sie przygotowywac do rozlicznei po datkow… zawsze to dlamnie duzo pracy- przygotwuje wszyskto dla accountant bo inaczej bym chyba tam 10 godizn siedziala… Michal ma tearz spring brake to mi pomoze.. mam nadzieje. :17: :17: :17:

:30: :30:

PostNapisane: 20 mar 2018, o 13:53 

Nowe miejsce uwielbiam. W koncu mam ywogdny podjazd jak zaparkuje to jestem w stanie wysiasc jak czlowiek duzo przestrzeni minu to duzo sprzatania heheheheh bo ktos te metry musi ogarniac.

Zobaczymy jak sie slonce rozgosci w ogrodzie.....czekam na cieple dni kupic musze lezak i bed elezec na srodku caly dzien:)

Mamy podlogi do wymiany u gory bo probilo sie kilka problemow ale tego sie nie uniknie tak czy siak..

Dzisiaj pierwszy dzien wiosny......czekacm do wekendu jak nie bedzie slonca oficlajnie walne focha.
Weronika byla na wucieczce szkolnej 3 dni byla poza domem popraz pierwszy. Onca cala ucieszona a ja plakalami sie denerwowalam no ale pewnie taka kolej rzeczy . Tutaj szkoly az tak duzo nie organizuja. W ten term Wera chodzi na gimastyke art i zachaczyla yoge.

Parapetowki dwie zaliczone. Teraz w kolejce czekaja swieta.Palme mam kupiona wiec jestem ready:)
W drugim tyg half term lecimy do PL na tydzien. I musz eplanowac co dalej hehehe

PostNapisane: 23 mar 2018, o 16:41 

HI Beata, to super, ze mieszka sie dobrze to najwazniejsze :11: :11: :11:

U nas pol cieplo , pol zimnawo, tzn w sumie tak jak sie mozna spodziewac na te pore roku.
Olivia ma spring break wczoraj byla jedna kolezanka, dzisiaj dwie. W przyszlym tygodniu Robert bierze 2 dni wolne I ja poniedzialek po Swietach, zeby jakos to wolne ogarnac dzielimy sie z sasiadka.
Na Swieta przychodzi brat z bratowa I synem. Planuje co tu przygotowac dobrego do jedzienia… beda u an scaly dzien, wiec sniadnaie, I obiad I oczywiscie deser! :jezyk1: :jezyk1:
Oby pogoda byla , bo wtedy fajnie na spacer wyjsc jak sie czlowiek obje….
W te sobote mamy sniadanie w polskiej szkole, kazdy cos przynosi, dzieci maja skrocone lekcje.. Po switach zsostanei misiac szkoly bo odliczjac 3 majaszkola koczy sie w po lowie maja. Nie wiem czy uda mi sie zapisac Olivia na nastepny rok, bo fochy stroi okropne… I ciezko naprawde namowic ja . tzn uczy sie zemna nie ma problem, ale tydzien jest afera, ze by poszla do szkoly. Twierdzi, ze bedzie sie uczyc ze mna a do szkoly chodzic nie chce. :beksa: :beksa: :boohoo: :boohoo:

Koncze bo narzekam tylko….

:papa: :papa:

PostNapisane: 27 mar 2018, o 12:30 

U nas dwa dni bylo ladnie dzis leje....przez co glowa mi peka.
Dzisiaj wieczorem zaczynam kolejne studia .....ma nadzieje ze pojdzie z gorki.

Srednio mi sie cos chce jakas taka jestem znudzona......chyba powinnam zmienic miejsce pracy hehehehe
Szkoda ze dzis dopiero wtorek ......teraz tal wlasnie sobie mysle jakby to bylo fajnie pracowac na pol etatu i miec wiecejc zasu dla siebie......musze pamietac zeby kupic bilet w totka i a noz widelec szczescie sie do mnie usmiechnie.
:001200: moje dwie kolezanki sa w ciazy jedna rodzi na dniach a druga pod koniec lipca i znow skonczy sie imprezowanie i wyjazdy,

apropo wyjazdow musz eposzukac cos na wakacje....u nas szkola koncyz sie 22 lipca.

Normalnie glowa mi opada ...za pozno wczoraj poszlam spac raczej . Jutro ide do Werki do szkoly na come and share wiecwcyhodze z pracy o 2 :jupi2: :jupi2: :jupi2: :jupi2: :jupi2:

Przydaloby sie aby ktos zrobil kawe:(
Ja to dopiero mam dzis dzien marudnika

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 668 ]  Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1