Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65
  Drukuj

Re: dzieciaczki-sierpien/wrzesien 2007
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lis 2017, o 11:57 

heh na zakupy z Wera zostal wypchany ...ja u ans do centrum nie lubie jezdzic nienawidze tych sklepow wiec nie mial wyjscia.

Ja wogle nie lubie kupowac ubran ....ale jakbys mnie wstawila do sklepu agd czy z mieseczkami i garami moglabym tam siedziec caly weekend.

Wera tez zbierala cukierki moja kolezanka mieszka na nowym fajnym osiedly wiec juz drugi rok zbierala sobie tam ...pospacerowalysmy ...herbatka i tyle. U na sniestety bylo bez rozgrzewajacyh dodatkow ale moja kumpela szukuje sie do drugiego podejscia invitro wiec niestety alkohol odpada wiec towarzyszylam jej przy herbatce z cytrynka.

U mnie 10.55 kawa w sumi jest tyle ze checi do pracy brak jakos. Moj maz przeziebiony na calego i chyba podzielil sie zarazkami bo mnie wlasnie rozklada chyb a :18: :7: umorduje go to napewno ....bo w sobote mamy wyjscie z pracy na vIP rugby game wiec chcialam pojsc zawsze to cos milego do zjedzenia drinki za darmo wiec jest wesolo .
Byle do swiat a potem z gorki ...rocznikowo wejde w tluste 40 :o :11:

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 3 lis 2017, o 15:56 

Drugie podejscie in vitro?? kurcze to tez sie umeczy.. ludzie chca miec dzieci I nie maja a inni maja I nie chca ich miec..
:nie1: :nie1:
Ja lubie kupowac jak mam wene do tego.... w sumie rozne rzeczy I ogladac tez. Moj maz mi mowi, jak nie kupujesz to po co chcesz ogladac a ja mu na to bo jak ogladasz to po szerzasz horyzonty I wiesz co kupic
:10: :10:
No niestety mamy sezon wirusow…. My sie jako trzymamy… narazie. Ja morduje zarazki miodem, rutinoscorbinem, cytryna, sokiem z cebuli, czosnkiem… :?
Robert bierze wolne w przyszlym tygodniui bierzemy sie za malowanie I zmiane ogolna Olivki pokoju I mam nadziieje ze korytarz na gorze I schody tez zdazymy pzrzemalowac….( tzn Robert zdazy)
Zjadlam sniedanie , po poijam kawke, w sumie wypada sie zabrac do roboty…… ale tak jaku ciebie checi brak…. Moze jeszcze zerkene na wiadomosci??? :17: :17:

PostNapisane: 14 lis 2017, o 13:33 

U mnoe rpzewaznie checi brak

Mam pania w pracy ktora wlasnie skonczyla 60 lat a jak petards fruwa....zazdroszcze jej chcialabym miec tyle werwy moz epowinnam mic jakies witaminy czy cos hehehehe

Ja mam strasznie duzo teraz na glowie ale moze to i dobrze bo jak spojrzalam dzis na date ze za nami juz polowa miesiaca to ejstem w szoku kiedy to zlecialo./

Wera ma okropna alergie ktora zawsze daje we znaki wiecej i wiecej wlasnie jesienia bo ma alergie na roztocza,.nogi ma porozdrapywane do krwi smarujemy masciami ale nie wlele to pomaga.

WKwietniu lecimy do pl wie bedziemy nalegac na odczulanie kroplami w UK tego wogle nie robia chociaz staramy sie wlasnie znalezc kliniki polska tutaj ...wieksza masakra

dom prawie sprzedany przed koncem miesiac apowinnismy miec skonczone papiery ....skip juz stoi wiec czas zaczac pakowanie

Dzis ejszcze czeka mnie wizyta z Wera u lakarza o 20-stej.....jedyne co mnie cieszy ze to juz wtorek:)

PostNapisane: 27 lis 2017, o 17:12 

hI Beata, my po dlugim weekendzie. Nie zdazylam napisac przed bo papiery mnie tu zasypywaly….
Od srody mialam wolne – Robert od czwartku I nie wiem co sie z tym czasem stalo.

We czwartek mielismy tradycyjnego indyka na kolacje przyszedl moj brat z rodzina. Piatek poszlam z Olivka na zakupy drobne to co ona chciala – nowa koldre do pokoju etc. a sobota I niedziela glownie zeszla na sprzataniu front I back yard I przygotowaniu do zimy…… :17: :17: postawilismy choinke , ale narazie jeszcze jest nie ubrana bo przyzwyczajamy kota do niej. :17: :17: :D Wczoraj siedziala pol dnia pod choinka I assystowala przy rozkladaniu… wiec moze to zainteresowanei jej spadnie I wtedy zawiesimy bombki.
Olivia cala podekscytana pokojem, urzadza, tzn przynosi z basementu tylko to co chce, pozbyla sie sporo rzeczy, czyli jestesmy na dobrej drodze.
Pogoda u ans jesienna po mimo konca listopada temepretaury okolo 40-50 F wiec nie najgorzej.. caly weekend bylo ladnie I slonecznie , az sie czlowiekowi zyc chce….. :11: :11:

PostNapisane: 7 gru 2017, o 14:12 

my lwasnie dopinamy sprzedaz domu

we wtorek mamy sie wyprowadzac wiec jestem zawalona robota bo pakuje i wyrzucma i przekladam i pakuje od nowa ...wczorja juz mialam tka dosc ze o 19-30 poszlam spac.....a dzis dla odmiany wstalam o 4 rano...masakra

19-go grudnia mamy dostac klucze od nowego domu ale potwierdzenie bedzie15-go bo wtedy maja odbior . jak cos pojdzie nie tak to oczywiscie sie to przesunie.

Na tydzien idziemy pomieszkac do znajomych a potem urlop :)

W miedyczasie w poniedzialek mam egzamin mam pojechac na budowe zobaczyc dom zabieraja nam meble i kartony na storage i skip ma byc odebrany.

Czy ja juz pisalam ze masakra.

U nas w ty :ohmy: m roku choinka powstanie na piaszczystej plazy. W sumie sie ciesze bo przy tym natloku spraw choc raz bede w swiet alezec i nie robic nic w temp powyzej 20 stopni:)

PostNapisane: 7 gru 2017, o 20:00 

Beata, ciesze sie z Toba z nowego domu I wakacji ‼!
A gdzie jesziecie tym razem? Wrocicie sobie spokojne I zaczniecie sie meblowac I ustawiac powoli bez stresu…..
U nas zimno jak to w zimie… Choinka stoi ubrana niebiesko czerwono biale swiatelka – p oamerykansjku hahahha I bialo , srebrne z odorobina zlotego bombki

Nasz kot wiekszosc czasu spedza po choinka, atakujac nas okazjonalnie.. :17:
Olivia sypialnai wymalowanai I urzadzona zamowialam jej launcher I jeszcze musimy kupic krzeselko do biurka. Robert z rozpedu wymalowal tez korytarz na gorze I closet na dole. Teraz musimy cos wymyslec z drzwiami bo mi sie te stare nie podobaly
Moja bratowa robi swieta w tym roku wiec ja tez nie zamierzam sie przepracowac…. Pewnei jakies ciasto upieke I salatke jarzynowa zrobie. :11: :11:
Olivka rosnie ….ostatnio lupilam je bluzke na band concert rozmiar 14 I druga 14/16 I dwa razy patrzylam na rozmiar , ale pisalo 14/ 16 . Myslama, ze sie przewroce….. bluzka luzna , bo ona nielubi obicislych- szczegolnie odkad nosi sport bra, ale nie za duza--- mimo to bylam w szoku
:27: :27:
Ja mam jutro MRI mojego ramienia bo dalej boli… wsciec sie mozna….
Dzisiaj mamy scouts Christmas party a w sobote wigilei w polskiej szkole I idziemy na Nutckracker wieczorem..weic pewnie zanim sie obejrze bedzie nastepny tydzien.

:30:

PostNapisane: wczoraj, o 12:31 

Dom w koncu sprzedany wlasnie sie przeprowadzilismy do naszych znajomych ....troche dziwnie niby znamy sie tyle lat razem wakacje a meszka sie dziwnie.

No ale nic jakos top trzeba ogarnac. Zreszta szczerze mowiac dla mnie sa jak rodzina....nikt inny nam nie zaproponiwal pomoc a;e wszyscy chetnie rpzychodza jak cos chca

Chwilowo wszystko mam w torbach porozwalane jutro planuje troche poukladac

Lecimy na fuertaventura ale w rezultacie sami bo kolezanka podeszla do drugiego invitro i tym razem sie udalo. Jest w 7 tygodniu i opinie s apodzielone wiec postanowili nie leciec

Ja powiedzialam mezowi ze ja chce porpsotu odpoczas t bylo trudne kilka tygodni :) a nawet miesiecy wiec nie marzy mi sie nic innego niz lezenie na sloncu

Klucze do nowego domu powinny byc w tym roku ale tam to tez przesuwaja cos non stop.

W UK spadlo 5 cm sniegu i swiat sparalizowany :21:

Nie moge uwierzyc ze tylko 9 dni do swiat ..... :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Jas woj MRI mialam w zeszly piatek na wyniki musze czekac kilka tygodni.

Co do ubran nawet nic nie mow dzis rano Wera zrobila afere ze nie zaklada tego co ma ona chce jumper a to co ma to top i tatus zarzadzil wycieczke do sklepu o 7 rano bo corcia plakala.

Masakra jakas :szok2:

U nas w fiormie dzis Christmas Party wlasnie menager polewa wlasnej robot ynaleweczke wiec czas na mnie buziaki :)

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65

Strefa czasowa: UTC + 1