Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 643 ]  Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65
  Drukuj

Re: dzieciaczki-sierpien/wrzesien 2007
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 2 lis 2017, o 11:57 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 17:39
heh na zakupy z Wera zostal wypchany ...ja u ans do centrum nie lubie jezdzic nienawidze tych sklepow wiec nie mial wyjscia.

Ja wogle nie lubie kupowac ubran ....ale jakbys mnie wstawila do sklepu agd czy z mieseczkami i garami moglabym tam siedziec caly weekend.

Wera tez zbierala cukierki moja kolezanka mieszka na nowym fajnym osiedly wiec juz drugi rok zbierala sobie tam ...pospacerowalysmy ...herbatka i tyle. U na sniestety bylo bez rozgrzewajacyh dodatkow ale moja kumpela szukuje sie do drugiego podejscia invitro wiec niestety alkohol odpada wiec towarzyszylam jej przy herbatce z cytrynka.

U mnie 10.55 kawa w sumi jest tyle ze checi do pracy brak jakos. Moj maz przeziebiony na calego i chyba podzielil sie zarazkami bo mnie wlasnie rozklada chyb a :18: :7: umorduje go to napewno ....bo w sobote mamy wyjscie z pracy na vIP rugby game wiec chcialam pojsc zawsze to cos milego do zjedzenia drinki za darmo wiec jest wesolo .
Byle do swiat a potem z gorki ...rocznikowo wejde w tluste 40 :o :11:

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 3 lis 2017, o 15:56 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 00:49
Drugie podejscie in vitro?? kurcze to tez sie umeczy.. ludzie chca miec dzieci I nie maja a inni maja I nie chca ich miec..
:nie1: :nie1:
Ja lubie kupowac jak mam wene do tego.... w sumie rozne rzeczy I ogladac tez. Moj maz mi mowi, jak nie kupujesz to po co chcesz ogladac a ja mu na to bo jak ogladasz to po szerzasz horyzonty I wiesz co kupic
:10: :10:
No niestety mamy sezon wirusowÔÇŽ. My sie jako trzymamyÔÇŽ narazie. Ja morduje zarazki miodem, rutinoscorbinem, cytryna, sokiem z cebuli, czosnkiemÔÇŽ :?
Robert bierze wolne w przyszlym tygodniui bierzemy sie za malowanie I zmiane ogolna Olivki pokoju I mam nadziieje ze korytarz na gorze I schody tez zdazymy pzrzemalowacÔÇŽ.( tzn Robert zdazy)
Zjadlam sniedanie , po poijam kawke, w sumie wypada sie zabrac do robotyÔÇŽÔÇŽ ale tak jaku ciebie checi brakÔÇŽ. Moze jeszcze zerkene na wiadomosci??? :17: :17:

G├│ra

PostNapisane: 14 lis 2017, o 13:33 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 17:39
U mnoe rpzewaznie checi brak

Mam pania w pracy ktora wlasnie skonczyla 60 lat a jak petards fruwa....zazdroszcze jej chcialabym miec tyle werwy moz epowinnam mic jakies witaminy czy cos hehehehe

Ja mam strasznie duzo teraz na glowie ale moze to i dobrze bo jak spojrzalam dzis na date ze za nami juz polowa miesiaca to ejstem w szoku kiedy to zlecialo./

Wera ma okropna alergie ktora zawsze daje we znaki wiecej i wiecej wlasnie jesienia bo ma alergie na roztocza,.nogi ma porozdrapywane do krwi smarujemy masciami ale nie wlele to pomaga.

WKwietniu lecimy do pl wie bedziemy nalegac na odczulanie kroplami w UK tego wogle nie robia chociaz staramy sie wlasnie znalezc kliniki polska tutaj ...wieksza masakra

dom prawie sprzedany przed koncem miesiac apowinnismy miec skonczone papiery ....skip juz stoi wiec czas zaczac pakowanie

Dzis ejszcze czeka mnie wizyta z Wera u lakarza o 20-stej.....jedyne co mnie cieszy ze to juz wtorek:)

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 643 ]  Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: