Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj

Kredyt na remont
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 mar 2017, o 15:34 

Cześć dziewczęta,

Chciałabym przeprowadzić spory remont swojego mieszkania. Mieszkanie już od prawie 10 lat nie było remontowane, bo nie mieliśmy na to funduszy. Nie sądzę, że nasza sytuacja finansowa zmieni się na tyle, że będę w stanie odłożyć z 10tysięcy złotych na remont i z tego powodu zaczęłam zastanawiać się nad wzięciem kredytu właśnie na remont mieszkania. Myślę, że 200-300złotych mogłabym przeznaczyć miesięcznie na spłatę raty. Rozglądałam się już powoli za kredytami, przeglądałam oferty kilku bardzo znanych banków i najbardziej zastanawiam się nad takim kredytem https://www.santanderconsumer.pl/kredyt ... owy,1.html . Jak sądzicie warto go wziąć? Może któraś z Was brała kredyt w Santander Consumer Bank?

Kredyt na remont
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Kredyt na remont
PostNapisane: 11 lis 2017, o 11:21 

nie słyszałam nawet o tym banku. czy mają oferty kredytów na rękę? może jakieś szybkie kredyty gotówkowe jak z porównywarek (https://creditonline.today/pl), bo nie chcę wplątać się w długie męczeństwa z bankiem =(

PostNapisane: 13 lis 2017, o 18:30 

Jezeli oprocentowanie takiego kredytu jest pondad 21% to jezeli bedziesz splacac 200 zl miesiecznie I wezmiesz 10,000 tysiecy to bedziesz spacac tylko odsetki I nawet przy 300 zl splaty miesiecznej zajmie ci okolo 5 lat splacic ten kredyt I bedziesz musiala zaplacic
Jezeli mozesz odkladac 200-300 miesiecznie to skoncentruj sie na odkladaniu tej kwoty – po 4 miesiacaxh bedzesz miec 1000 zl – po roku powinnas miec 3000 tysiace czyli 1/3 pieniedzy na remont.
Przyklad 1 Jezeli wezmiesz 10 tysiecy kredyt na 5 lat przy splatach 270 zl to ten kredyt bedzie cie kosztowal ponad 6,000 (bedzisz musiala splacic 16,000)

Przyklad 2 Jezeli wezmiesz 10 tysiecy kredyt na 10 lat przy splatach 200 zl to ten kredyt bedzie cie kosztowal ponad 14,000 (bedzisz musiala splacic 26,000

Moze z tymi informacjami latwiej ci bedzie podjac decyzje

Powodzenia!

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Strefa czasowa: UTC + 1