Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj

rob├│tki na drutach, pasje, zaj─Öcia
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 19 lut 2016, o 20:13 

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 lut 2016, o 20:03
hej dziewczyny :)

Zak┼éadam temat, poniewa┼╝ chcia┼éam Was zapyta─ç, czy umiecie robi─ç na drutach, szyde┼ékowa─ç, szy─ç. mam sporo wolnego czas Chcia┼éabym si─Ö czego┼Ť nauczy─ç. Macie sposoby, ┼╝eby szybko si─Ö poduczy─ç robienia na drutach. Pewnie zaczn─Ö od ma┼éych przedmiot├│w? Lubicie takie zaj─Öcia?

G├│ra

rob├│tki na drutach, pasje, zaj─Öcia
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: rob├│tki na drutach, pasje, zaj─Öcia
PostNapisane: 20 lut 2016, o 02:55 

Do┼é─ůczy┼é(a): 20 lut 2016, o 02:01
ja zapisa┼éam si─Ö kiedy┼Ť na kurs, u siebie w miejscowo┼Ťci, mo┼╝e u Ciebie jest co┼Ť podobnego :jupi2: :jupi2:

G├│ra

PostNapisane: 20 lut 2016, o 14:42 

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 lut 2016, o 20:20
Umiem szyde┼ékowa─ç i robi─ç na drutach. Szycie nie poci─ůga mnie ;) Je┼Ťli chcesz si─Ö nauczy─ç to poogl─ůda─ç filmiki na YT. Doradzam Ci na pocz─ůtek ┼Ťcieg francuski. Ja kupuj─Ö te┼╝ kolekcj─Ö De Agostini Rob├│tki na drutach. Dla mnie jest inspiracj─ů, ale s─ů tam obja┼Ťnione techniki, wi─Öc spytaj w kiosku lub zam├│w.

G├│ra

PostNapisane: 26 lut 2016, o 15:12 

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 sty 2016, o 18:19
teraz rozwijam si─Ö w decoupage ;)

G├│ra

PostNapisane: 2 lis 2017, o 09:44 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 mar 2016, o 13:39
O nie, takie roboty to zdecydowanie nie jest zaj─Öcie dla mnie. Nie chodzi o to, ┼╝e jest to co┼Ť nie ambitnego itd, ale mam dwie lewe r─Öce do takich zaj─Ö─ç i w moim przypadku by┼éaby to tylko strata czasu i nerwy. Moj─ů pasj─ů od d┼éu┼╝szego czasu jest fotografia i zdj─Öcia. Aparat mam zawsze przy sobie i gdy tylko widz─Ö co┼Ť ciekawego zaczynam robi─ç zdj─Öcia. Co prawda zajmuje si─Ö tym tylko hobbistycznie, ale coraz cz─Ö┼Ťciej zastanawiam si─Ö nad zapisaniem na kurs fotografowania np. http://www.taida.pl/ Kurs jest przeznaczony dla os├│b kt├│re ju┼╝ umiej─ů zasadniczo obs┼éugiwa─ç sw├│j aparat. Jest to ┼Ťwietny kurs dla os├│b, kt├│re chc─ů poszerzy─ç swoj─ů wiedz─Ö i umiej─Ötno┼Ťci fotograficzne i wyj┼Ť─ç poza podstawowe funkcje w aparatach.

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: