Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 100 ]  Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
  Drukuj

Re: zbedne kilogramki
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 18 sie 2011, o 10:41 

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 sty 2010, o 08:55
ja w┼éasnie jestem na diecie Dukana, przydatne linki: http://www.dietaproteinowa.com.pl/faza1.php (tu akurat faza 1, ale nast─Öpne s─ů w bordowym pasku)
http://protal.wordpress.com/zasady-plan ... to-fazy-i/ - a tu pozostałe fazy, jak i przepisy z prawej strony

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 20 sie 2011, o 17:56 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 lut 2010, o 23:22
Wielkie dzi─Öki Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

G├│ra

PostNapisane: 21 lut 2014, o 21:17 

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 lut 2014, o 19:59
Ostatnio dieta Dukana nie cieszy si─Ö dobr─ů s┼éaw─ů, lepiej po prostu zdrowo si─Ö od┼╝ywia─ç i nie je┼Ť─ç ┼Ťwi┼äst

przewozy-autobusowe.eu - Przewozy

G├│ra

PostNapisane: 5 mar 2014, o 17:07 

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 sty 2012, o 18:29
ja polecam LCHF nowa dieta niskow─Öglowodanowa bez ziemniakow ryzu makaronu chleba ale za to duzo dobrego mieska ryb no i warzywa ktore rosna nadz ziemia np kapusta ale juz nie marchew, ograniczone owoce itp
ja juz raz na niej schudlam ze 110 do 75 przy 175 cm wzrostu
teraz po drugim dziecku tez prubuje ale mi ciezko, przyznaje
za leniwa jestem

G├│ra

PostNapisane: 10 pa┼║ 2014, o 15:01 

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 sie 2014, o 13:17
ja teraz nie stosuje specjalnej diety...m─ů┼╝ mi gotuje :D zupy - i pij─Ö zio┼éa z baby mama med, kt├│re dzia┼éaja na laktacie i wzmocnienie organizmu. Dobrze jest je p─ç karmi─ůc piersi─ů. Licz─Ö ┼╝e pomo┼╝e mi to szybciej wr├│ci─ç do formy, jak nie to za kilka miesi─Öcy czekaj─ů mnie intensywne ─çwiczenia :)

G├│ra

PostNapisane: 28 maja 2015, o 13:35 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 maja 2015, o 13:21
Dziewczyny, trzymam za was kciuki! Nie poddawajcie si─Ö!
Przeczyta┼éam sobie zawczasu, bo to dopiero 3 mies. ci─ů┼╝y, ale chc─Ö wiedzie─ç, co mnie czeka.
Trzymam kciuki!

G├│ra

PostNapisane: 14 cze 2016, o 11:34 

Do┼é─ůczy┼é(a): 20 lut 2016, o 02:01
Mnie rzadko odpowiadaj─ů diety, poniewa┼╝ szybko z nich rezygnuj─Ö. Te┼╝ stosowa┼éam bia┼ékow─ů i kapu┼Ťciana, ale wraca┼éam z ma┼éym zapasem do poprzedniej wagi. Szukam ca┼éy czas sprawdzonych metod. Wiem, ┼╝e trzeba ograniczy─ç cukier, pieczywo, ale co np z owocami? Jecie na kolacj─Ö? W┼éasnie, czy w og├│le kolacja to dobry pomys┼é przy odchudzaniu?

G├│ra

PostNapisane: 3 pa┼║ 2016, o 10:04 

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 pa┼║ 2016, o 08:02
U mnie pomog┼éo regularne jedzenie i zredukowanie ilo┼Ťci s┼éodko┼Ťci w codziennej diecie. Zamiast tego zdrowe przek─ůski, typu owoce i warzywa, bogate i r├│┼╝norodne ┼Ťniadania (kt├│rych wcze┼Ťniej w og├│le nie jad┼éam), lekkie obiady z dodatkiem sur├│wek i picie du┼╝ej ilo┼Ťci wody/herbaty. Jakie┼Ť internetowe diety zupe┼énie na mnie nie dzia┼éa┼éy, w dodatku ┼║le si─Ö po nich czu┼éam i nie mia┼éam si┼éy wsta─ç z ┼é├│┼╝ka. Teraz jest zupe┼énie inaczej, chocia┼╝ zmiany wcale nie musia┼éy by─ç diametralne :)

G├│ra

PostNapisane: 10 lip 2017, o 16:38 

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 sie 2010, o 10:36
Czy znacie Slimunox- http://odchudzaniezsukcesem.blogspot.co ... ielka.html ? Czy pomaga w zrzuceniu zb─Ödnych kilogram├│w?

G├│ra

PostNapisane: 6 pa┼║ 2017, o 08:21 

Do┼é─ůczy┼é(a): 5 pa┼║ 2017, o 13:26
Nie jestem fank─ů diety dukana ale dla os├│b kt├│re chc─ů j─ů stosowa─ç polecam zwr├│ci─ç uwag─Ö na dob├│r odpowiedniej jako┼Ťci drobiu. Przede wszystkim warto postawi─ç na dr├│b bez antybiotyk├│w http://www.farmio.com/mieso-z-chowu-bez-antybiotykow bo w innym przypadku mo┼╝emy na bawi─ç r├│┼╝nych przykro┼Ťci ┼╝o┼é─ůdkowych i nie tylko. Zreszt─ů polecam poczyta─ç sobie o wp┼éywie antybiotyk├│w na zwierz─Öta hodowlane i ich nadu┼╝ywaniu.

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 100 ]  Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: