Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 646 ]  Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65  Następna strona
  Drukuj

Re: dzieciaczki-sierpien/wrzesien 2007
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 sie 2017, o 12:15 

Dziekuje za zycznia :) :28: :28: :28: :28: :28: :28:

U nas tez w piatki na luzie mozna rpzychodzic ubranym ....wlasnie spojrzalam rpzez okno i nawet wyszlo slonce.

Niby nie jestzimno ale jakos ciemno kazdego dnia nagle potem slonce gdzies przeleci deszcz i tak w kolko.

Wera chodzi do holidya club.... o dziwo w tym roku sama zrywa sie zlozka i chetnie chodzi . Nawet nie mowila nic o zostawaniu w domu jka hubert pracuje z domu :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

wam przynajmniej sasiad zaparkowal moj maz sam sobie uszkodzil samochod myslal ze jedzie do tylu a jechal do przodu zachaczyl o kraweznik i zjezdzajac urwal sobie blotnik......nie wspomne ze auto mamy dopiero miesiac :szok2: :szok2: :szok2:

Dobrze ze racuje w firmie robiacej samochod to chlopaki mi naprawia bo w serwisie kolo£400 by bylo jka nie wiecej.

Rece opadaja :111:

Jedno co dobre to to ze w koncu mamy weekend ....dzis wychodzimy na impreze z pracy wiec picie i jedzenie za darmo :11: tak to ja lubieheheheh

buziaki i milego weekendu :)

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 4 sie 2017, o 16:20 

Beata moj malzonek tez kiedys wyjezdzal z garazu I uderzyl w samochod bratowej zaparkowany na naszym driveway :21: :21: wiec uszkodzil dwa samochody… bratowej naprawilismy a nasz bo byl juz stary Robert troche wypchal zdezak I tak zostalo.

No coz samo zycie…. Ja tez sie ciesze , ze piatek.. dzisiaj mamy sleepover. Ta dziewczynka jest bardo fajna wiec pewnie pojda lalki I stare zabawki w ruch :11: :11: bo Olivia jak ma kogos do pary to lubi sie pobawic jak male dziecko jeszcze, a jak ipads pojda w ruch to juz koniec… :17: .
Musimy kupic supllies do szkoly bo nie zamawialam w tym roku . Zestaw kosztowal $70 tylko nie wiem za co…za 5 folderow , nozyczki I 5 zeszytow, olowki I dlugopisy :screwy: Musze zobaczyc co mamy w domu I dokupic reszte. Olivia jest Ok z uzywaniem rzeczy, ktore ma z zeszlego roku tym bardziej, ze w tym roku kupilam jej nowy plecak, lunchbox, pouch, termos I butelke na wode. Plecak z zeszlego roku wypralam bo cos do niego przykleila I stwierdzilam, ze jak sie nie dopierze albo zniszczy w praniu do wyrzuce , ale pieknie sie dopral I wyglada jak nowy wiec bedzie do polskiej szkoly. :10: :10:
Notomiast musze jej kupic buty- adidasy bo zdarla wszystko I teraz po camp zauwazylam, ze ostatnie adidasy sie przecieraja na palcach. Ja nie wiem co ona robi chyba gra w pilke nozna???? Jak my nie widzimy

free food z pracy jest zawsze dobre :11: :11:
:lol1: I free time too!!!!

:papa:

PostNapisane: 14 sie 2017, o 12:56 

Boze kiedy te dni leca.....ja jestem taka zabiegana ze hej

ostatnia prosta bo we srode wieczorem wyjezdzamy do tego ejstesmy w trakcie spredazy domu i kupienia nowego ......narazie na nowyz robilismy rezerwacje bo najpierw musimy miec kupca na swoj zeby machina poszla w ruch.

Ja to jestem panikara i nawet gbyby Wera miala zostac u huberta siostry na noc to jakos mi nie swojo ehhehpwoinnam mic wiecje dzieci chyba zeby sie ogarnac. Moj malzonek moi ze robie z dziecka kaleke bo np swteidzil ze jest na tyle duza ze moglaby sama zostawac w domu :notsofast: rece opadaja na jego pomysly :glupek: :glupek: :glupek: :glupek:

Dzis musze w koncu zaczac sie troche pakowac bo bedzie dramat i tyle ...pranie leci za praniem :)

U nas do szkoly nie kupuje sie nic....dzieci maja cale wyposazenie w szkolach....ni wrcajaja do domu z ksiazkami czy zeszytami....Ta naprawde nasza jedyna wyprawka to ubrania do szkoly.
Buty juz kupilam sukienki sa dobre pewnie jak wrocimy to ze dwie dokupie.....sweterki kupilma troche wieksze wiec na ten rok powinny byc dobre.
Zostaly tlyko jakies drobiazgi.....zawsze problem jest z rajstopami bo Wera rwie je na potege :111:

Musze znalezc w polski sklepie aviomarin bo nagle teraz zaczela dostawac choroby lokomocyjnej .wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Sukienka zakupiona szalu nie bylo bo jak sie nie schudlo to coz mozna bylo kupowac ....trudno eheheheheh

Jeszcze czeka mnie fryzjer we srode po pracy i bedzie z glowy.....

U mnie 12.56 a to znaczy ze przerwa mi sie konczy i czas popracowac bo musz sie ze wszyskim wyrobic na srode:0

Buziaki

PostNapisane: 15 sie 2017, o 16:38 

Beata no to u Was rewolucja‼! nowy dom, wyjazd do Polski, zakupy….. :10: :10:
Co co domu to zbieraliscie sie zbieraliscie a teraz pewnie popchniecie wszystko do konca….

Co do szkoly to dzieci u nas dostaja ksiazki, cwiczeniowki ze szkoly , ale tzw supplies trzeba kupic. Nie mamy uniformow czyli normalne ubrania tylko musza byc zakryte buty najlepiej adidasy lub tenisowki. Na gym w junior high I high school trzeba kupic koszulki ale to tyle.

Poszukaj rajstopy w Polsce ( jezeli to nie maja byc jakies specjalne- uniformowe). Ja zawsze kupowalam, albo ktos mi przywozil. Na bazarze czy takim targu (zwylke sa w kazdym miescie) mozna kupic cienkie rajstopki za 3-4 zlote a grube po 7-10. Kiedys trafialm w takim rajstopowo- bieliznianym sklepiku, piekne z laykra (takie pol cienkie pol grubsze) jeszcze mi babka znizke dala bo kupilam wiecej :10:
My zostawialismy Olivie na godzine (czasem- bardzo zadko- dwie jak Michal musial wyjsc wczesniej albo Robert sie spoznil) ale napoczatku to trzeslam portkami , jak juz pare razy zostala I bylo OK to sie uspokoilam. W zeszlym roku prosilam wszystkich dookola czy nie moga mi jej przypilnwac na te godizne bo sie balam. W tym roku juz jest starsza.
Powiem ci jak Olivia poszla na pierwszy sleepover to ja po szlam do je po koju chyba z 5 razy I patrzylam na lozko I siadlam przy biurku. :rozpacz: Teraz to juz tak nie przezywam. Jak pojechalysmy do stadniny konnej to niektore dziewczynki spaly z mamami ….

Tak naprawde Illinois jest jednym ze stanow, ktory wprowadzil prawo, ze dopiero po ukonczeniu 13 roku zycia mozesz zostawic dziecko samo w domu. :screwy: :screwy: Generalnie jak zostawisz mniejsze to jakby sie cos stalo to moga ci wytoczyc sprawe , ze narazilas dziecko na niebezpieczenstwo. Mozesz trafic do wiezienia I jeszcze stracic prawa rodzicielskie. :screwy:
U nas bajzel w domu bo Robert z Michalem wzieli sie za malowanie Michala pokoju. Wiec pol pokoju jest przeniesione do basementu a pol zepchniete na srodek. Ubrania u nas na komodzie, zeby tylko mogl sie dostac do bielizny spodni I koszulek. Wczoraj kupili farby. Robert mowi, ze skoncza pewnie czwartek piatek wiec weekend bedzie przeznaczony na sprzatanie
:111: :111:

PostNapisane: 4 wrz 2017, o 12:47 

Urlop urlop i po urlopie.....zlecialo jak nie wiem.

Nigdzie nie bylismy w zasadzie i nie wypoczelismy . Caly czas zalatwianie a to prawnicy 2 razy a to malowanie mieszkania wynoszenie sprzatanie a na koniec wyladowalismyz Weronika w szpitalu i tak nastala sobota i trzbea bylo wracac.

Wczoraj tlyko nastawialam pralke za pralka zeby sie ogarnac choc troche.

Z dobrych wiadomosci nasz dom w UK sprzedany teraz bedziemy kompletowac dokumenty dom w PL wlasnie sie dowiedzielismy ze jest kupiec i papiery podpisuja dzis ...wiec myslalam przez moment ze ktos z gory nad nami czuwa :wink: :wink: dzieki Bogu.

Wera wraca do szkoly we srode :8: wiec mam kilka dni zeby sie ogarnac.

Dzis pierwszy dzien w pracy i jka zwykle biurko zawalone :!: :!: :!: no ale czego moglam sie spodziewac. Wolne sie skonczylo i teraz bedziemy dybac do grudnia.

W PL mielismypiekna pogode tutja od rana pada i nie widac nieba jak zwykle :yessir: :yessir: :yessir: :yessir:

PostNapisane: 15 wrz 2017, o 22:08 

Hi Beata, dlugo nie pisalam poczatek roku .. jakos tak zlecial – open house w szkole, zajecia sie zaczynaja- nowy grafik, fizykoterapia znowu dwa razy w tygodniu. W pracy adwokatka odchodzi na emeryture I jeszcze nie zatrudnili nikogo na jej miejsce … ciekawa jestem jak to bedzie bo pracy po niej zostanie cala fura mieli kogos przyszkolic, ale jak nie zatrudnili nikogo narazie wiec plan padl….
Ramie duzo lepiej . Tym razem to chyba trafili z terapia I leczeniem wiec prawie calkiem doszla mi ta reka do siebie. Ale niestety cos mi wysypalo na czole jaks alergia na lekarstwa ktore bralam.. wiec jak reka Ok to glowa nie
W ostatni dlugi weekend pojechalismy do pobliskiego miasteczka - tak godzinka drogi nad jeziorko najpierw zriblismy sobie pozadny spacer a potem Michal I Olivia poszli na zip line a my siedlismy sobie z kawka na fotelikach na swiezym powietrzu, pogadalismy sobie :23:
Olivia zapisala sie do band bedzie sie uczyc grac an klarnecie…. Przyniosla go do domu calkiem powazna sprawa- klarnet dorgi jak cholera… jak zaczela “grac” to kot uciekl do basement a Robert zapytal czy ona juz teraz musi zaczac cwiczyc??? :17: :17: Bo moze musi poczekac na wiecej instrukcji??? To bedzie dopiero gratka jak zacznie cwiczyc w domu
:10:
U nas piekna pogoda doslownie sierpien cieplutko I slonecznie. :10: Olivia wrocila do krotkich spodni do szkoly z czego bardzo jest zadowolona. Rosnie jak na drozdzach… nie mowic o tym ze rozmiar butow ma 6- czyli taki jak moj… mam nadzieje, ze juz jej wiecej stopa nie urosnie no chyba, ze 6,5 -7.

Olivka skonczyla 10 lat 22 sierpnia! a ten weekend mielismy party w art studio I sleepover- bylo fajnie, dziewczynki mialy ubaw… Nawet nie wiem kiedy te 10 lat zlecialo
:30: :30: Milego weekendu

PostNapisane: 17 wrz 2017, o 08:48 

Wszystkiego najlepszego dla wszej 10latki :28: :28: :28: :28: :28: :28:

U na urodziny w sobote beda ...ale namawialam Weronike na kilka osob tylko....nie tka jak ostatnio. U nas zaczyna sie segregowanie pelno kartonow wiec naprawde ciezko by bylo logistycznie zajac sie 20stka dzieci. A w zadnym klubie nie chciala organizowac. wiec udalo mi sie ja przekonac ze jak bedzie klia osob tot ez bedzie przeciez fajnie :32:

Za nami pierwszy tydzien szkoly ale jak juz wiesz w uk to wyglada inaczej na spokojnie.

Ja wlasnie wlaczylam ogrzewanie bo jest masakra ciemni zimno leje i wieje....czekam az moje pokemony wstana hehehe a prasownie czeka na mnie wiec musze sie zmotywowac i troche sie ogarnac. Nie mam na nic czasu bo ciagle przychodza jakies papiery odpranikowc wypelnij to podpisz to ....w zasadzie codziennie jezdze na poczte cos odsylac ;)

era nosi rozmiar buta 2.5 ..zamowilam jej nowe i przyszly w pudelku 2.5 a buty byly 3.5 malo zawalu nie dostalam dobrze ze zachowalam stare buty to mogla w nich pochodzic te kilka dni....tka wiec mialamkolejna wizyte na poczcie aby odeslac zle buty hehehe i tak w kolko.

Patrzac na pogode w UK dochodze do wniosku ze slonce to towar luksusowy :17:

Lece zjesc siadanko bo moj zoladek pracuje glosniej niz laptop

buziaki

PostNapisane: 18 wrz 2017, o 21:40 

Beata to zakup nowego domu posuwa sie szybko… kiedy sie przeprowadzacie?
Kurcze to miedzy Olivia a Weronika 3,5/4 numery roznicy w rozmiarze butow…. To moja ma niezla rapetke. :szok2: :111: Szczescie, ze w gore tez rosnie.. teraz ma 58,5 incha wzrostu. Ubrania nosi rozmar 12 a teraz jej kupilam grubsze bluzy to 14 I dobre tylko rekawy troszke za dlugie, ale ona lubi jak jej rekawy siegaja do polowy dloni, albo jak maja dziurke na kciuk. Zreszta widac po dzieciach,z ejedne jeszcze nie skoczyly w gore a inne glowe wyzsze od Olivii.
Nie chce cie denerwowac , ale u nas lato… temperatury w granicach 75-90 F Po okresie ochlodzena wrocilismy do airconditioning I krotkich rekawkow. :10: :10: :10:
Ten tydzien zapowiada sie troche crazy…. Dzisiaj jest spotkanie informacyjne z band wtorek/ czwartek mam terapie a piatek volleyball practice wiec pewnie kolo czwartku bede miecc dosc.
Do tego polska szkola sie zaczela, wiec bedzie ciezko... :111:
Ipad zabieram odponiedzialku do piatku wiec Olivia zaiteresowala sie innymi rzeczami . Ostatnio mI mowi, zeby jej poszukac stare instrukcje do lego to bedzie je budowac od nowa.. :10:

:30: :30:

PostNapisane: 25 wrz 2017, o 12:54 

Niech no ja spojrze za okno hmmmmmmmmmm nieba nie widac zadna nowosc caly ranek lalo tak ze malo lba nie urwalo a teraz przynajmniej troche cieplej .

Nie wiem kiedy mi te dni mijaja non stop jest cos do roboty a potem juz jestem tak zmeczona ze przesiedze bez sensu caly swoj wolny czas.

Daty przeprowadzki jeszcze nie znamy nie wiem jak u was ale w UK sprzedaz domu zajmuje kolo 2-3 miesiecy.
Dzis dostalam telefon ze rpzyjda zrobic survey .....jest poniedzialek a pani mowi ze na czwartek maja wolny termin....wiec kolejny tydzien prawie czekania .
Wczoraj zdalam sobie sprawe ze az do swiat zero wolnego brrrrrrr :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:

konczy mi sie zaraz rpzerwa zawsze mam zapal pracowac pierwsza czesc dnia a potem odwiedza mnie moj przyjaciel len....i chyba dzis to juz tak bedzie....jeszcze jakby tak znalezc jelenia ktory zrobilby mi kawe :jezyk1:

o 15 mam swoj appraisal...smialam sie do meza swego ze musze uwazac zeby nie spasc z krzesla... :notsofast: na nic ciekawego nie oicz u nas glownie obiecuja a potem to rozmywa sie w czaso przestrzeni.....

czekam az moj manager pojdzie na swoj lunch bede obija sie rayz dwa hehehhe

PostNapisane: 26 wrz 2017, o 20:09 

Hi Beata U nas zalezy glownie od tego czy masz pozyczke przyznana, jezeli tak to duzo szybciej idzie, jezeli nie to tez spokojnie 2 miesiace moze zajacz po zyczka I negocjacjami.

U nas dalej goraco… 90 I powyzej….. ale jutro juz 70 po tej fali goraca to sie odechciewa… I niech mi Donald Trump powie, ze nie ma global warming :27: :27: ….. glowa mie boli codziennie,. Woczraj chyba byl record prawe 100 stopni koncem wrzesnia
:111: Czy pisalam, ze Olivia chciala isc na volleyball.. otoz wygrali pierwszy mecz I teraz jest taka napompowana, ze wczoraj Robert pojechal z nia do sportowego sklepu kupic volleyball bo chce cwiczyc kazdego dnia… zobaczymy jak dlugo to potrwa…
Dzisiaj mamy drinki w pracy bo babka odchodzi na emeryture… a potem ide na wake bo ojcec kolezanki zmarl…
Powinnam cwiczyc bo tydzien nie bede na fizykoterapii, ale oczywiscie nic nie robie… moze zaraz pojde to lazienki I wywine ze dwa podskoki.
Moj szanowny malzonek zabiera sie do malowania Olivki pokoju…. Narazie odnowil jej biurko. To ktore teraz ma jest malutkie- dostala je jak miala 4 latka razem z krzeselkiem. Teraz wystrypowal I wymalowal jej duze – dorosle biurko. Az sie dziwie, ze wybral sam kolor I taki ladny blekitny z orobina zielonego- Olivia zachwycona.
Wiec teraz ja musze przejzec jej pokoj czyli wyrzcic polowe skarbow :17: :17: , zeby sie dalo malowac.
Beata ja mam podobny schedule jak rano czegos nie zrobie to po poludniu mi juz ciezko sie zmobilizowac. Ja koncze lunch czesto po 2 Pm wiec tak sobie mysle, ze jak rano czegos nie zrobie to juz moe poczekac do jutra
:wink: :wink: :wink:

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 646 ]  Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1