Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 624 ]  Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63
  Drukuj

Re: dzieciaczki-sierpien/wrzesien 2007
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 4 sie 2017, o 12:15 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 17:39
Dziekuje za zycznia :) :28: :28: :28: :28: :28: :28:

U nas tez w piatki na luzie mozna rpzychodzic ubranym ....wlasnie spojrzalam rpzez okno i nawet wyszlo slonce.

Niby nie jestzimno ale jakos ciemno kazdego dnia nagle potem slonce gdzies przeleci deszcz i tak w kolko.

Wera chodzi do holidya club.... o dziwo w tym roku sama zrywa sie zlozka i chetnie chodzi . Nawet nie mowila nic o zostawaniu w domu jka hubert pracuje z domu :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

wam przynajmniej sasiad zaparkowal moj maz sam sobie uszkodzil samochod myslal ze jedzie do tylu a jechal do przodu zachaczyl o kraweznik i zjezdzajac urwal sobie blotnik......nie wspomne ze auto mamy dopiero miesiac :szok2: :szok2: :szok2:

Dobrze ze racuje w firmie robiacej samochod to chlopaki mi naprawia bo w serwisie kolo£400 by bylo jka nie wiecej.

Rece opadaja :111:

Jedno co dobre to to ze w koncu mamy weekend ....dzis wychodzimy na impreze z pracy wiec picie i jedzenie za darmo :11: tak to ja lubieheheheh

buziaki i milego weekendu :)

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 4 sie 2017, o 16:20 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 00:49
Beata moj malzonek tez kiedys wyjezdzal z garazu I uderzyl w samochod bratowej zaparkowany na naszym driveway :21: :21: wiec uszkodzil dwa samochodyÔÇŽ bratowej naprawilismy a nasz bo byl juz stary Robert troche wypchal zdezak I tak zostalo.

No coz samo zycieÔÇŽ. Ja tez sie ciesze , ze piatek.. dzisiaj mamy sleepover. Ta dziewczynka jest bardo fajna wiec pewnie pojda lalki I stare zabawki w ruch :11: :11: bo Olivia jak ma kogos do pary to lubi sie pobawic jak male dziecko jeszcze, a jak ipads pojda w ruch to juz koniecÔÇŽ :17: .
Musimy kupic supllies do szkoly bo nie zamawialam w tym roku . Zestaw kosztowal $70 tylko nie wiem za coÔÇŽza 5 folderow , nozyczki I 5 zeszytow, olowki I dlugopisy :screwy: Musze zobaczyc co mamy w domu I dokupic reszte. Olivia jest Ok z uzywaniem rzeczy, ktore ma z zeszlego roku tym bardziej, ze w tym roku kupilam jej nowy plecak, lunchbox, pouch, termos I butelke na wode. Plecak z zeszlego roku wypralam bo cos do niego przykleila I stwierdzilam, ze jak sie nie dopierze albo zniszczy w praniu do wyrzuce , ale pieknie sie dopral I wyglada jak nowy wiec bedzie do polskiej szkoly. :10: :10:
Notomiast musze jej kupic buty- adidasy bo zdarla wszystko I teraz po camp zauwazylam, ze ostatnie adidasy sie przecieraja na palcach. Ja nie wiem co ona robi chyba gra w pilke nozna???? Jak my nie widzimy

free food z pracy jest zawsze dobre :11: :11:
:lol1: I free time too!!!!

:papa:

G├│ra

PostNapisane: 14 sie 2017, o 12:56 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 17:39
Boze kiedy te dni leca.....ja jestem taka zabiegana ze hej

ostatnia prosta bo we srode wieczorem wyjezdzamy do tego ejstesmy w trakcie spredazy domu i kupienia nowego ......narazie na nowyz robilismy rezerwacje bo najpierw musimy miec kupca na swoj zeby machina poszla w ruch.

Ja to jestem panikara i nawet gbyby Wera miala zostac u huberta siostry na noc to jakos mi nie swojo ehhehpwoinnam mic wiecje dzieci chyba zeby sie ogarnac. Moj malzonek moi ze robie z dziecka kaleke bo np swteidzil ze jest na tyle duza ze moglaby sama zostawac w domu :notsofast: rece opadaja na jego pomysly :glupek: :glupek: :glupek: :glupek:

Dzis musze w koncu zaczac sie troche pakowac bo bedzie dramat i tyle ...pranie leci za praniem :)

U nas do szkoly nie kupuje sie nic....dzieci maja cale wyposazenie w szkolach....ni wrcajaja do domu z ksiazkami czy zeszytami....Ta naprawde nasza jedyna wyprawka to ubrania do szkoly.
Buty juz kupilam sukienki sa dobre pewnie jak wrocimy to ze dwie dokupie.....sweterki kupilma troche wieksze wiec na ten rok powinny byc dobre.
Zostaly tlyko jakies drobiazgi.....zawsze problem jest z rajstopami bo Wera rwie je na potege :111:

Musze znalezc w polski sklepie aviomarin bo nagle teraz zaczela dostawac choroby lokomocyjnej .wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Sukienka zakupiona szalu nie bylo bo jak sie nie schudlo to coz mozna bylo kupowac ....trudno eheheheheh

Jeszcze czeka mnie fryzjer we srode po pracy i bedzie z glowy.....

U mnie 12.56 a to znaczy ze przerwa mi sie konczy i czas popracowac bo musz sie ze wszyskim wyrobic na srode:0

Buziaki

G├│ra

PostNapisane: 15 sie 2017, o 16:38 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 00:49
Beata no to u Was rewolucjaÔÇ╝! nowy dom, wyjazd do Polski, zakupyÔÇŽ.. :10: :10:
Co co domu to zbieraliscie sie zbieraliscie a teraz pewnie popchniecie wszystko do koncaÔÇŽ.

Co do szkoly to dzieci u nas dostaja ksiazki, cwiczeniowki ze szkoly , ale tzw supplies trzeba kupic. Nie mamy uniformow czyli normalne ubrania tylko musza byc zakryte buty najlepiej adidasy lub tenisowki. Na gym w junior high I high school trzeba kupic koszulki ale to tyle.

Poszukaj rajstopy w Polsce ( jezeli to nie maja byc jakies specjalne- uniformowe). Ja zawsze kupowalam, albo ktos mi przywozil. Na bazarze czy takim targu (zwylke sa w kazdym miescie) mozna kupic cienkie rajstopki za 3-4 zlote a grube po 7-10. Kiedys trafialm w takim rajstopowo- bieliznianym sklepiku, piekne z laykra (takie pol cienkie pol grubsze) jeszcze mi babka znizke dala bo kupilam wiecej :10:
My zostawialismy Olivie na godzine (czasem- bardzo zadko- dwie jak Michal musial wyjsc wczesniej albo Robert sie spoznil) ale napoczatku to trzeslam portkami , jak juz pare razy zostala I bylo OK to sie uspokoilam. W zeszlym roku prosilam wszystkich dookola czy nie moga mi jej przypilnwac na te godizne bo sie balam. W tym roku juz jest starsza.
Powiem ci jak Olivia poszla na pierwszy sleepover to ja po szlam do je po koju chyba z 5 razy I patrzylam na lozko I siadlam przy biurku. :rozpacz: Teraz to juz tak nie przezywam. Jak pojechalysmy do stadniny konnej to niektore dziewczynki spaly z mamami ÔÇŽ.

Tak naprawde Illinois jest jednym ze stanow, ktory wprowadzil prawo, ze dopiero po ukonczeniu 13 roku zycia mozesz zostawic dziecko samo w domu. :screwy: :screwy: Generalnie jak zostawisz mniejsze to jakby sie cos stalo to moga ci wytoczyc sprawe , ze narazilas dziecko na niebezpieczenstwo. Mozesz trafic do wiezienia I jeszcze stracic prawa rodzicielskie. :screwy:
U nas bajzel w domu bo Robert z Michalem wzieli sie za malowanie Michala pokoju. Wiec pol pokoju jest przeniesione do basementu a pol zepchniete na srodek. Ubrania u nas na komodzie, zeby tylko mogl sie dostac do bielizny spodni I koszulek. Wczoraj kupili farby. Robert mowi, ze skoncza pewnie czwartek piatek wiec weekend bedzie przeznaczony na sprzatanie
:111: :111:

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 624 ]  Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: