Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj

Czy zgodzi┼éyby┼Ťcie si─Ö na kota w domu?
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 24 lut 2016, o 15:03 

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 lut 2016, o 20:20
Mam pytanie drogie dziewczyny, czy zgodzi┼éyby┼Ťcie si─Ö na kotka w domu. Jestem usilnie namawiana na zwierz─ůtko. Nie mia┼éam wcze┼Ťniej kota i nie wiem, jak go piel─Ögnowa─ç, czym karmi─ç, i czy rzeczywi┼Ťcie jest tak ma┼éo k┼éopotliwy. Mo┼╝e macie podobne do┼Ťwiadczenia.

G├│ra

Czy zgodzi┼éyby┼Ťcie si─Ö na kota w domu?
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Czy zgodzi┼éyby┼Ťcie si─Ö na kota w domu?
PostNapisane: 1 mar 2016, o 09:25 

Do┼é─ůczy┼é(a): 20 lut 2016, o 02:01
Zgodzi┼éabym si─Ö, bo kot jest mniej pracoch┼éonnym zwierzakiem, Odchodz─ů nawet spacery. Nauczysz si─Ö z czasem, nic trudnego. Kuweta, ┼╝wirek. Oczywi┼Ťci jedzenia. M├│j je du┼╝o gotowego, przewa┼╝nie Prevital. Koty gubi─ů sier┼Ť─ç, wi─Öc jest troszk─Ö sprz─ůtania. A jak─ů ras─Ö planujecie kupi─ç, czy mo┼╝e chcecie wzi─ů─ç ze schroniska?

G├│ra

PostNapisane: 24 kwi 2016, o 12:03 

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 kwi 2016, o 11:54
Ja również zgodziła bym się na kota w domu jest to bardzo potulne i pozytywne zwierze, najlepszym sposobem jest zabranie kota ze schroniska.

G├│ra

PostNapisane: 3 pa┼║ 2016, o 10:28 

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 pa┼║ 2016, o 08:02
Ja te┼╝ na kota bym si─Ö zgodzi┼éa, nawet od razu. Z moim narzeczonym ju┼╝ sporo o tym rozmawiali┼Ťmy i wiemy, ┼╝e b─Ödzie to dodatkowy obowi─ůzek, ale i ogromna rado┼Ť─ç. Jest to jednak du┼╝o mniejsze zobowi─ůzanie ni┼╝ pies, kt├│ry jest moim wielkim marzeniem!

G├│ra

PostNapisane: 30 lis 2016, o 08:49 

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 lis 2016, o 19:34
ale┼╝ to taka rado┼Ť─ç - kotek w domu :3

G├│ra

PostNapisane: 28 gru 2016, o 15:17 

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 gru 2016, o 10:56
kot w domu to du┼╝o rado┼Ťci, poza tym sam za┼éatwia si─Ö do kuwety, nie trzeba z nim wychodzi─ç na spacer, a do tego zim─ů grzeje w st├│pki :D:D

G├│ra

PostNapisane: 26 sty 2017, o 11:53 

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 pa┼║ 2016, o 08:14
Z kotami to r├│┼╝nie bywa, ja w sumie jestem przyzwyczajona do takich p├│┼é-dzikich kot├│w, kt├│re wpadaja na chwil─Ö do domu i lec─ů dalej. Nie musz─ů sie za┼éatwiac w ┼Ťrodku i nie robia problem├│w. Ktos spyta jakie problemy? No wiele domowych kot├│w lubi obdrapa─ç kanapy czy inne elementy wyposa┼╝enia domu :D

G├│ra

PostNapisane: 1 cze 2017, o 10:08 

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 maja 2017, o 13:40
Raczej tak, cho─ç zale┼╝y, jakiego, bo nie ukrywam, ┼╝e mam ju┼╝ pewne do┼Ťwiadczenia z kotami i nie wszystkie s─ů tymi pozytywnymi. Jednak w du┼╝ej mierze jest to kwestia wychowania ma┼éego kociaka, ┼╝eby nie m┼Ťci┼é si─Ö na meblach, ro┼Ťlinach czy w┼éa┼Ťcicielach z niewyja┼Ťnionych powod├│w, do czego koty maj─ů tendencj─Ö. Plusem jest faktycznie to, ┼╝e nie trzeba wychodzi─ç z nim na spacery, wystarczy tylko go wypu┼Ťci─ç i zostawi─ç samemu sobie. Poza tym je┼╝eli to dziecko prosi, trzeba najpierw z nim porozmawia─ç i wyja┼Ťni─ç, ┼╝e ┼╝ywe zwierz─Ö to nie zabawka, kt├│r─ů odrzuca si─Ö w k─ůt, jak si─Ö ni─ů znudzi, ┼╝e to jest wielka odpowiedzialno┼Ť─ç. Poka┼╝cie mu podstawowe czynno┼Ťci, piel─Ögnacj─Ö czy sprz─ůtanie i zapytajcie, czy jest gotowe si─Ö tego podj─ů─ç - prawd─ů jest, ┼╝e dla dziecka to b─Ödzie dobra lekcja z bycia samodzielnym i odpowiedzialnym, o ile b─Ödzie traktowa─ç to powa┼╝nie.

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: