Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj

Re: bycie starsz─ů siostr─ů
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 27 lut 2010, o 21:39 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 14:43
Witaj :)
Ja jestem m┼éodsz─ů i ... starsz─ů siostr─ů :)
Mam 6 lat starsz─ů siostr─Ö z kt├│r─ů wiecznie si─Ö k┼é├│ci┼éam, a┼╝ do momentu gdy posz┼éam do liceum wtedy nagle okaza┼éo si─Ö, ┼╝e mamy du┼╝o wsp├│lnego :)
Jak mia┼éam 6 lat to urodzi┼éa si─Ö moja m┼éodsza siostra (czyli mam o 6 lat starsz─ů siostr─Ö, a drug─ů o 6 lat m┼éodsz─ů) i nigdy nie by┼éo nawet cienia zazdro┼Ťci! Fakt, ┼╝e wszyscy j─ů uwielbiali bo by┼éa (i jest) ┼Ťliczna, ale to nigdy nie wp┼éyn─Ö┼éo na nasze relacje. Jest wspania┼éa i jestem przeszcz─Ö┼Ťliwa, ┼╝e j─ů mam. Teraz jeste┼Ťmy ju┼╝ wszystkie pe┼énoletnie i nadal mamy bardzo dobre kontakty i we wszystkim si─Ö wspieramy, cho─ç nie mieszkamy ze sob─ů. Dodam tylko, ┼╝e moja najwspanialsza w ┼Ťwiecie mama nigdy nie da┼éa nam odczu─ç, ┼╝e kt├│ra┼Ť z nas jest wa┼╝niejsza, lepsza czy bardziej kochana.
Aha najbardziej chyba z dzieci┼ästwa pami─Ötam to, ┼╝e dla swojej m┼éodszej siostry zawsze by┼éam najm─ůdrzejsza, wszystkowiedz─ůca, najlepsza, by┼éam jej autorytetem i by┼éa ze mnie dumna. To wspania┼ée uczucie, sama si─Ö przekonasz!

Dla por├│wnania przedstawi─Ö Ci inn─ů histori─Ö:
10 - letnia dziewczynka strasznie chcia┼éa mie─ç siostr─Ö dos┼éownie o tym marzy┼éa. Gdy jej mama zasz┼éa w ci─ů┼╝─Ö by┼éa w si├│dmym niebie, a┼╝ do momentu gdy okaza┼éo si─Ö, ┼╝e to ch┼éopiec! Przep┼éaka┼éa ca┼éy miesi─ůc, m├│wi┼éa, ┼╝e woli wcale nie mie─ç rodze┼ästwa. Potem powoli oswaja┼éa si─Ö z t─ů my┼Ťl─ů... A gdy si─Ö urodzi┼é i zobaczy┼éa go po raz pierwszy pokocha┼éa go bezwarunkow─ů ogromn─ů mi┼éo┼Ťci─ů. Teraz ┼Ťwiata poza nim nie widzi. Nie potrafi jecha─ç nawet na wycieczk─Ö jednodniow─ů z klas─ů, bo tak za nim t─Öskni!!!

http://www.szkolnapracownia.blogspot.com

Obrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 8 sty 2014, o 22:30 

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 sty 2014, o 22:20
bycie starsza siostra to obowiazek i duza odpowiedzialno┼Ťc :) mniej czasu dla przyjemnosci i kolezanek

G├│ra

PostNapisane: 14 kwi 2014, o 22:04 

Do┼é─ůczy┼é(a): 14 kwi 2014, o 21:54
Ja akurat jestem najm┼éodsz─ů siostr─ů z tr├│jki rodze┼ästwa i zawsze chcia┼éam by─ç t─ů chocia┼╝ drug─ů :D

G├│ra

PostNapisane: 24 maja 2017, o 07:46 

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 maja 2017, o 08:34
Fajnie jest by─ç dla kogo┼Ť autorytetem :D Tak bardzo cz─Östo dzieje si─Ö w┼éa┼Ťnie w przypadku starszego rodze┼ästwa. Niestety bywaj─ů te┼╝ przypadki ca┼ékowicie r├│┼╝ne od tych kt├│re opisujesz...

G├│ra

PostNapisane: 1 cze 2017, o 10:01 

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 maja 2017, o 13:40
Ja akurat jestem t─ů m┼éodsz─ů, ale musz─Ö przyzna─ç, ┼╝e posiadanie rodze┼ästwa to jest co┼Ť wspania┼éego. Jest z kim pogada─ç, jak czujesz si─Ö ┼║le, a nie chcesz i┼Ť─ç z czym┼Ť do rodzic├│w, bo si─Ö wstydzisz albo boisz, trzyma twoj─ů stron─Ö podczas k┼é├│tni z rodzicami, mo┼╝ecie mie─ç wsp├│lne zainteresowania i razem sp─Ödza─ç czas - pe┼éen pakiet korzy┼Ťci. Wady te┼╝ s─ů, ale jednak ma┼ée. Ja nie wiem, co bym zrobi┼éa, gdybym nie mog┼éa polega─ç na swojej siostrze, kt├│ra zawsze jest g┼éosem rozs─ůdku i doradzi mi w trudnych chwilach. Chyba nie podj─Ö┼éabym tylu dobrych decyzji w ┼╝yciu, gdyby nie ona.

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: