Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj

JAK MU O TYM POWIEDZIE─ć?
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 11 lip 2012, o 12:34 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 lip 2012, o 11:56
Hej kobietki!! W zesz┼éym tygodniu dowiedzia┼éam si─Ö, ┼╝e jestem w ci─ů┼╝y, by┼éa to do┼Ť─ç zabawna sytuacja. Wszystko opisa┼éam w pami─Ötniku ci─ů┼╝owym :). Chcia┼éabym w pi─ůtek obwie┼Ťci─ç to ┼üukaszowi -mojemu partnerowi, ale ostatnio by┼é na mnie z┼éy ... planuje kolacj─Ö, ale mo┼╝e wy macie jaki┼Ť inny fajniejszy i bardziej oryginalny pomys┼é . piszcie ! :001200:

http://blog.twoja-ciaza.com.pl/u/Monia27

G├│ra

JAK MU O TYM POWIEDZIE─ć?
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: JAK MU O TYM POWIEDZIE─ć?
PostNapisane: 11 lip 2012, o 12:49 

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 cze 2012, o 14:11
Witam w gronie przysz┼éych mam!!! My┼Ťl─Ö, ┼╝e kolacja to ┼Ťwietna okazja do tego, ┼╝eby mu o tym powiedzie─ç, facet jak to facet, na bank b─Ödzie w szoku.... M├│j ch┼éopak np. czeka┼é na mnie przed gabinetem gin. wysz┼éam wzi─Ö┼éam g┼é─Öboki wdech.... i m├│wi─Ö -sz├│sty tydzie┼ä. Chwila ciszy... popatrzy┼é na mnie i zapyta┼é -Ch┼éopak czy dziewczyna?:P Og├│lnie by┼é w szoku przez 3 tygodnie chyba... ka┼╝dy prze┼╝ywa to po swojemu, ale wiadomo k┼é├│tnie k┼é├│tniami, to jest sytuacja w kt├│rej takie rzeczy schodz─ů na dalszy plan... Jeste┼Ťcie razem, kochacie si─Ö, planowali┼Ťcie ┼Ťlub tak czy inaczej wi─Öc na pewno nie b─Ödzie zawiedziony t─ů wiadomo┼Ťci─ů.. Oboje oswoicie si─Ö z my┼Ťl─ů, ┼╝e b─Ödziecie rodzicami i z pewno┼Ťci─ů wszystko si─Ö u┼éo┼╝y!! ┼╗ycz─Ö powodzenia i daj zna─ç jak ju┼╝ mu o tym powiesz!!:) Pozdrawiam:)

G├│ra

PostNapisane: 11 lip 2012, o 13:16 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 16:40
Wiesz, mo┼╝esz zrobi─ç tak:
Po kolacji wygoń go do kuchni i wtedy połóż na miejscu jego talerza malutkie buciki lub skarpetki:) Sam się zorientuje :) :jupi2:

G├│ra

PostNapisane: 13 lip 2012, o 16:16 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 lip 2012, o 11:56
haha fajne ;) ale jeszcze nie mam bucik├│w ( chyba , ┼╝e po┼éoze swoje :17: ) to juz dzi┼Ť wieczorem, nawet nie wiecie jak sie denerwuje, a mia┼éo byc po kolei , napierw zar─Öczyny za rok ┼Ťlub i dziecko, jak B├│g da ;) i teraz wszytko za przeproszeniem ,,od d***" strony :D ale takie jest ┼╝ycie i trzeba sie z tego cieszy─ç, fajnie , ze jeste┼Ťcie :D

p.s. o kurka, w┼éasnie pomy┼Ťla┼é─ům ze potem nie zmieszcze sie w suknie ┼Ťlubn─ů no chyba ze kupie xxL, dziewczyny wiecie jak nie utyc tak bardzo ?

G├│ra

PostNapisane: 14 sie 2014, o 09:37 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 sie 2014, o 12:51
Kochana,wystarczy, ┼╝e b─Ödzie normalnie jad┼éa i si─Ö rusza┼éa :) W klubie fitness, do kt├│rego chodz─Ö s─ů specjalne zaj─Öcia dla mam. Nie do┼Ť─ç, ┼╝e por├│d jest ┼éatwiejszy, bo kobita si─Ö nie zastanie przez te 9 miesi─Öcy, to mo┼╝na z g┼éow─ů kontrolowa─ç wag─Ö. Na pewno nie stosuj ┼╝adnych diet. Dzidzia jest najwa┼╝niejsza. Zrezygnuj tylko z objadania si─Ö. Gratulacje!

G├│ra

PostNapisane: 13 lut 2017, o 10:00 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 mar 2016, o 13:39
A co my┼Ťlicie o ─çwiczeniach w domu podczas ci─ů┼╝y? Jest to wskazane? Oczywi┼Ťcie wszystko w granicach rozs─ůdku. Nie chc─Ö za bardzo si─Ö zapu┼Ťci─ç i nie straci─ç zupe┼énie formy sprzed ci─ů┼╝y, bo bardzo du┼╝o kosztowa┼éo mnie to aby dobrze wygl─ůda─ç. My┼Ťlicie, ┼╝e takie domowe ─çwiczenia s─ů jako┼Ťciowo podobne do tych, kt├│re robi┼éy┼Ťmy gdy chodzi┼éy┼Ťmy na si┼éowni─Ö? Znalaz┼éam ju┼╝ nawet stron─Ö, na kt├│rej chcia┼éam zam├│wi─ç ca┼éy sprz─Öt, jaki b─Ödzie mi potrzebny. M├│wi─Ö o stronie https://www.omega-fitness.pl/

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: