Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Emolienty do k─ůpieli
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 9 cze 2016, o 07:27 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 mar 2016, o 13:39
Cze┼Ť─ç dziewczyny,

S─ů tu mamy, kt├│rych dzieci maj─ů atopowe zapalenie sk├│ry? Je┼Ťli tak, to czy stosujecie emolienty do k─ůpieli? Pytam, bo u mojego dziecka tydzie┼ä temu stwierdzono azs i jeszcze niezbyt wiele wiem o tej chorobie, a moja znajoma poleci┼éa mi w┼éa┼Ťnie stosowanie emolient├│w. Szukaj─ůc produkt├│w trafi┼éam na t─ů stron─Ö http://www.eloderm.pl/eloderm-emulsja-do-kapieli i zastanawiam si─Ö w┼éa┼Ťnie nad kupnem emolient├│w Eloderm, bo tak┼╝e na wielu forach internetowych czyta┼éam bardzo pozytywne opinie na temat tych produkt├│w. Kt├│ra┼Ť z Was stosuje je do piel─Ögnacji sk├│ry dzieci? Orientujecie si─Ö mo┼╝e, w jakich aptekach na pewno dostan─Ö emolienty Eloderm?

G├│ra

Emolienty do k─ůpieli
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Emolienty do k─ůpieli
PostNapisane: 14 wrz 2017, o 13:04 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 wrz 2017, o 12:37
Nie stosowa┼éam co prawda u dziecka, ale sama cierpi─Ö na AZS, wi─Öc doskonale wiem, jak ta choroba przebiega. I owszem, mia┼éam szans─Ö pr├│bowa─ç emolium do k─ůpieli Eloderm, bo nie u┼Ťmiecha┼éa mi si─Ö za bardzo perspektywa smarowania nim jako kremem i oczekiwania na ca┼ékowite jego wch┼éoni─Öcie w sk├│r─Ö. Jest bardzo dobry i nie pozostawia t┼éustych plam, a dla mnie to du┼╝o :) No i te┼╝ nie podra┼╝nia, co w przypadku suchej sk├│ry jest te┼╝ bardzo wa┼╝ne. My┼Ťl─Ö, ┼╝e obecnie dostanie si─Ö je w ka┼╝dej drogerii, aptece stacjonarnej i internetowej, wi─Öc o jego dost─Öpno┼Ť─ç nie trzeba si─Ö martwi─ç.

G├│ra

Re: Emolienty do k─ůpieli
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: