Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 397 ]  Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Nast─Öpna strona
  Drukuj

Re: Nasze Kruszynki- sierpień, wrzesień, październik 2013
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 22 sty 2014, o 23:13 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 lut 2010, o 01:19
Marta buzia ma┼éego bardzo ┼éadna chyba te krople du┼╝o daj─ů co dosta┼é tzn nie ma czerwonej jedynie jest szorstka.
Troszk─Ö ci zazdroszcz─Ö powrotu do pracy j─ů nie mam do czego :(
My┼Ťla┼éam ┼╝eby zapisa─ç ma┼éego do ┼╝┼éobka od wrze┼Ťnia ale m s┼éabo to widzi ;) Z Zuzia siedzialam do 3 lat.
Ale my┼Ťl─Ö ze w wakacje znajd─Ö co┼Ť chocia┼╝ na 3 dni w tyg ┼╝eby odpoczac od codzienno┼Ťci :wink:
Nie wiem co jest ale ostatnio nie mog─Ö zasn─ů─ç wczoraj lezalam do 1

Obrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 23 sty 2014, o 14:55 

Marta jak po bilansie?

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 23 sty 2014, o 16:08 

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 sty 2012, o 18:29
Zaczne od pracy bo nie ma czego zazdroscic tutaj tez bym i siedziala troszke dluzej ale...nie ma tyle platnych dni do wybrania, urlop masciezynski jest okolo 1 roku/okolo365 z ktorych dostaje tylko 80% mojego wynagrodzenia. M.moze mi odstapic swoje dni/ z 90 nawet nie wiem ile ale...on kurka nie chce, lubi byc z dziecmi w domu i berdzie od czerwca, finansowo...ja musze isc do pracy bo inaczej nie damy rady. Zlobek czy opiekunka jest z komuny i tez kosztuje, nic ani godziny za darmo i to samo ze swietlica do Karo. Tutaj wszystko duzo kosztuje i podatek m. chyba z 37% placi a to jeszcze nie ten najwyzszy. Ubezp nas wykanczaja od psa po dzieci emerytalne dom samochody przyczepy garaz itd..masa
Kontroll hm nawet sie nikt nie zapytal czy zdrowy a tu dwie szczepionki masakra
Wazy uwaga 9 a mierzy 74 ... Klocka urodzilam
Kaszka tak mu smakuje ale mleka nie chce za bardzo
No i lobuz jest, bardzo sie szybko nudzi i marudzi duzo nasprawde duzo.
Paula praca sie napewno znajdzie sie jakas na lato, ja tak mialam jak tu przyjechalam do m. tylko praca sezonowa. Naprawde nie chce do pracy ale musze...
Ja tez mialam taki czas ze spac nie moglam i sie wzielam za czytanie, pomoglo
A max spi ci dobrze w nocy? To super jak buzke ma ladna, moj tez ma sucha na twarzy i mu smaruje ale pierun mi zlizuje krem jak smaruje za blisko just
Paula czemu inne laski nie pisza juz,wiesz moze?
Pozdrowienia

G├│ra

PostNapisane: 23 sty 2014, o 16:08 

Zaczne od pracy bo nie ma czego zazdroscic tutaj tez bym i siedziala troszke dluzej ale...nie ma tyle platnych dni do wybrania, urlop masciezynski jest okolo 1 roku/okolo365 z ktorych dostaje tylko 80% mojego wynagrodzenia. M.moze mi odstapic swoje dni/ z 90 nawet nie wiem ile ale...on kurka nie chce, lubi byc z dziecmi w domu i berdzie od czerwca, finansowo...ja musze isc do pracy bo inaczej nie damy rady. Zlobek czy opiekunka jest z komuny i tez kosztuje, nic ani godziny za darmo i to samo ze swietlica do Karo. Tutaj wszystko duzo kosztuje i podatek m. chyba z 37% placi a to jeszcze nie ten najwyzszy. Ubezp nas wykanczaja od psa po dzieci emerytalne dom samochody przyczepy garaz itd..masa
Kontroll hm nawet sie nikt nie zapytal czy zdrowy a tu dwie szczepionki masakra
Wazy uwaga 9 a mierzy 74 ... Klocka urodzilam
Kaszka tak mu smakuje ale mleka nie chce za bardzo
No i lobuz jest, bardzo sie szybko nudzi i marudzi duzo nasprawde duzo.
Paula praca sie napewno znajdzie sie jakas na lato, ja tak mialam jak tu przyjechalam do m. tylko praca sezonowa. Naprawde nie chce do pracy ale musze...
Ja tez mialam taki czas ze spac nie moglam i sie wzielam za czytanie, pomoglo
A max spi ci dobrze w nocy? To super jak buzke ma ladna, moj tez ma sucha na twarzy i mu smaruje ale pierun mi zlizuje krem jak smaruje za blisko just
Paula czemu inne laski nie pisza juz,wiesz moze?
Pozdrowienia

G├│ra

PostNapisane: 23 sty 2014, o 16:15 

Pisz─ů na fb a ja mam sentyment do forum to i tu pisze.
To kiepsko ze nie możesz sobie pozwolić aby zostać z małym :111:
Później wejdę bo mały płacze

Maksiu w nocy ┼Ťpi ┼éadnie tak od 22-5 ale w dzie┼ä jakie┼Ť koszmar dzisiaj np do tej godz spa┼é 1,5h w tym godz na dworze

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 23 sty 2014, o 16:28 

rozumiem
ja ograniczylam fb bo zajmuje mi za duzo czasu i tez mam sentyment
moj net nawala slaby jest pod koniec miesiaca wiec nawet zdjec nie moge wyswietlic
trzymaj sie paula i mam nadzieje ze laski sie odezwa
:wykrzykmik: :wykrzykmik: :wykrzykmik: andzie no i bietka...co z wami
aga i aska moze sie kontaktuja na fb
pozdrawiam wszystkie wszystkie mamay i dzieciaczki i pedze robic omllet na kolacje

G├│ra

PostNapisane: 23 sty 2014, o 16:33 

...mama bartosia nutella, ula

G├│ra

PostNapisane: 23 sty 2014, o 17:57 

U mnie nie net a komp wysiada :111: co chwila co┼Ť, obecnie ma etap wy┼é─ůczania si─Ö :glupek:
A tw├│j ma┼éy jak ┼Ťpi? No i jak u was z jedzeniem ile je i co ile?
No i sporo ju┼╝ wa┼╝y ale wiadomo tw├│j starszy od mojego wi─Öc mo┼╝e i m├│j tyle b─Ödzie wa┼╝y┼é :17: Obecnie my┼Ťl─Ö ┼╝e wa┼╝y z 6kg musz─Ö powiedz m. ┼╝eby kupi┼é t─ů baterie do wagi bo czasem jednak by si─Ö przyda┼éa :jezyk1:
Ja dzisiaj na kolacje ziemniaki sosik i buraczki tzn ko┼éo 21:30 bo m├│j m b─Ödzie wtedy w domu :111: wi─Öc u nas tak czasami wygl─ůda obiad ┼╝e jemy go na kolacje :jezyk1:

Asia i Aga pisz─ů na FB reszta kobitek i tam te┼╝ milczy cho─ç ju┼╝ s─ů w grupie :17:
To twarda laska jeste┼Ť bo ja jak nie w┼é─ůczam kompa to co jaki┼Ť czas zagl─ůdam sobie z tel :jezyk1:

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 23 sty 2014, o 18:27 

u nas net i komp tez, obudowa wyswietlacza od laptopa jest peknieta + caly zawias z jednej strony
my jemy np dzisiaj
rano mleko okolo 200, nie wiecej
po przespaniu sie porcja kaszki okolo 100 ml wody + proszek ale teraz nie wiem ile to jest,dosc duzo (kaszke mam kukurydzina bez cukru, bez owocow)
mleko moze 100/125 ml
po drugim przespaniu sie owoc z malego sloiczka
moze mleko jeszcze ale nie wiem ile odp ci jutro
daje mleko + raz kaszke + raz owoc, zadnej marchewki ani zimniaka jeszcze nie dawalam
spi mi w nocy ale jak juz pisalam budzi mi sie + dwa, trzy razy w dzien...dwa dluzsze lub trzy krodsze
kapie go 2 albo 3 razy na tydzien tylko
u nas to samo z tymi objadami bo m. pracuje na zmiany wiec czsami jemy juz lunch po 12/12.30 a czsami 15/15.30
a co u zuzi? podoba jej sie w domu, cieszy sie ze ferie
moja zawsze marudzi ze nie ma sie z kim bawic, teraz mu maly beczy wiec papa

G├│ra

PostNapisane: 23 sty 2014, o 22:40 

M├│j nadal co 2,5-3 godz je tak 90-120 raz na jaki┼Ť czas 150 jedyna przerwa d┼éu┼╝sza jest 20:30 do oko┼éo 4-5 a pp├│┼║niej jakby nadrabial nocne zaleg┼éo┼Ťci :jezyk1:
Jak już będę miała wszystkie wyniki to może dostaniemy pozwolenie na kleik kukurydziany.
Najgorzej jest z herbat─ů strasznie mi si─Ö krztusi jak pije normalnie zawa┼éu dostaje jak mu daje pi─ç a tego si─Ö nie da zagescic a skoczek ma najmniejszy jaki jest wolnoprzeplywowy. Juz nawet myslam ┼╝eby mu dawa─ç lyzeczka ale troszk─Ö si─Ö boje :screwy: Jutro idziemy na wizyt─Ö z ma┼éym i Zuzia bo co┼Ť zaczeli pokaslywac a ze idzie weekend to wol─Ö i┼Ť─ç.
Dobrej nicki :281:

Obrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 397 ]  Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: