Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 397 ]  Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Nast─Öpna strona
  Drukuj

Re: Nasze Kruszynki- sierpień, wrzesień, październik 2013
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 15 sty 2014, o 09:46 

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 sty 2012, o 18:29
Mieso to my kochamy karczek taki w plastrach z cebulka smazony i do tego bakas salatka. Mielone tez no i kurczaczek taki z piekarnika.
Ja sie wlasnie wybieram zeby pralke wstawic :17:
Ogladam program o tych pieluszkach wielokrotnego urzytku, ciekawe. Ja mam cos podobnego na basen jak z malym jedziemy.
Musze, postanawiam troszke przystopowac z fb i wrocic do czytania ksiazek i do treningu. Fb, internet zabiera mi za duzo czasu ale Forum bede odwiedzac.
Ja mam zupe od wczoraj i zrobie jeszcze nalesniki pozniej.
Troszke posprzatam tez
Maly jest marudny,troszke przeziebiony smoka nie chce oddac :glaszcze: :nie1:
Moja Karo jest nabita no tala kulka ale tez dluga, rozmiar 134 a maly dlugi 74 ciuszki

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 15 sty 2014, o 11:13 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 lut 2010, o 01:19
Oj faktycznie net du┼╝o czasu poch┼éania :111: ja na fb cz─Östo zagl─ůdam bo tak si─Ö komunikujemy z moimi siostrami ┼╝eby nie pisa─ç sms bo s─ů drogie :17:

Ja ju┼╝ pranie rozwiesi┼éam, odkurzy┼éam chyba z kg zrzuci┼éam przy tym odkurzaniu :12: w┼éo┼╝y┼éam dzisiaj normalny worek (mia┼éam ten plastikowy od nowo┼Ťci) bo chcia┼éam spr czy jest r├│┼╝nica w odkurzaniu no i jest ogromna odkurza si─Ö ci─Ö┼╝ej ale szybciej jest czysty z tych sier┼Ťci :17:

Ja bardzo du┼╝o czytam ostatnio jak─ů┼Ť sag─Ö psiapsi├│┼éa teraz kupuje i jak przeczyta kilka to mi podrzuca ale wczoraj sko┼äczy┼éam ostatni─ů wi─Öc musz─Ö czeka─ç jak si─Ö spotkamy lub jej m. podrzuci mojemu do pracy :18:
Og├│lnie lubi─Ö czyta─ç sagi i mam ich w piwnicy na pewno ponad 300 :10: :screwy: m. chcia┼é ┼╝ebym sprzeda┼éa bo po co mi to ale szkoda mi :glupek: po pierwsze tyle kasy wyda┼éam a sprzedam za par─Ö groszy a po drugie mo┼╝e kiedy┼Ť Zuzie zainteresuj─ů i b─Ödzie mia┼éa bez kupowania du┼╝o czytania :jezyk1:

Mojemu od wczoraj co┼Ť furgocze w nosku ale nie wiem czy to katar bo ju┼╝ raz tak mia┼é i mo┼╝e to by─ç od alergii mo┼╝e jutro ta alergolog mi powie co to. W pi─ůtek mamy szczepienie ale nie wiem czy p├│j┼Ť─ç skoro to mo┼╝e by─ç katar :111:

To faktycznie twoja c├│ra du┼╝a :szok2: moja ma 109cm a ma┼éy jakie┼Ť 61cm na niego jeszcze za du┼╝e ubranka 68 :jezyk1: ale co si─Ö dziwi─ç ja mam 152cm :111: oby te moje dzieciaczki si─Ö we mnie nie wrodzi┼éy :17:

u nas ju┼╝ po ┼Ťniegu bo p├│┼║niej przepada┼é deszcz :21: teraz nic nie pada wi─Öc jak ma┼éy wstanie zje to zmykamy na spacer bo na dworze +2

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 15 sty 2014, o 14:25 

matko ta sukienka co zamowilam przyszla i wiecie co...za mala szok ja juz nie wiem bo zamowilam na 140/9 -10 lat a moja ma prawie 7 i za mala kurka jasna ale wkurzona jestem...zero slodyczy mowie i wiecej ruchu. teraz to ipad tv i komp a na spacer nie.
ma tez mam kontakt z rodzina na fb ale to mi zajmuje za duzo czasu wiec mowie nie
bedze dzwonic do bratowej bo jest z zawodu krawcowa i pomyslimy co sie da z nia zrobic bo naprawde fajna ta sukienka z tiulem jasno rozowym
a co do kataru to ja masc ta masc mejerankowa ale czytalam ze ona jest od 1 roku zycia wiec z nia ostroznie ale to przeciez ziola, ziola tez sa rozne haha ale majranek chyba nie szkodliwy
slyszalyscie o tej malej dziewczynce pol roku co zmarla a karetka przyjechala po 3 godz, byla po szczepieniu i zmarla tragedia az rtczalam jak to ogladalam :18:
unas dalej bialo
ja mam psa lae on sie wchodzi mi do gory wiec tej siersci nie ma na dywanie ale lezy na schodach i tam sa a jak slonce zaswieci to szok
ja czytam kryminaly ale agresywna sie jestem haha
pozdrowionka no chyba tylko do ciebie paulinko bo my tu chyba same ostalysmy
ps. masz siostre w angli , bylas u niej fajnie im tam :pytajnik:

G├│ra

PostNapisane: 15 sty 2014, o 15:02 

Jejku jakie dzisiaj nudy :111: a┼╝ mi tak dziwnie bo zawsze co┼Ť mam do roboty a dzisiaj nic nawet 2 razy pod┼éogi ju┼╝ umy┼éam :screwy:
jutro na 9:30 jedziemy do pani dr :11:

By┼éam rok temu, siostry mieszkaj─ů w Szkocji s─ů zadowolone obydwie maj─ů swoje mieszkania jedna jest sama z synkiem a druga z m─Ö┼╝em i dzieciakami, ta samotna jak wylatywa┼éa to m├│wi┼éa ┼╝e wr├│ci za jakie┼Ť 3 lata ale po p├│┼é roku zmieni┼éa zdanie i zostaje ju┼╝ na sta┼ée :18: druga od pocz─ůtku m├│wi┼éa ┼╝e nie wraca :18:

Co do sukieneczki to szkoda ┼╝e przyciasna ale na pewno da co┼Ť si─Ö zrobi─ç, dlatego nie lubi─Ö zamawia─ç przez neta dla m┼éodej rzeczy bo si─Ö w┼éa┼Ťnie tego obawiam :17: Moja ma bardzo du┼╝o ruchu bo i ┼éy┼╝wy w przedszkolu zaj─Öcia przy kompie nie siedzi jak ju┼╝ gra to na xbox wi─Öc te┼╝ ruch i nie wiem czemu taka kluseczka :jezyk1: cho─ç pewnie za cz─Östo s┼éodycze :111:
Co jaki┼Ť czas m├│wie sobie ju┼╝ nie kupujemy s┼éodyczy wtedy Zuzia nie b─Ödzie ich je┼Ť─ç i co dup... z tego bo ja nie umiem si─Ö oprze─ç s┼éodycz─ů :glupek: pewnie szybciej c├│ra by si─Ö ich oduczy┼éa ni┼╝ ja :5: Ja potrafi─Ö wci─ůgn─ů─ç ca┼é─ů czekolad─Ö
a batonik codziennie to obowi─ůzkowo :oops: ale co zrobi─ç jak mi to poprawia samopoczucie :jezyk1: jak to si─Ö m├│wi ka┼╝da wym├│wka jest dobra :wink:

Mam ma┼Ť─ç majerankow─ů i wod─Ö morsk─ů dzisiaj ju┼╝ mu troszk─Ö katarku odci─ůgne┼éam wi─Öc katar jest :18:

Te┼╝ ogl─ůda┼éam o tej malutkiej i teraz jeszcze bardziej si─Ö boje tych szczepie┼ä :111: Straszne jest to ┼╝e mogli j─ů uratowa─ç tylko opiesza┼éo┼Ť─ç lekarzy doprowadzi┼éa do ┼Ťmierci :0020:

W┼éa┼Ťnie widz─Ö ┼╝e my tylko dwie zagl─ůdamy na forum :co: ja mam jaki┼Ť sentyment do tego forum jestem na nim od ci─ů┼╝y z Zuzi─ů (tzn wtedy by┼éo stare forum) wi─Öc 7 lat mi pykne┼éo cho─ç z tamtych czas├│w chyba ┼╝adnej mamy ju┼╝ nie ma z mojego w─ůtku :nie1:

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 15 sty 2014, o 17:31 

ja skonczylam ze slodyczami ale co z tego jak waga stoi w miejscu,zrezygnowalam z chleba i ziemniakow, ograniczylam makaron i ryz, nie pije coli czy fanty...jem normalne porcje i duzo warzyw...corka mowi ze nam sie waga zepsula :jezyk1:
szkocja to super :ok2: chcialabym pojechac zobaczyc jak tam jest, napewno fajnie i napewno zielono, piekne widoki itd
ja nie wiem kiedy ostatnia podlogi mylam tylko odkurzam i to czesto ale ostatnio nic mi sie nie chce
o tym szczepieniu to ta sprawa mi smierdzi co oni tym kruszynka wszczykuja :nie1:

G├│ra

PostNapisane: 15 sty 2014, o 19:00 

Jest wersja ┼╝e dziecko by┼éo chore w dniu szczepienia bo na oddziale szpitalny stwierdzono zapalenie p┼éuc :18: Mojej kuzynki syn tak by┼é zaszczepiony pani dr powiedzia┼éa ┼╝e jest zdrowy i ┼╝e to furgotanie w nosku to od wiotko┼Ťci krtani bo on mia┼é i na drugi dzie┼ä ma┼éy wyl─ůdowa┼é w szpitalu w ci─Ö┼╝kim stanie na ca┼ée szcz─Ö┼Ťcie pani dr ta co chodz─Ö do niej z Maksiem zaryzykowa┼éa jakim┼Ť lekiem na kt├│ry inni lekarze nie chcieli si─Ö zgodzi─ç i ma┼éy wyzdrowia┼é ale pani dr siedzia┼éa przy nim ca┼é─ů noc
A szczepionki to inaczej wstrzykiwane wirusy :111:

Co do mycia pod┼éug ja myje codziennie :screwy: zosta┼é mi nawyk z poprzedniego mieszkania gdzie pali┼éam w piecu i strasznie si─Ö kurzy┼éo wi─Öc wiecznie lata┼éam z mopem lub ┼Ťcier─ů :glupek:

Bardzo ┼éadnie jest mo┼╝e ma┼éo zieleni by┼éo bo byli┼Ťmy w lutym ale i tak mi si─Ö bardzo podoba┼éo zw┼éaszcza g├│ry bo na ich punkcie mam bzika wcze┼Ťniej je┼║dzili┼Ťmy przynajmniej raz na p├│┼é roku w tatry teraz nie by┼éam ju┼╝ 2 lata :18: a bardzo ju┼╝ za nimi t─Ösknie :oczko: mam nadziej─Ö ┼╝e w tym roku nam si─Ö uda wyjecha─ç chocia┼╝ na weekend mo┼╝e ten majowy bo tak zawsze je┼║dzili┼Ťmy a drugi wypad robili┼Ťmy sobie we wrze┼Ťniu na rocznice ┼Ťlubu taki prezencik :wink:

Co do wagi to w mojej pad┼éa bateria miesi─ůc temu :jezyk1: i nie mam problemu czy schud┼éam :12: Wa┼╝ne ┼╝e czuje si─Ö prawie ok tak z kilogram dwa mog┼éabym jeszcze zgubi─ç ale to pewnie dopiero na wiosne jak wi─Öcej ruchu b─Öd─Ö mie─ç :wink: I c├│ra ma racje ┼╝e waga zepsuta :jezyk1: og├│lnie te wagi ok┼éamuj─ů u mnie w ka┼╝dym pomieszczeniu inaczej wa┼╝y┼éam wszystko zale┼╝y od pod┼éo┼╝a :ok2:

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 16 sty 2014, o 12:34 

A wi─Öc tak my ju┼╝ po wizycie i jestem z jednej strony bardzo zadowolona bo pani dr super a z drugiej z┼éa na poprzedniczki i troszk─Ö na siebie ┼╝e tak d┼éugo czeka┼éam ┼╝eby i┼Ť─ç na t─ů wizyt─Ö :18: Ma┼éy co dosta┼é pierwsze ma┼Ťci s─ů dopiero od roku i pani by┼éa w szoku ┼╝e kto┼Ť mu je przepisa┼é no i ┼╝e w ci─ůgu 2 miesi─Öcy chodzenia z nim po lekarzach nikt nie da┼é mi skierowania na badania krwi :092: Skierowanie ju┼╝ mam przyjechali┼Ťmy do domu zje┼Ť─ç i ma┼éy zasno┼é wiec dam mu godzink─Ö si─Ö przespa─ç i jedziemy do szpitala na pobranie krwi i wtedy b─Ödzie jasne czy ma┼éy ma skaz─Ö, cho─ç pani dr jest pewna na 90% ┼╝e ma ale bez tych wynik├│w nie mo┼╝na przepisa─ç mleka :111: jak odbior─Ö wyniki to mam do niej zadzwoni─ç i ona mi powie co i jak na ca┼ée szcz─Ö┼Ťcie mieszka w tej miejscowo┼Ťci co ja to po recept─Ö na mleko nie b─Öd─Ö musia┼é tam jecha─ç tylko albo ona wpadnie do mnie albo do moich rodzic├│w (mieszkaj─ů w tym samym bloku)
Oczywi┼Ťcie te┼╝ ma AZS :18: Ale mamy ju┼╝ ma┼Ťci syropek wiec powinno mu troszk─Ö pom├│c. W kwietniu jedziemy na testy ale ju┼╝ na NFZ bo powiedzia┼éa ┼╝e bez sensu ┼╝eby┼Ťmy p┼éacili i tylko mam sobie skierowanie za┼éatwi─ç Powiedzia┼éa ┼╝e jak chce mog─Ö te┼╝ zabra─ç c├│rcie jakbym chcia┼éa jej zrobi─ç testy ale my┼Ťl─Ö ┼╝e nie ma takiej potrzeby nie chce jej stresowa─ç niepotrzebnie :wink:

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 16 sty 2014, o 16:36 

no widzisz jak to szybko idzie juz wiesz cos wiecej i mozna cos dzialac, po pobraniu krwi zostanie wm tylko mleko zmienic i bedzie dobrze. warto bylo jechac prywatnie ale tylko szkoda ze nfz tak szfankuje. :confused4:
w gory to bym chciala jechac, wziasc samolot z geteborga albo sztokcholmu i leciec do zakopca ale to tylko marzenia jak i marzenie o wycieczce do wloch czy angli, irlandi albo szkocji wlasnie. lubie zwiedzac a nie lezec i sie opalaca w tajlandi ale kazdy ma inne gusta i inna grubosc portfela
u nas dalej zimno a jutro jeszcze dosypie sniegiem :ohmy:
maly troszke przeziebiony wiec daje mu na noc ibum forte, w dzien marudzi i w nocy budzi sie ale na szczescie tylko raz :wink:
dzisiaj zrobilam jazynowa z frykadelkami a na drugie lasange z grzybami, pieczarkami...
maly pije mi mniej mleka a chce mi wiecej jesc ze sloiczka, zastanawiam sie czy nie zaczne gotowac marchewki ziemniaka itp bedzie taniej bo te sloiczki to swoje kosztuja
ja bylam na forum kiedy chodzilam w ciazy z karo od 2006 ale potem nie mialam czasu na wpisy :notsofast: teraz w 2013 wpisalam sie na nowo.

G├│ra

PostNapisane: 17 sty 2014, o 11:32 

Wystarczy i┼Ť─ç do naszej s┼éu┼╝by zdrowia ┼╝eby ci─Ö sprowadzili na ziemie :092: :092: :092: :092: :092:
Najpierw szukali pół godziny osoby która w ogóle pobierze mu krew bo każdy się bał
Po pobraniu okaza┼éo si─Ö ┼╝e badania kosztuj─ů 350z┼é :co: a mia┼éam przy sobie tylko 200 my┼Ťla┼éam ┼╝e wystarczy (szkoda ┼╝e wczoraj nie zapya┼éam o cene ale ni pomy┼Ťlalm nawet o takiej kwocie) i musia┼éam zrezygnowa─ç z jednego badania nie zrobi┼éam mu na kurz :18:
Jedyne pocieszenie to to ┼╝e babeczka super od pobierania wku┼éa mu si─Ö tylko raz 2 razy porusza┼éa ig┼é─ů i polecia┼éa krew jedynie trzeba by┼éo d┼éugo czeka─ç ┼╝eby mu te 2 pr├│b├│wki wykapa┼éy a bidulek p┼éaka┼é cho─ç pani powiedzia┼éa ┼╝e dobrze bo szybciej krewka kapie

W ogóle jak powiedzieli mi ze to nie z palca tylko z żyły to zrobiło mi się słabo :boohoo:

Oczywi┼Ťcie si─Ö wyrycza┼éam jak wraca┼éam z tego wszystkiego :boohoo:

Wczoraj wizyta+leki 150zł dzisiaj prawie 200zł jeszcze 20stego usg bioderek 80zł chory kraj jak nic :111:

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 20 sty 2014, o 11:30 

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 sty 2010, o 18:33
hejka ja cos sie zalogowac nie moglam haslo namieszalam :( Dobrze ze fb mamy :)

Paulina wlasnie natkowi tez furgocze w nosie co to katar chroniczny czy jak tam? z rana najwiecej. Dziewczyny moze utworzymy grupe na fb tez?

Buziaki dla Waszych szkrabow:)

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 397 ]  Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: