Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 397 ]  Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40
  Drukuj

Re: Nasze Kruszynki- sierpień, wrzesień, październik 2013
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 5 mar 2014, o 09:25 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 lut 2010, o 01:19
Chyba ju┼╝ tu nikt nie zaglada :18:

Obrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 5 mar 2014, o 16:46 

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 sty 2012, o 18:29
kurcze jakos na wszystko brak mi czasu latam od spotkan z rodzicami w szkole, dyskoteka szkolna, pieczenie gofrow dla dzieci, otwarte przedszkole z antkiem, religja corki, paszport wyrobic i doebrac...codzienne spacery bo ladna pogoda u nas, gotowanie pranie sprzatanie a maz na calymi wieczorami w pracy :7: radz sobie sama kobieto ale juz niedlugo bo m zmienia prace i bedzie w domu kazdego popoludnia. np w piatek pracuje na piekarni od 9.30 do 21.30 :7: w sobote dzien kobiet i tez idzir na 12 godz.
my mamy juz dwa duze zabiska na dole :11: maly mniej marudzi ale nadal bardzo szybko sie nudzi zabawkami i siedzeniem w jednym miejscu :8: wiec sie troszke przy nim nalatam, corka za tez nie usiedzi i 5 min a pyskuje mi na zlosc :7:
od 23 czerwca do pracy a maz w domu od 29 maja do 1 wrzesnia, potem antek bedzie u opiekunki. nawet sie ciesze z powrotu do pracy ale boje sie ze maz mi domu nie ogarnie tak jak ja, co do dzieci to zawawi ich lepiej niz ja wiec obaw nie mam. spotkalam kolezanke z pracy, byla na kawce wczoraj i mowila ze u nas ciezko :x duzo pracy, duzo opieki na ludzmi z demencja :ohmy: coraz mlodsi ludzie ,,choruja,, a takze duzo rehabilitacji nad osobami po udaze mozgu, czesto osoby z duzo nadwaga jak i opieka i reh pacjetow po zawale serca..itd...zobaczymy.ja wracam na 8 tyg na 100%
jedziemy z dziecmi do pl z pocztkiem czerwca i robimy chrzciny i jaka mala imprezke dla rodziny
antek wazy teraz 9 kilo :31: a mierzy :31: 74 ma ubrania :31: :31: :31: dlugi
je juz duzo zupki jazynowe, rosolek z piersia kurczaczka, ziemniaczki z wieprzowinka, ryz i jablko, banan, kaszka itd ale mleko to tylko na noc :shock: i czasami w nocy tak o 5 rano ze 150 ml max
w nocy sie budzi :092: i buzi :092: zobaczymy bo moja corcia jak skonczyla 4 miesiace to juz cale noce przesypiala :jezyk1:
do nastepnego

G├│ra

PostNapisane: 13 mar 2014, o 19:54 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 07:01
hej dziewczyny
ma┼éo si─Ö odzywam ale mam g┼éow─Ö zaprz─ůtrzni─Öt─ů problemami...
Tymu┼Ť nie ma z─Öb├│w jescze... mleka dudla tyle ┼╝e jestem przera┼╝ona... wszystko by zajada┼é...
wydaje mi si─Ö ┼╝e jest za gruby:)
poza tym taki znudzony ci─ůgle... chce ┼╝eby si─Ö nim zajmowa─ç. cwaniak ma┼éy

pozdrawiam:)

G├│ra

PostNapisane: 14 mar 2014, o 17:40 

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 sty 2012, o 18:29
czesc bietka,jak sie ciesze ze piszesz u nas tez idzie duzo jedzenia i tez sie boje ze bedzie za gruby, moj m sie tym nie przejmuje ale ja az za bardzo. co to zajmawania sie nim to latanie na okraglo bo sam ani minut na kocunie nie bedzie. zaczelam z nim jezdzic do takiego otwartego przedszkola od 0 do 6 lat i bardzo fajnie jest, maly zadowolony a ja widze jak inne dzieciaczki sie rozwijaja.
pozdrawiam

G├│ra

PostNapisane: 12 kwi 2014, o 19:25 

Co tam u Was laski? Bietka u nas to samo najlepiej jakbym nosiła go 24/24 :17:
M├│j wa┼╝y ju┼╝ 8 kg :31: :31: :31: :31: :31: pulpecik, og├│lnie wiecznie latamy po lekarzach ale chyba wreszcie zaczyna by─ç lepiej cho─ç co jaki┼Ť czas go wysypuje obecnie ma ┼éadn─ů bu┼║k─Ö nie jest super g┼éadziutka jak u niemowlaczk├│w ale jak na niego to super ale wysypa┼éo go na brzuchu i r─ůczkach cho─ç na nich ma ju┼╝ d┼éu┼╝szy czas ale pani dr powiedzia┼éa ┼╝e do puki ma┼éy b─Ödzie trzyma┼é r─Öce w buzi to nik┼ée szanse ┼╝eby to znik┼éo :111: Ale przez 5 miesi─Öcy wiecznych uczule┼ä ju┼╝ przywyk┼éam do tego jak jest :wink: A w zwi─ůzku z tym ze wiecznie jest wysypany daje mu zupki owoce jakie mo┼╝na podawa─ç w tym wieku, teraz mamy zacz─ů─ç wprowadza─ç gluten zobaczymy jak b─Ödzie :17:

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 12 cze 2014, o 09:50 

Halo czy kto┼Ť tu jeszcze zagl─ůda :pomocy:
Ania widziałam że na lipiec masz termin GRATULACJE :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 20 wrz 2017, o 13:47 

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 wrz 2017, o 13:06
A jakie leki trzeba mieć zawsze w apteczce przy maluszku? Będę składała zamówienie tutaj https://www.zaufane-apteki.pl/ i nie wiem co jeszcze kupić. Doradzicie Mamy? :)

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 397 ]  Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: