Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj

Jakie pieluchy polecacie?
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 30 gru 2012, o 12:31 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 16:40
Witam mamu┼Ťki i przysz┼ée mamu┼Ťki.
Zastanawiam si─Ö jakie pieluchy kupi─ç na pocz─ůtek na dzidziusia? Czy do szpitala wystarczy paczka 1 z Pampersa, czy mo┼╝e kupi─ç od razu z Dady? Jak d┼éugo u┼╝ywa┼éy┼Ťcie 1, a kiedy przesz┼éy┼Ťcie na 2?

G├│ra

Jakie pieluchy polecacie?
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Jakie pieluchy polecacie?
PostNapisane: 30 gru 2012, o 16:19 
Moderator

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 pa┼║ 2010, o 16:59
Dada 1 s─ů bardzo dobre jako┼Ťciowo, najlepsze chyba spo┼Ťr├│d innych rozmiar├│w tej firmy.
Co do tego jak d┼éugo si─Ö u┼╝ywa - zale┼╝y od dziecka i jego wagi urodzeniowej, a p├│┼║niej szybko┼Ťci przybierania na wadze.
My u┼╝ywali┼Ťmy nr 1 przez 2-3 miesi─ůce, synek mia┼é problemy z przybieraniem na wadze.
Do szpitala we┼║ jedn─ů paczk─Ö, a potem kupujcie na bie┼╝─ůco, bo nie ma sensu robi─ç zapas├│w.
"Jedynek" idzie du┼╝o, bo przy pierwszym dziecku trzeba doj┼Ť─ç do wprawy i robi si─Ö du┼╝o b┼é─Öd├│w
np. zmienianie pieluchy co kilkana┼Ťcie minut, kiedy dziecko si─Ö zsika, lub - podczas zak┼éadania pieluchy dziecko mo┼╝e nasika─ç,
więc masz dwie do wyrzucenia. Mój synek zmarnował tak sporo pieluch :12:
Lub - zmieniałam pieluszkę z siusiu, a zaraz była kupka - znowu dwie pieluchy poszły.

Wi─Öc jak m├│wi┼éam, p├│ki co kupi┼éabym 1 paczk─Ö pampers i 2 dady, a potem na bie┼╝─ůco, nawet przej┼Ť─ç si─Ö z dzieckiem na spacer po pieluchy,
czy m─ů┼╝ kupi wracaj─ůc z pracy/ mo┼╝e od kogo┼Ť dostaniesz.

1 maja 2011 r. godz. 8:00 3660g/55 cm
Obrazek
19 sierpnia 2015 r. godz. 10:20 3260g/55cm
Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 31 gru 2012, o 18:16 

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 maja 2010, o 11:03
Kup jedn─ů paczk─Ö, my na pocz─ůtek mieli┼Ťmy Huggies newborn. Polecam.
Nigdy tez nie wiesz czy jakie┼Ť pieluszki nie uczul─ů male┼ästwa. Mojej Asi nic si─Ö nie dzia┼éo a nosi┼éa Huggies, Happy, Pampers, Dada, Babydream z Rossmanna czy Toujours z Lidla. Ale np moja chrze┼Ťnica przy pieluchach z Lidla dostawa┼éa odparze┼ä. My obecnie u┼╝ywamy te ostatnie trzy rodzaje bo s─ů w podobnych cenach. Zalezy w jakim sklepie akurat jestem.
Zawsze jednak na ten pocz─ůtek poleca si─Ö jakie┼Ť dobre firm├│wki a potem to ju┼╝ b─Ödziesz eksperymentowa┼éa, w zale┼╝no┼Ťci g┼é├│wnie od zasobno┼Ťci portfela.
Co do wielko┼Ťci to u nas by┼éo to zale┼╝ne od d┼éugo┼Ťci Asi. Asia jest d┼éuga i szybko zmienia┼éy┼Ťmy rozmiary. Tak samo dziecko kt├│re b─Ödzie mia┼éo fajny brzuszek te┼╝ b─Ödzie wymaga┼éo wi─Ökszej pieluchy bo ma┼éa pielucha brzuszka np dobrze nie obejmie.

Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek

G├│ra

PostNapisane: 18 sty 2013, o 13:39 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 pa┼║ 2011, o 17:53
ja wogole nie mialam 1 od poczatku uzywa┼éam 2 pampers├│w, potem dady, na 3 dosyc szybko przeszlismy (jak nati miala ok 2-3 m). ja jestem zadowolona z pampers├│w i dady, raz kupilsimy happy jako ostatnia paczk─Ö z rozm3 i wydaje mi si─Ö ze s─ů mniejsze od pampers├│w czy dady bo uciska┼éy ma┼éa natomiast jak bylismy u moich rodzic├│w i tam by┼éy 3 pamp. to pasowa┼éy bez problemu. tez mam to szczescie ze moje dziecko nic nie uczula i w sumie kazde jakie mialam mi pasowa┼éy (po za rozmiar├│wk─ů happy ale jakosciowo sa dobre)

G├│ra

PostNapisane: 28 lut 2013, o 10:59 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 lut 2013, o 10:33
ja zaczealm kupowa─ç pieluszki z biedronki i s─ů naprawde dobre ! i w ni┼╝szej cenei :)

G├│ra

PostNapisane: 22 wrz 2014, o 21:37 

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 wrz 2014, o 21:23
Ja r├│wnie┼╝ u┼╝ywam pieluszek Dada z Biedronki i jestem bardzo zadowolona. Niska cena, dobra jako┼Ť─ç. Nie odparzaj─ů pupy, przynajmniej w przypadku mojej c├│reczki :)

G├│ra

PostNapisane: 8 wrz 2016, o 13:41 

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 wrz 2016, o 13:19
Dada s─ů na prawd─Ö fajne i sporo ta┼äsze ni┼╝ pampersy:D

G├│ra

PostNapisane: 12 pa┼║ 2016, o 21:03 

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 pa┼║ 2016, o 20:44
Ja na pocz─ůtku Pampers, potem Dada :D A przej┼Ťcie zale┼╝y od wagi malucha, m├│j d┼éugo do┼Ť─ç chcodzi┼é :D

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: