Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Intymne problemy po porodzie
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 11 pa┼║ 2016, o 09:44 

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 pa┼║ 2016, o 08:02
Dziewczyny, pisz─Ö z pewnym problemem, kt├│ry nurtuje mnie od bardzo d┼éugiego czasu... Z moim narzeczonym w nied┼éugiej przysz┼éo┼Ťci planujemy powi─Ökszenie rodziny. Z wielk─ů rado┼Ťci─ů, mam nadziej─Ö ju┼╝ nied┼éugo, przywitamy nowego cz┼éonka rodziny. Wiem te┼╝, ┼╝e je┼Ťli nie b─Ödzie innej potrzeby, chcia┼éabym rodzi─ç naturalnie. I tu w┼éa┼Ťnie pojawiaj─ů si─Ö moje w─ůtpliwo┼Ťci. Chodzi o wygl─ůd strefy intymnej, bo w ko┼äcu jest ona nara┼╝ona na do┼Ť─ç du┼╝e zmiany. Czyta┼éam o zabiegu rewitalizacji pochwy, kt├│ry mo┼╝na wykona─ç ju┼╝ po kilku miesi─ůcach od porodu. Na stronie salonu, o kt├│rym my┼Ťla┼éam http://cashmire.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/rewitalizacja-pochwy/ jest to opisane jako zabieg, kt├│ry nie wymaga d┼éugiej rekonwalescencji, co przy ma┼éym dziecku b─Ödzie do┼Ť─ç istotn─ů kwesti─ů. Nie wiem te┼╝ czy faktycznie zabieg ten mo┼╝e pom├│c poprawi─ç kondycj─Ö sk├│ry w miejscach intymnych i czy jest on wart zachodu. ┼╗adna z moich kole┼╝anek si─Ö na to nie zdecydowa┼éa, ale podczas rozmowy w gabinecie (p├│ki co by┼éam tylko na wywiadzie) dowiedzia┼éam si─Ö, ┼╝e wielu mamom pom├│g┼é on na nowo czu─ç si─Ö spe┼énion─ů kobiet─ů. A jak jest waszym zdaniem - warto si─Ö na to decydowa─ç czy to tylko chwilowa moda?

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: