Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 20 ]  Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Re: Facet w delegacji....
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 22 lis 2011, o 21:12 

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 lip 2010, o 07:47
M├│j M te┼╝ pracuje w delegacji czasami jak mu pasuje to zje┼╝d┼╝a do siedziby firmy i jest mniej wi─Öcej 2 czasami 3 razy w tygodniu i weekend. Czasami jak go nie mam trzy dni to ju┼╝ kota dostaje. Jest mi ci─Ö┼╝ko z dw├│jka dzieci, mieszkamy sami nie mam nikogo do pomocy. Ja pracuje z m┼éodszym synem zostaje opiekunka na razie jako┼Ť daj─Ö rad─Ö ale po ca┼éym tygodniu to jetem zazwyczaj tak zm─Öczona ┼╝e usypiam m┼éodszego i sama k┼éad─Ö si─Ö spa─ç. M dosta┼é niedawno propozycje pracy w Czechach nie by┼éo by go ca┼éy tydzie┼ä, by┼é by tylko na weekendy ale ja kategorycznie powiedzia┼éam nie, nie da┼éa bym chyba rady. Co do relacji mi─Ödzy mn─ů a m─Ö┼╝em to nie jest ┼║le w ko┼äcu jeste┼Ťmy ma┼é┼╝e┼ästwem prawie 9 lat i to jest chyba kwestia dogadania.

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 14 lip 2012, o 17:39 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 lip 2012, o 11:56
No w┼éasnie...facet w delegacji...m├│j wczoraj podczas uroczystej kolacji na kr├│rej mia┼éam powiedziec mu o dziecku i na kt├│rej spodziewa┼éam sie , ze wreszcie oficjalnie mi si─Ö o┼Ťwiadczy og┼éosi┼é, ┼╝e ,,jutro ( czyli dzi┼Ť, bo m├│wi┼é to wszoraj) jedzie ze szwagrem na jakie┼Ť targi na 3! dni do Poznania ....nie wiem co mam o tym my┼Ťle─ç bo co┼Ť w te targi niewierze...zw┼éaszcza, ┼╝e kojarzy mi sie, ┼╝e tam studiuje jego by┼éa, a przynajmniej studiowa┼éa, nawet nie wiem czy tam mieszka itd. No ale pojecha┼é z m─Ö┼╝em swojej siostry, wiec chyba spoko :18:

G├│ra

PostNapisane: 14 lip 2012, o 20:52 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 16:40
Monia targi to targi, m├│j M wyje┼╝d┼╝a na miesi─ůc, p├│ltora i wraca na tydzien lub dwa. Dzisiaj dzwonil i powiedzia┼é mi, ┼╝e istnieje mo┼╝liwo┼Ť─ç, ┼╝e przyjedzie w sobot─Ö, b─Ödzie w domu kilka dni i wyjedzie na 12 tygodni (3 miesi─ůce) bez zjazdu :boohoo: :boohoo: :boohoo:

G├│ra

PostNapisane: 15 lip 2012, o 14:59 

tak tylko, ze te targi to nie jest jego praca, on tam pojecha┼é ogl─ůda─ç jakie┼Ť sprz─Öty, weekendy ma wolne i poniedzia┼éek sobie wzi─ůl wolny i zamiast wyjecha─ç ze mn─ů, to pojecha┼é do ponania :evil:

G├│ra

PostNapisane: 15 lip 2012, o 15:13 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 12:07
Poszukaj w necie czy s─ů w tych dniach jakie┼Ť targi i b─Ödziesz wiedzia┼éa czy Ci─Ö ok┼éamuje czy nie... Albo za┼╝─ůdaj, aby pokaza┼é Ci bilet wst─Öpu na targi (zwykle s─ů p┼éatne). Jak b─Ödzie co┼Ť kr─Öci┼é, to chyba powinna┼Ť ju┼╝ wiedzie─ç co robi─ç...
Ja sobie wpisa┼éam tak z ciekawo┼Ťci na stronie targi.com czy s─ů teraz jakie┼Ť targi w Poznaniu no i nie ma... Ale mo┼╝e kiepsk─ů stron─Ö trafi┼éam.
Mimo wszystko życzę, aby cała ta sprawa dobrze się skończyła :kciuki:

G├│ra

PostNapisane: 16 lip 2012, o 16:55 

kurde pomys┼éowa jeste┼Ť....nie ma targ├│w....za to ┼éukaszek dzis wraca i niech sie modli zeby do tego czasu okaza┼éo sie , ┼╝e jednka jakies targi by┼éy....mo┼╝e pod poznaniem , jezuu, przeciez ja nie moge sie teraz denerwowa─ç :beksa:

G├│ra

PostNapisane: 17 lip 2012, o 08:39 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 17:45
Witam Was.Chyba sie do was dolacze.Jestesmy malzenstwem 4,5 roku a razem ponad 9 lat.Moj maz juz drugi miesiac jest w Niemczech.Po miesiacu przyjechal na 3 dni i teraz mija 3 tydzien jak go nie ma a przyjazd planuje na wrzesien dopiero :18: Jest ciezko,ale musimy dac rade.Codziennie rozmawiamy przez skypa.U nas akurat wyjazd byl z wyboru,maz znalazl tam lepsza prace i ja tez planuje tam wyjechac tylko zdam prawo jazdy,egzamin mam 2 sierpnia i mam wielka nadzieje,ze mi sie uda bo od tego zalezy moj wyjazd :111:Mam nadzieje,ze do zimy sie przeniose do niego.Mamy synka 5 letniego,ktory tez bardzo teskni,choc jak maz byl na miejscu i tak go malo widywal,bo maz ciagle pracowal od rana do nocy.
A co do targow,nie zawsze o wszystkich pisza w necie wiec spokojna glowa ;)

G├│ra

PostNapisane: 18 lip 2012, o 12:29 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 16:40
M├│j M dzwoni┼é wczoraj i nie wraca w pi─ůtek tylko 31 lipca :boohoo: :boohoo: :boohoo: Nie wiadomo czy b─Ödzie kilka dni, czy z dwa tygodnie, ale ma ju┼╝ kolejny kontrakt tym razem w Holandii na 3 miesi─ůce :rozpacz:

G├│ra

PostNapisane: 3 wrz 2012, o 13:19 

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 sie 2012, o 12:05
M├│j facet mia┼é mo┼╝liwo┼Ť─ç przenie┼Ť─ç si─Ö do pracy w dziale gdzie ci─ůgle pracowa┼éby na wyjazdach ale na szcz─Ö┼Ťcie zosta┼é na starym stanowisku. Stwierdzi┼é, ┼╝e nie chce pracy gdzie wi─Öcej go nie b─Ödzie w domu ni┼╝ b─Ödzie, woli mie─ç sta┼ée godziny pracy i wraca─ç jak najszybciej do nas do domu.

G├│ra

PostNapisane: 11 mar 2014, o 10:55 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 08:35
hej:)
Moj teraz juz maz(od 22.o2) pracowal w Niemczech,zjezdzal do domu raz na miesiac na weekend,codziennie pisalismy kilkadziesiat sms i dzwonilismy do siebie i w wakacje 2013 podjelismy decyzje ,ze przenosimy sie do niego.i tak od wrzesnia 2013 zyjemy sobie razem,mala poszla do przedszkola a od wrzesnia idzie do szkoly..Bylismy w lutym 2 tyg w Polsce (pojechalismy na swoj wlasny slub)i jak wrocilam,odetchnelam i pomyslalam ze tu jest moj dom,tu w Niemczech i nie tesknie za Polska.Teraz jade bo musze w lipcu na caly miesiac i powiem Wam,ze jak pomysle to juz mi sie nie chce jechac,minelo dopiero pol roku a ja swietnie sie tu czuje,(choc moj jezyk blaga o pomste do nieba,ale sobie radze)mam tu znajomych,czesc rodziny(300km dalej)i jest fajnie:):)

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 20 ]  Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: