Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Mieszkanie czy dom
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 26 maja 2019, o 20:13 

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 pa┼║ 2017, o 17:56
Hej, co wolicie, dom czy mieszkanie? Ja generalnie do jakiego┼Ť czasu by┼éam za domem. Ostatnio jako┼Ť wydaje mi si─Ö, ┼╝e blisko┼Ťc miasta by┼éa by dla mnie ciekawsz─ů opcj─ů, wiec chyba jestem za mieszkaniem ;). Znalaz┼éam nawet ciekaw─ů ofert─Ö mieszkaniow─ů we Wroc┼éawiu na https://vantage-sa.pl/mieszkania-na-sprzedaz-we-wroclawiu/ . Mieszkacie tam mo┼╝e? Jakie dzielnice s─ů najciekawsze?

G├│ra

Mieszkanie czy dom
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Mieszkanie czy dom
PostNapisane: 17 cze 2019, o 09:24 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 sie 2018, o 17:41
Zdecydowanie wol─Ö mieszkanie i je┼Ťli o mnie chodzi to we Wroc┼éawiu bardzo mi si─Ö podoba to nowe osiedle kt├│re si─Ö teraz buduje - Nowe Miasto Jagodno, powstaje ono na wroc┼éawskich Krzykach, wyr├│┼╝nia si─Ö kameraln─ů i eleganck─ů zabudow─ů a mi w oko wpad┼éy od razu du┼╝e tarasy.

G├│ra

PostNapisane: 13 sie 2019, o 09:59 

Do┼é─ůczy┼é(a): 14 lut 2019, o 12:04
Jak dla mnie to zdecydowanie mieszkanie. Cz─Östo to kwestia charakteru i podej┼Ťcia. Mieszczuch nigdy nie odnajdzie si─Ö na wsi, bo nie b─Ödzie mia┼é co robi─ç. No i w mieszkaniu mo┼╝na zrobi─ç kuchni─Ö na wymiar z Kalwarii, dzi─Öki temu nie b─Ödzie si─Ö wydawa┼éo, ┼╝e jest ma┼éo miejsca :)

G├│ra

PostNapisane: 23 sie 2019, o 09:53 

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sie 2017, o 11:47
oczywi┼Ťcie, ┼╝e dom, ja mog─Ö przy okazji poleci─ç fachowc├│w od dach├│w - http://www.traffic-blachy.pl/uslugi/ wykonuj─ů profesjonalna robot─Ö, dobry dach pozwoli wam zaoszcz─Ödzi─ç na rachunkach za ogrzewanie, nie ┼╝a┼éujcie na niego pieni─Ödzy

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: