Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj

Re: aborcja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 mar 2010, o 14:02 

ja jestem przeciwna aborcji, kiedyś uważałam, że każda osoba sama powinna decydować, a teraz uważam, że aborcja tak ale jak są do tego wskazania zdrowotne. w innych przypadkach nie. trochę odpowiedzialności za decyzje i tyle.

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 31 mar 2010, o 15:18 

TAK- WŁASNIE......USUNĄC PROBLE I Z GŁOWY......UCZMY SIE ZE ZYCIE NIE NIESIE ZADNYCH KONSEKWENCJI......TAK -ZAWSZE JEST WYJSCIE.....MŁODZI LUDZIE NIGDY NIE NAUCZA SIE ODPOWIIDZIALNOSCI ,PRACOWITOSCI BO BEDA CAŁE ZYCIE WIEDZIEC ZE ZAWSZE JEST ''WYJSCIE'' JESTEM PRZECINA ABORCJI BO NIK NIE DAŁ NAM PRAWA DO ZABIJANIA ZYCIA......I BEZ ZNACZENIA CZY TO ZARODEK, EMBRION CZY PŁOD......ALE MAŁO INTERESUJE MNIE CZY KTOS JEST ZA TYM CZY NIE.....BO KAZDY JEST KOWALEM SWOJEGO LOSU.....

ZAWSZE JEST TAK ZE MATKA KTORA URODZIŁ NIGDY NIE POWIE..TAK JESTEM ZA ABORCJĄ....OSOBA KTRA NIE RODZIŁA...ZAWSZE SIE WACHA......DLACZEGO MEZCZYZNI MAJA TAKIE -A RACZEJ ZADNE ..PODEJSCIE DO TEGO TEMATU.....

ABORCJA WYNIKA Z GŁUPOTY I NIEWIEDZY ORAZ LEKKOMYSLNOŚCI LUDZI......

PostNapisane: 31 mar 2010, o 19:46 
Moderator

Jak dla mnie aborcja tylko i wyłącznie ze względów zdrowotnych albo matki albo dziecka(ciężka choroba wykryta w ciąży) i wykonana jak najszybciej. Zwolennicy aborcji z wyboru powinni najpierw pooglądać filmy chociażby na youtube, gdzie w drastyczny i sadystyczny sposób są wykonywane aborcje, min., poprzez wstrzykniecie roztworu soli do brzucha matki, lub przebicie główki dziecka i wyssanie mózgu żeby ułatwić przejście główki przez kanał rodny tak zwany poród częściowy.

Trochę linków dla ludzi raczej o mocnych nerwach.

http://www.youtube.com/watch?v=K3Carr1vTrw

http://www.youtube.com/watch?v=9vNRjovR0DE&feature=related---porod częściowy

PostNapisane: 31 mar 2010, o 21:58 

Tak jak Wy mysle ze aborcja powinna byc legalna tylko gdy matka jest chora i ciaza zagraza jej zyciu, lub powiedzialabym tez w przypadkach gwaltu.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

PostNapisane: 5 kwi 2010, o 22:16 
Moderator

najszczesliwsza napisał(a):
Podam Wam przykład z życia wzięty. Znajoma z placu zabaw. Została sama z dwójką dzieci, bo przepędziła męża , gdy ten kazał jej ciążę usunąć. Ona chodzi brudna, zaniedbana, nie ma pieniędzy, nie pracuje, ją i dzieci utrzymuje MOPS. Dzieci chodzą brudne, to młodsze ma problemy z napięciem mięśniowym, oraz wydaje się być opóźnione lekko, albo tylko zaniedbane. Mąż owszem był jaki był, ale nie bił jej i starszego dziecka, nie pił, wtedy mieszkała z nim w jego mieszkaniu, teraz mieszka z dziećmi u matki w prawie melinie. Wszystkie matki z placu zabaw w jakiś sposób pomagają tej kobiecie, oddają ubranka i buty po dzieciach, "pożyczają" pampersy, gdy mała chodzi w jednym przez cały dzień i ten zwisa jej do kostek... I matka robi z siebie wielką bohaterkę, że nie usunęła ciąży i odeszła od męża. A czy jest bohaterką? Małe dziecko zaniedbane, starsze dziecko zaniedbane, ona zaniedbana. Na dodatek nie pracuje, bo jak bo przecież jest samotną matką, bo co z dziećmi? Ubóstwo skrajne na życzenie, sama dzieciom i sobie taki los skołowała. I w tym przypadku dzieci, a najbardziej to małe dziecko ponosi konsekwencje...

A te wszystkie dzieci znalezione na śmietnikach? Skąd się wzięły?

Co do Twojej znajomej- istnieją tabletki antykoncepcyjne już za 7 zl za paczkę, wiec wydatek bardzo mały. Skoro mąż nie pil 7zl to nie kosmiczny wydatek.

Co do dzieci znalezionych na śmietniku, nazwę to tylko kur**stwem. Skąd się biorą takie przypadki?

Gówniary oglądają TV, widza wszędzie wytapetowane "panienki" które lubią luźny styl życia, puszczalstwo....Wychowanie seksualne w szkole.....w gazetkach typu "Bravo" i inne szmatławce tylko namawiają 13latki do seksu. Co się później dziwić ze 14 latka rodzi w szatni i jeszcze jest problem z ustaleniem ojca. Teraz to jest "modne" jak kilka lat temu palenie papierosów. Kto kilka lat temu słyszał o "galeriankach"?? Nazywajmy rzeczy po imieniu- prostytucja w trochę innym wydaniu.

Druga grupa to alkoholiczki. Ważniejszy alkohol i zabawa. Lepiej urodzić w domu, wyrzucić albo zakopać.Osoby takie często maja kilkoro dzieci w domach dziecka. W takich przypadkach jestem za sterylizacja.

Współżycie seksualne powinny podejmować osoby które są w pełni świadome konsekwencji (czyt.ciąża) współżycia, i gdy zdarzy się ciąża będą matkami, a nie zwyrodnialcami.

PostNapisane: 5 kwi 2010, o 23:24 
Moderator

Aborcja w wyniku gwałtu jest zrozumiana chyba przez wszystkich. Bardzo fajnie ze ułożyłaś sobie życie i w jakimś stopniu otrząsnęłaś się z tego.Nie powiedziałam ze jesteś gówniara edukująca się z gazetek.
Co do osób które wzięły Postinor bo np. pękła gumka jest to również zrozumiale, gdyż nie mieli wpływu na pękniecie a starali się uniknąć ciąży w sposób bardzo odpowiedzialny.

Oczywiście nikt nie może nikogo zmuszać do urodzenia dziecka,aczkolwiek kobieta podejmująca współżycie nawet z tabletkami,gumkami czy spiralami jest informowana(opakowanie najczęściej) ze skuteczność wynosi 99,9% czyli jakiś niewielki odsetek prawdopodobieństwa istnieje, ale ciążę w wyniku złego wchłonięcia tabletek (w przypadku np. silnej biegunki lub wymiotów) lub złego założenia spirali zdarzają się bardzo rzadko. Ciąże "tabletkowe " są często usuwane gdyż istnieje ryzyko poważnego uszkodzenia płodu, ale znam kobiety które urodziły śliczne zdrowe maluchy i nie wyobrażają sobie czegoś takiego jak aborcja.

najszczesliwsza czytaj posty dokładniej i nie stresuj się, bo forum jest od tego żeby wyrażać swoje opinie, a wiadomo ze ile ludzi tyle opinii :10:

najszczesliwsza życzę zdrówka Tobie i rodzinie :)

PostNapisane: 7 kwi 2010, o 05:56 

A WYOBRAŻACIE SOBIE ZE TEGO DZIEKA ZANIEDBANEGO, ZE ZWISAJĄCYM PAMPERSEM MOGŁ BY NIE BYĆ......BO JA NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO JEST WŁASNIE ABORCJA!!!!!!!!!!!!

PostNapisane: 7 kwi 2010, o 19:12 

NAJSZCZESLIWSZA!!!!!!!!-kobieto!!!!!!!!!!!!! wez sie w garsc..po to my jestesmy zeby ci pomuc...zebys sie babo wygadała ...masz rodzine ???????? dzieci????????? dbaj o nie spraw zeby były kochane .....zyj tak abys dawała doby im przykład ..chron je!!!!!!!!!! jestes matka...kochajaca....czasu nie da sie cofnąc,,,,,,,!!!!!!!!!!!nie wracaj do tego.....

a temat aborcji jest tak głeboki i zawiły ze co baba to inna sprawa:))))))))))))

szanujmy tylko zdanie innych :ok2:

PostNapisane: 28 kwi 2010, o 20:25 

Ala ja mam bardzo podobne zdanie do Ciebie....
Tez obejrzalam te filmiki i sie pozbierac nie moglam ; co za rzeznik moze robic cos takiego jak ten porod czesciowy :092: :092: :092: :092: dziecko w 25 tyg ....przeciez czuje bol jak go rwa na kawalki to jest dla mnie nie zrozumiale jak mozna zrobic cos takiego nie narodzonemu, bezbronnemu dziecku :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:
Ja uwazam ze aborcja powinna byc dozwolona jak juz dziewczyny pisaly w pewnych przypadkach takich jak gwaltu czy zagrozenia zycia
a nie pojmuje jak mozna sie bzykac za przeproszeniem wiedzac ze sie niechce ciazy a nie zabezpieczac sie tylko potem po prostu pozbyc sie problemu.... to jest okropne ...

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

PostNapisane: 29 kwi 2010, o 12:19 

Dla mnie aborcja jest zrozumiala jedynie gdy istnieje zagrozenie zycia..Gdybym zostala zgwalcona poszla bym do lekarza po tabletke "PO"zeby uniknac ciazy!Wolala bym to zrobic niz zabic wlasne dziecko ktore nosi sie pod sercem!te filmiki to koszmar a matka ktore usunely dzieci w tak drastyczny sposob zrobila bym to samo!!!Brak mi slow do tego naprawde!
Jesli nie chcemy ciazy i dziecka to wystarczy isc do ginekologa i poprssic o srodki antykoncepcyjne!A najlepiej nie uprawiac sexu jesli jest sie nie swiadomym ze przez to mozna zajsc w ciaze!mlodziez mysli ze sex to zabawa i zapominaja jakie moga byc tego konsekwencje!A pozniej jest placz i mysl zeby usunac bo przeciez nie sa gotowi na wychowywanie dziecka!Plytkie myslenie nastolatkow i nie tylko bo coraz mlodsze pokolenie ciagnie ciekawosc i chec zaimponowania przyjaciolom!

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Strefa czasowa: UTC + 1