http://twoja-ciaza.com.pl Forum Serwisu Twoja Ciążą" - serwis dla matek i dzieci.
http://forum.twoja-ciaza.com.pl/

Prezent
http://forum.twoja-ciaza.com.pl/viewtopic.php?f=33&t=1633
Strona 1 z 1

Autor:  Nova23 [ 15 lip 2016, o 08:24 ]
Tytuł:  Prezent

Ostatnio zamówiłam świetną zabawkę interaktywną dla mojego dziecka ze sklepu Toysbox http://toysbox.moonfruit.com/. Teraz wspólnie bawimy się i tak wspólnie spędzamy czas. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na fajną zabawkę, to polecam sprawdzić ofertę sklepu :)

Autor:  mamania [ 9 sie 2016, o 10:14 ]
Tytuł:  Re: Prezent

Mój to dostaje klocki lego, ale z uwagą: ,,to nie do jedzenia!"

Autor:  Nova23 [ 20 lut 2017, o 16:25 ]
Tytuł:  Re: Prezent

Ja też zawsze zwracam żeby zabawki i klocki były duże, bo już raz mieliśmy awaryjną sytuację ;) Zazwyczaj kupuję coś z serii Cobi http://cobi.pl/zabawki/klocki/ bo wtedy dziecko ma klocki jednego rodzaju, może zbierać kolekcje i tworzyć większe rzeczy. Na razie wybieram te dla małych dzieci, ale myślę, że niedługo będzie można kupować te klasyczne dla starszych dzieci :)

Autor:  maminyproblem [ 1 cze 2017, o 11:28 ]
Tytuł:  Re: Prezent

Ja na prezent nawet dla bardzo małego malucha zawsze staram się kupić coś w miarę oryginalnego, żeby zabawka była zapamiętywalna. Także przytulanki i klocki idą w odstawkę ;) Ja ze swojej strony polecałabym się rozglądać za takimi rzeczami jak np. lalki llorens stąd: https://neneko.pl/llorens-m21, czyli za bezpiecznymi, solidnie wyprodukowanymi zabawkami, które na pewno zajmą pociechę na wiele godzin. Lalki można wykorzystać do wielu zabaw, co wiem z doświadczenia :)

Autor:  tereska [ 11 gru 2017, o 18:13 ]
Tytuł:  Re: Prezent

Ja widziałam ostatnio zabawki z kartonu. I powiem Wam szczerze, że jestem zachwycona. Bezpieczne i ekologiczne, a dające tyle radości. Online można je kupić na MamaPlus.pl. Mają bardzo dużo modeli. Popatrzcie same. W mojej ocenie idealny prezent na gwiazdkę i nie tylko.

Autor:  kluska [ 19 lut 2018, o 21:31 ]
Tytuł:  Re: Prezent

A ja ostatnio swojemu synkowi sprezentowałam zabawki do kąpieli, bo wyczytałam na https://www.ekomaluch.pl/top-5-najlepsze-zabawki-do-kapieli że dzięki zmianie przykrego zajęcia w zabawę uda mi się przekonać maluszka do mycia. Bo do tej pory to nie była nasza ulubiona czynność.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/