Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 688 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 69  Następna strona
  Drukuj

dzieciaczki-sierpien/wrzesien 2007
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 wrz 2012, o 13:30 

Wypelniajac honor mi powierzony zakladam pieciolatkowy watek....
Az nie moge uwierzyc...... No i mam nadzieje, ze jak to kiedys Beata powiedziala dotrwamy do komunii....

Oczywiscie zapraszam wszytkie inne mamy z okolicznych miesiecy, ktore chca do nas dolaczyc :10: :10: :10:

dzieciaczki-sierpien/wrzesien 2007
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: dzieciaczki-sierpien/wrzesien 2007
PostNapisane: 23 wrz 2012, o 18:50 

heheheh i jamam taka nadzieje.

u nas urodzinki odbyly sie wczoraj...calodzienne prygpotowania chata pelna ludzi....Wercia wniebowzieta ja dzis odsypialam.
mamy juz drugi tydzien szkoly tutaj tez weronika w siodmym niebie....bardzo lubi tez swietlice wiec jak narazie jest niezle.
najgorsze ze juz pogoda tak poleciala na leb na szyje.deszcz dzis pada caly dzien....i dosc izmno sie zrobilo brrrrr
buziaki dla was wszystkich

PostNapisane: 4 paź 2012, o 01:54 

No tak odpoczac trzeba po imprezie :wink: :wink: :wink: :wink:

U nas dalaej ladnie, dzisiaj padalo, ale generalnie jest cieplo i malo deszczu. Olivia przeszla na wyzszy poziom plywania i nie bardo jest z tego zadowolona bo straci kolezanke......... w szole OK I Michal jakos sobie radzi
Rozgladamy sie za studiami..... ciezko to idzie bo wiadomo co chce , ale neiwiadomogdzie isc studiowac...... no coz jakos wybierzemy

ja staram sie weekendy cos zrobic w ogorku bo boleje nad faktem, ze calkiem nie ma czasu na moje grzebanei w ziemi... jak bedzie zima to sie wezme za dom :17: :17: :17: i tak to dizn za dzniem leci b

PostNapisane: 7 paź 2012, o 08:57 

u nas ogrodki sa rozmiarow sybolicznych , tyle co jak jest pogoda fajnie wyjsc sobie posiedziec napic sie kawki ....ale teraz bedzie kilka miesiecy posuchy bo niestety zimno i pada choc wczoraj o dziwo mielismy sloneczko:)
ja rozgladam sie za zajeciami dodatkowymi dla Weroniki....pierwsze na stol poszlo karate...najpierw sie Werka poplakala bo stwierdzila ze tam sie kopie potem sie rozochocila ale wtedy to ja juz dalam sobie spokoj....moze za jakies 2 lata jak zrozumie ze to nie kopanie:)
wiec poszukiwac bedziemy nadal.
ze szkoly jest zadowolona chetnie wstaje na swietlice tez sie wyrywa pierwsza ....
tak poza tym nie wiele ja sie zapisalam na kurs pod koniec pazdziernika bo nadal stawiam na zmiane pracy.....wiec mam nadzieje ze ten cholerny papier dopomoze......i juz tylko 2 miesiace i swieta:) :jupi2:
ja poki co wrocilam na diete dunkana....pare kilo za mna motywacja wysoka :mrgreen:
buziaki dla wszystkich

PostNapisane: 10 paź 2012, o 04:42 

Beata no to zazdrosc mnei wziela bo ja 4 funty dolozylam ostatnio i jakos sie ich pozbyc nie moge :111: :111:
Tez myslalam o diecie , ale jakso sie zebrac nie moge. Do tego dochodzi zmeczenie i juz mi wszsytko jedno co waga pokazuje....Mam tylko nadzieje,ze nie doprowadze sie do stanu rozpaczy :17: :17: :111: :111:

Co do zajec to Olivia chodzi na basen i gimnastyke. Ona jest raczej energiczna i musi miec zajecia, zeby sie ruszac izeby nie bylo postoju...... na lekcjach plywania np mowi, ze sie jej nudzi jak musi czekac na swoja kolejke pywania (maja chyba 4 dzieci w grupie). Ostanio zalozyla swoje buty do stepowania i dawaj mi stepowac po parkietach bo twierdzi, ze musi cwiczyc... :111: :111: :111: A jak prosilam,z eby poszla na balet i stepowanei to nieeee :17:
U nas juz jesiennie, lisci e kolorowe., chlodniej, choc nie zimno....
Kilka dni temu zmarl chlopczyk, ktory chodzil z Olivia do klasy do preschool.............az slow brakuje. Tyle razy go widzialm, na wycieczkach, przyjeciach szkolnych itp. Caly czas o nim mysle :nie1: :nie1:

PostNapisane: 21 paź 2012, o 14:57 

ciemni zimno i do bani to tyle w skrocie u mnie.
mam nadzieje ze idzie u was lepiej
ja niestety diete musialam przerwac bo jak zwykle moje jelsit anie dlay rady :7: narazie zmniejszam liczbe jedzenia zeby utrzymac spadek wagi.....na razie mi sie udaje moze jak sie podreperuje troche nzo bede oszukiwac:)
zbierma sie zpaisac na jakas gimnastyke ale tyle ma zapalu ze hej.....jakos tka mi sie ogolnie nic nie chce.
w przyszlym tygodniu Wera ma wolne w szkole wiec i ja bede na urlopie moze nabiore sily....i donajde swoj entuzjazm....a moze sie poprostu starzeje.
Wercia cala zadowolona ze szkoly.
maja za soba pierwsza szkolna wycieczke...oczywiscie tematem jeden byl zolty autobus:)
buziaki:P)

PostNapisane: 21 paź 2012, o 15:07 

Beata, glowa do gory!!!!

U nas tez z jesiennie...., ale co zrobic w koncu mamy pazdziernik.....

U nas jakos leci.... Olivia szaleje, Michal sie uczy i jestesmy zdrowi..... a to juz cieszy.

Ja na nic nie mam czasu i cieszy mnie, ze wczoraj wszyscy troje posprzatalismy dom i to calkiem szybko i niezle jak nie ma z czego to sie czlowiek z malych rzeczy cieszy :10: :10: :10: A niedziele zaczelam od prania no bo majtek musi na caly tydzien wystarczyc wszystkim :17: :17: .....

Beata mmielgo urlopu, spokoju i wypoczynku psychicznego!!!! :1: :1: :1: :30: :30:

PostNapisane: 26 paź 2012, o 10:52 

cześć dziewczyny :1:

oj widzę, że na wyspach jesienna deprecha :17: :wink: Beatka nie daj się, głowa do góry jeszcze tylko z pięć miesięcy i znowu będzie ciepło :13: :13: :13:
swoją drogą ja też nie cierpię jesiennej słoty, szarości i zimna, ale chyba mało kto to lubi więc.... byle do wiosny :jezyk1:

u mnie czas pędzi jak szalony i już za 6 tygodni wracam do pracy :31: :rozpacz: :rozpacz: do Adasia będzie przyjeżdżać moja mama, ale i tak jakoś trudno mi to sobie na razie wyobrazić....

Mati coś ostatnio ma ciężko wstawać do przedszkola, a chodzi spać cały czas tak samo a nawet wcześniej, ale za to z przedszkola to by wychodził ostatni i czasem marudzi że za wcześnie go odbieramy, cieszę się że lubi być w przedszkolu, ale jak idę po niego z Adasiem a on mi marudzi że chce jeszcze zostać to mnie trochę denerwuje

kończę bo mały się obudził

ściskam Was ciepło
papapa

PostNapisane: 28 paź 2012, o 14:49 

no tak w koncu zaczal sie moj mini urlop wiec nastroj odrazu lepszy jak wiem ze nie musze isc do pracy :jupi2:
jutro przychodzi partacz od kuchni poprawiac podejscie nr 3 we wtorek umowilam sie do doradcy w agencji bedzie mi szukac pracy moja nowa strategia a w srode ide na kurs to tez moj cel w posuwaniu sie do znalezienia nowej pracy.
od srody moj malzonek ma wolne tez wiec bedziemy sobie dokazywac hehehehe.
w szkole pierwsza przerwa wiec i myy poleniuchujemy .
3 listopada mojego meza imieniny robicie jakies fajne salatki ja zawsze robilam gyrosa grecka i z zupki chinskiej wiec szukam nowych natchnien.
wiec jak macie cos w swoich przepisach to dawajcie:)

PostNapisane: 30 paź 2012, o 13:07 

Beatka, u nas bardzo schodzi ostatnio sałatka z makaronem w kształcie ryżu (lub jakiś inny drobniutki makaron) gotujesz makaron do tego szynka, zielony ogórek w kosteczkę plus koperek, sól pieprz do smaku, przemieszane z majonezem lub jogurtem - pychota i bardzo szybkie, bo w czasie gdy gotuje się makaron kroisz resztę, mieszasz i gotowe

dobra jest też czteroskładnikowa:
ser żółty - drobna kosteczka
szynka - drobna kosteczka
kukurydza z puszki
papryka konserwowa - drobna kosteczka
sera i szynki ta sama ilość, kukurydzy i papryki to już jak kto lubi, do tego tylko trochę pieprzu (ja soli nie dodaję, bo wszystkie składniki są doprawione) majonez z jogurtem i gotowe

czasem robię też z kurczaka wędzonego na słodko z ananasem i kukurydzą
- udko wędzone w kostkę (w miarę możliwości :wink: )
- ananas z puszki w kostkę
- kukurydza z puszki
wszystko przyprawione do smaku przemieszane z majonezem i jogurtem

mam nadzieję, że jak z któregoś przepisu skorzystasz to będzie Wam smakowało
wszystkiego najlepszego dla męża

zmykam, bo mały ssak się budzi :20:
pozdrawiam papapa

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 688 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 69  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1