Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 694 ]  Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70
  Drukuj

Re: dzieciaczki-sierpien/wrzesien 2007
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 19 lis 2019, o 19:24 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 00:49
hi Beata, ciesze sie , ze sie odezwalasÔÇŽ.. sorry ze nie pisalamÔÇŽ czas lecial a tu wszystko na glowie
Niestety bilety sa drogie- ponad $100 - terz jak patrze $120 za dzien za osobe za park... myslmy zawsze kupowali kilka dni przed jak juz pojechalimy na Floryde bo wtedy bylo nam lepiej zaplanowac co chcemy robic. Moim zdaniem trzeba miec caly dzien na park bo kolejki za dlugie i zeby wszystko zobaczyc itd to potrzeba caly dzien. a jak kupisz express to duzo drozej wychodzi. Chyba mozna troche taniej kupic jak po laczysz dwa parki, czy trzy. zwylke maja takie oferty.
No wlasnie wizy fakt,ze europejskie granice otwarli i tu mniej ludzi przyjezda zmienilo wszystko i zniesli wizy. Polacy beda przyjezdzac to dobrze, beda przywozic pieniadze i wspo magac nasza ekonomie :wink: :wink: ...
Gratulacje dla Wery, za takei odpowiedzialane stanowisko-- przewodniczacej szkoly!!!
Olivia gra dalej na klarnecie i w siatkowkeÔÇŽ teraz zaczela sezon w klubie a w grudniu sa tryouts to szkolnego klubu wiec zobaczymy czy sie dostanie.
W pracy roboty nie do przerobienia ÔÇŽ. jakiegos czasu juz chyba ze dwa czy 3 lata lata moge przcowac z z domu, wiec to pomaga...
u na zimno. zima przyszla wczesnie i jakos lodowato sie zrobilo a terz to w ogole juz igloo bo temperatury mielsmy chyba z -20 po czatkeimlistopadaÔÇŽ.
Obiecuje sie odzywac :30: :30:

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 20 lis 2019, o 10:24 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 17:39
Trzymam cie za slowo heheheeh

Tak wiec zostal nam NY hotel i loty zabukowane na 25 Maja :jupi2: Floryda musi poczekac heheeh , mam nadzieje ze pogoda nam dopisze.

U nas narazie -1 i zapowiadaja ze ma buc zimniej ale z UK nigdy nie wiadomo. Tera zpare dni padalo i pozalewalo wiele miejscowosci wiec paniki zasiali a w radiu mowili zeby ludzie z domow nie wychodzili jak nie musza....co by oni tutja zrobili jakby mieli prawdziwe powiedzie jak w PL czy chocby teraz w Wenecji.

Ta nasza Werke to ja musze gonic bo zdolna ale leniwa.....ona to by rysowala malowala a na testy w szkole uczy sie rano na godzine przed wiec widze ze trzeba zacisnac pasa bo jej dusza artystyczna ja porwie eheheh w innym kierunku. niestety nawet jelsi pojdzie w tym kierunku to na egzaminach nadal obowiazuje matematyka :pomocy:

Swieta juz za miesiac a ja nie mam glowy sie do tego zabrac....w Grudniu mam kolejny egzamin a u ans w firmie zaczely sie zwolnienia . Z mojego departamentu leca dwie osoby i ogolnie atmosfera nie jest sympatyczna wrecz jest nerwowo. :?

G├│ra

PostNapisane: 27 sty 2020, o 23:42 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 00:49
Hi Beata i tym sposobem znalazylsmy sie 2020.... j nie moge jak jestem stara... masakra :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:

Wiesz te dzieciaki to lapia same, Olivia tez sie wiele nie uczy, ale oceny ma dobre.... rzeczywiscie mowia, ze matematyka teraz jest potrzebna do wszystkiego.. sasiadki corka chciala robic master z fizykoterapii i zawalila matematyke i musiala zrezygnowac... sasiadka mnie pyta "po co jej matematyka??? to masowanai ludzi" no ale matematyaka jest podstawa wszystkeich scislych przedmiotow....

czyli jedziecie do New York???

U nas wszytko po staremu....pracujemy, dzien za dniem mija... pogoda zimowo jessieno , wiosenna i to doslownie...
Olivia dostala sie do szkolnego klubu siatkowki wiec teraz mamy troche zamieszania bo oprocz szkoly gra jeszcze w klubie, no i klarnet.... lekcje robi na lunchu albo ja 8 klasa gra mecz, albo w samochodzie cos czyta jak ja wieziemi.. Mowilam jej ,ze to troche za duzo bierze na siebie, ale stwierdziala, ze jak sie dostanei to bedize grac i ze school volleybal trawa tylko 3 miesiace. Pierwszy miesiac przetrwala!

G├│ra

PostNapisane: 28 sty 2020, o 11:26 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 17:39
Sluchaj tylko pogratulowac samozaparcia :32: . Moj maz sie pyta Weroniki a dlaczego nie naucylas sie tej piosenki na ukulele....a on mu na to ta piosenka to zaden challenge i na tym sie konczy aczkolwiek pomyka z tym sprzetem i cos tam rzepoli i co probujemy ja namowic na lekcje to mowi ze nie bo na youtube mozna znalezc wszystko :ohmy: i tak to u ans wyglada

My noe ejstesmy stare my mamy po 30 lat a cala reszta zalicza sie do doswiadczenia....i tej wersji sie trzymam bo wystarczajaco pojawiajace sie siwe wlosy mnie frustruja.

W UK zimy nie bylo ...spada temperatura do kolo 0 ale sniegu w tym roku nie uswiadczylismy :roll: a szkoda kazdy liczyl na kilka dniw olnych :17:

Lecimy lecimy do NY wszystko juz kupione i zabukowane ....wylot 24 Maja :) pomalu ogladamy rozne filmiki na youtube zeby wypisac sobie liste co warto zobaczyc :31: pewnie wszystko heheheeh ale zeby nic nie pominac.
Doczekac sie nie moge prawde mowiac bo to tak troche ok chiny tez byly daleko ale tego na codzien nie ogladalo sie w TV jak ameryke ogolnie filmy itp.

Ja sie troche pochorowalam ostatnio i zdcydowalam odwiedzic ginekologa bo mnie pobolewal dol brzucha i doszly mi lekkie krwawienia i zabarwienia. Lekarz powiedzial ze musi mi wykonac biopsje macicy.....chyba troche mnie zmrozilo bo powinnam sie spytac czy to rutynowe czy cos podczas badania wyczula ale wbilo mnie w fotel i wyszlam z gabinetu taka madra jestem . Tak wiec czekam na list z terminem :27: a martwic bede sie potem :?

Buziaki

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 694 ]  Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: