Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 682 ]  Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69
  Drukuj

Re: dzieciaczki-sierpien/wrzesien 2007
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 19 pa┼║ 2018, o 20:29 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 00:49
Hi Beta ja nie wierze, ze zniosa wizy dla PolakowÔÇŽ o nie , przynajmniej nie dopuki Trump jest prezydentem. Przykro mi...
U nas jest cieplawo - tak 10-15 wiec nie najagorzej jak na te pore roku.

My dzisiaj I wczoraj mamy wolne w szkole wiec wczoraj wzielam wolne I zostalam z 4 dziewczynkami a dzisiaj sasiadka zostala z cala czworka.. :10:

Liscie jeszcze nie pospadlay nam z drzew wiec szykuje sie poznie jesienne sprzatanie, choc sporo juz w ogrodku zrobilam- posadzilam chryzantemy- (moze to dziwne ale tutaj sie sadzi chryzantemy jesienia kolo domu a szczegolnie w doniczkach- nie tak jak w Polsce tylko na cementarzu), sprzatnelam ogrodek warzywny, posadzialm kilka roslin, ktore kupilam i staly w doniczkachÔÇŽ weic generalnei jestm ok

Michal teraz wiecej pracuje wiec rzadziej bywa w domu. Czasem to go prawie nie widzie prze 2-3 dni. Tylko jedzenie znikaz lodowki :17: :17: :17: .. bo zjesc to sobie potrafi ÔÇŽ ale tez spala dobrze bo szczuplyÔÇŽ..

Wczoraj bylam na wywiadowoce u Olivii- wszyskto dobrze- bardzo ja chwalili. Wywiadowke w middle school jest przed panelem nauczycieli- my mielismy 5 nauczycieli I z dzieckeim. Wiec Olivka byla troche przestraszona, ale poszlo dobrze. :11:

:30: :30:

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 19 lis 2018, o 14:28 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 17:39
Boze jak ten czas leci.......
Zawsz episze siedzac w pracy ale ostatnio mam tej pracy duzo i d tego znow ucze sie do kolejnego egzaminu na kazdej r[zerwie wyciagam kasiazki i sie ucze przez godzine :8: :8: :8: :27: :27: :27:

Dzis dalam sobie spokoj bo siedzialam z kasiazkami caly weekend i mam dosc....

Wogle jakos mnie dzis glowa peka robi sie zimno i chyba nagla zmiana pogody na mnie zle dziala....do teog jakos spac nie moge cidziennie budze sie o 5 rano.....chy a sie starzeje heheeheh :screwy: :screwy: :screwy:

Ja Jyz czekam na koncowke roku ...Wigilie dostalismy wolna wiec 12 dni wolnego :10: :31: :32:
Jeszcze tylko czeka mnie egzamin 4-go i mam imprez u Weroniki w szkole ...zawsze teog nasadza na koniec roku nie liczac sie z tym czy ludzie maja wolne czy nie :szok2:
Powoli czas zaczac kupowac prezenty bo potem z dostarczeniem bedzie masakra zreszta jak co roku najpier ich snieg zaskakuje a potem wszystkie delivery leza :31:

Jeszcze tylko 2.5 godziny ......no chyba jednaks ie starzeje codziennie od rana mysle o tym zeby isc do domu :kciuki:

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 682 ]  Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: