Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 673 ]  Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68
  Drukuj

Re: dzieciaczki-sierpien/wrzesien 2007
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 12 lip 2018, o 16:31 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 00:49
hI Beata, z tym kurzem jak cos wynajdziesz to daj znacÔÇŽÔÇŽ.. :10: :10: My mamy ogrzewanie I ochladzaniei nawiewowe I u na pomaga bardzo jak wyczyscimy ducty.. zalecaja robic to 2-5 lat. W zaleznaosci czy masz zwierzeta, ile ludzi mieszka itp. My czyscimy tak co 4-5 lat I rzeczywisie widac roznice na poczatku

U nas tez dzien za dniem leciÔÇŽ. Olivia teraz konczy dwutygodniowy camp. W przyszlym tygodniu jest w domu, troche z Michalem I ja bede pracowac z domu. A ostatni tydzien lipca jedziemy na wakacje north Michigan- Upper Peninsula. Mamy wynajeta kabine I zamierzamay duzo jezdzic I zobaczyc pare rzeczy.

I tym sposobem bedzie sierpien. W sierpniu Olivka ma band camp 2 tygodnie wiec bedziemy sie wymieniac bo to tylko 2 godziny dziennie. kazdy wezmie dzien dwa wolnego I bedziemy na zmiane z dziewczynkami.. One beda miec fun In astepne dwa tygodnie zleci A potem tydzien przerwy I szkola sie zaczyna
Lato leci, basen, cos kolo domu zrobic i juz nastepny tydzienÔÇŽ
.
Warzywa mi w tym roku w ogole nie rozna albo woda sie leje z nieba non stop albo 95 stopni wiec to nie sa idealne warunki dla pomidorow i ogorkow. :111: :111:

Ja juz tyje od patrzenia na jedzienie :7: :7: wiec rozpoczelam kolejna diete... a wlasciewie to wprowadzilam zmiany zobaczymy jakie i czy w ogle beda efekty... ja tak wkolko przybieram I trace na wadze, czyli wlasciwie stoje w miejscu plus 5 funtow, minus 5 funtow .
Olivia mi tak marudzi, :17: :17: ze nie wiem czy bede w stanie ja zapisac do polskiej szkoly... chcialabym, zeby chociaz podstawowkse skonczyla nawet jezeli nie pojdzie do liceum

pozdrawiam :1: :1:

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 18 lip 2018, o 12:30 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 17:39
Hejka

Ja wczoraj odebralam swoje dziecko ze szkoly zalane krwia.....bo chciala sobie sama zeba wyrwac bo czula sie ze rusza wkurzal ja to ciach......tylko na tyle uszkodzila dziaslo ze krew ciekla i ciekla......udalo nam sie znalezc emergency detntyste i zeba wyrwali zeby niie obcieral o dziaslo .Dzis zposzla do szkoly z ustami jak po botoksie tak ma opuchniete :18:

U nas szkola jeszcze trwa do przyszlej srody...a ptoem jedzemy do PL....zaboeram najpierw corke w Polskie Gory.....byla w Chinach a naszej sniezki nie widziala takze nadrabiamy zaleglosci w tym roku :klaszcze:

Mi gotuje moj maz ma taka aplikacje w telefonie ktora pokazuje ile tluszczy carbsow i protein mam miec w ciagu dnia itp Narazie Z 95KG zeszlam na 91.9 . Wczoraj bylam u dietetyka w szpitalu to za wiele mi nie pomogl....[powiedziano mi ze meza posilki sa ok mam tlyko dolozyc cwiczenia/////wiec musze sie zmobilizowac. Chcialabym do wyjazdy zrzucic chociaz do 89 kg.....wiec bede musiala sie napocic :lol1:

U mnie 12.24 i nudy koncze dzis wczesniej bo o 15 u Wery w szkole zaczyna sie summer balanga :klaszcze: :jupi2:

G├│ra

PostNapisane: 18 lip 2018, o 16:28 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 00:49
Hej Beata, z tym zebem to historia- A w szkole nie widzieli co sie dzieje?
Dieta , dieta tylko wytrwalosci brakuje. Wczoraj siadlam przed telewizorem I zjadlam lody a potem poprawilam prince polo :17: :17: :17: :21: :21: bardzo ciezki mi zrzucic cokolwiek ...
Ale za to poszlam z Olivka an rolki tzn, ona na rolkach a ja na piechote wiec musialam biec , ze by za nia nadazyc. Przebieglam tak po nad 1.5 km.
My w sobote tez wyruszamy na wakacje. jedziemy do Michigan pod Canade. mamy wynajety dom w nad jeziorem, ale zamierzamy duzo jezdzic bo tam jest sporo rzeczy do zobaczenia. smieszne,ale ja tez mowilam do Roberta, ze pojechalismy w tyle miejsc a do Michigan tak naprawde nigdy nie pojechalismy. A Michigan to sasiedni stan.

Lato leci, jak wrocimy z wakacji to Olivia bedzie miec summer band camp a potem jeszcze tydzien i koniec wakacji... az ciezko uwierzyc jak ten czas leci.
wczoraj po szlam zrobic paznokcie, dzisiaj ide zrobic wlosy bo odrosty mam juz na kilometr..
Chyb apisalam,z e zgodznili mi sie wpracy zebym pracowala z domu.. Super w poniedzialek spalam do 8:30 , po tem sobie popracowalam, na lunchu wyszlm do ogrodka po dwiazac pomidory. :jezyk1: :jezyk1: .a nai tak za tym biurkiem jak w wizieniu :17:

pozdrawiam! musze porobic rzeczy i dokonczyc wszyskto przed wakacjami

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 673 ]  Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: