Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 214 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Nast─Öpna strona
  Drukuj

Re: Pa┼║dziernikowe dzieciaczki 2007!!!
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 27 gru 2011, o 21:41 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 12:55
O kurcze Monia to ┼Ťwi─Öta mieli┼Ťcie faktycznie do bani :111: wsp├│┼éczuje :wykrzykmik: jak ja nienawidze ludzi kt├│rzy si─Ö tak potrafi─ů nawali─ç ┼╝e dodatkowo jeszcze burdy robi─ů :21: a co do ospy to lepiej ┼╝eby Nicola teraz przesz┼éa bo ma┼ée dziecko lepiej to znosi :17:

My jutro znowu wybieramy si─Ö do lekarza, bo Bartek po 2 tygodniach brania antybiotyku dalej chrypi i pokaszluje, a Kuba dalej kaszle :111: ja ju┼╝ czuje si─Ö du┼╝o lepiej chocia┼╝ po tych swi─Ötach jestem masakrycznie zm─Öczona :wykrzykmik: :wykrzykmik: :wykrzykmik: :111:

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 27 gru 2011, o 21:55 

Moje dzieciaki http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 7b0fe07c5d

G├│ra

PostNapisane: 29 gru 2011, o 15:39 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 22:29
Hej dziewczyny :1:
Monika bardzo mi przykro, ze tak niemilo spedzilas Swieta. U mnie bylo milo, rodzinnie chociaz troche smutno. 19 grudnia zmarla moja ukochana babcia a na same swieta 25 grudnia zmarl moj kolega ( tutaj we Wloszech) , wykryto u niego guza mozgu. Po wielkich meczarniach w ciagu zaledwie miesiaca odszedl na tamten swiat zostawiaja zone i 2 malutkich dzieci. On mial tylko 33 lata :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: Do dzisiaj jakos nie moge sie pozbierac po tych tragicznych wydarzeniach.
Na Sylwestra jestesmy w domu, przychodza do nas tesciowie i brat meza z zona. Taki rodzinny Sylwester ;)

Dziewczyny zycze Wam szczesliwego Nowego 2012 Roku :wykrzykmik: :wykrzykmik: :wykrzykmik:

:3: :30:

G├│ra

PostNapisane: 29 gru 2011, o 19:39 

Do┼é─ůczy┼é(a): 1 gru 2011, o 22:21
Gosia wsp├│lczuje :1: :1: dzis sie dowiedzialam ze zmarla babcia mojego znajomego i tez wlasnie dzwonil mowil ze chyba dola totalnego lapie :18:

ja z tesciem mialam zatarg jeszcze wczoraj rano przyszla jego siostra i tak jakos poszlam ze wygarnelam wszystko co mi na sercu lezało obrazil sie na wszystkich i do nikogo sie nie oddzywa :11: wczoraj kolo poldnia pojechalam na 18stke siostrzenca własnie 2 godziny temu wrocilam) bylo super szkoda ze bez meza dzieciaki mi spaly jak zabite na pietrze a na dole chalpe rozdzieralo od muzyki podziwiam je naprawde myslalam ze bedzie gorzej a tu taka mila niespodzianke daly sie mamusi odreagowac:) nie spalam ani minutki dzis a czuje sie całkiem dobrze az sie podziwiam

z sylwestrem jeszcze nie wiem czy pojedziemy gdzies czy w domu sie okaze w ostatniej chwili tak jak w tamtym roku :13:

dziewszyny SZAMPANSKIEJ ZABAWY I SZCZESLIWEGO 2012 ROKU WAM WSZYSTKIM ZYCZE!!!!

G├│ra

PostNapisane: 6 sty 2012, o 16:34 

Do┼é─ůczy┼é(a): 5 sty 2012, o 23:04
Hej Dziewczyny !! :* Ale d┼éugo wytrwa┼éy┼Ťcie na forum !! :))) Dzieciaczki super !! pozdrawiam !! :))

G├│ra

PostNapisane: 8 sty 2012, o 20:32 

Daga zapraszamy ponownie :)

Moje dzieci po obci─Öciu http://www.facebook.com/media/set/?set= ... b58f3cd8e0

A ja Nowy Rok przywita┼éam z Bartkiem w szpitalu bo gor─ůczkowa┼é i wymiotowa┼é, po czym okaza┼éo si─Ö ze to ostre zapalenie prawego ucha i do czwartku siedzieli┼Ťmy w szpitalu...dosta┼é na 3 dni antybiotyk doustny do domu i jutro jedziemy na kontrol...szpital to by┼é koszmar chocia┼╝by z tego wzgl─Ödu ┼╝e Bartek ma takie ┼╝y┼éy ┼╝e ci─Ö┼╝ko wk┼éu─ç welflon a jak ju┼╝ si─Ö wk┼éuje to zbyt d┼éugo si─Ö nie utrzymie, bo albo si─Ö zapycha albo ┼╝y┼éa p─Öka :092: 4 dni byli┼Ťmy 3 razy mu wymieniali, a ile razy wk┼éuwali pr├│buj─ůc to wol─Ö nie pami─Öta─ç :21:

G├│ra

PostNapisane: 8 sty 2012, o 21:20 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 lut 2010, o 23:22
Cze┼Ť─ç dziewczyny nie zam Was a Wy mnie jak Wy siebie tutaj,ale czy mog─Ö si─Ö do Was przy┼é─ůczy─ç :lol1: jestem na tym forum ju┼╝ bardzo d┼éugggooo... jeszcze jak by┼éa stara wersja,mo┼╝e kt├│ra┼Ť z Was te┼╝ jest Tu tak d┼éugo,kiedy┼Ť kiedy┼Ť by┼éa┼Ť w gronie listopadowych s┼éoneczek 2007r. Niestety grono Moich kole┼╝anek z forum dawno si─Ö ju┼╝ rozpad┼éo :boohoo: nale┼╝─Ö teraz do grona roczniak├│w,bo od tamtego czasu pojawi┼é si─Ö u nas kolejny brzd─ůc :)
Moja Zuzia(pierwsza c├│rka) jest w wieku Waszych pociech,borykam si─Ö z r├│┼╝nymi problemami i mi┼éo by by┼éo Mi si─Ö nimi podzieli─ç z innymi,zapyta─ç czy kto┼Ť ma podobnie,poradzi─ç si─Ö kogo┼Ť w wielu kwestiach.Je┼Ťli mnie przygarniecie by┼éabym szcz─Ö┼Ťliwa :11: Pozdrawiam

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

G├│ra

PostNapisane: 8 sty 2012, o 21:23 

Asiludek zapraszamy do naszego grona....my jeste┼Ťmy tutaj od czasu starego forum :10: kojarz─Ö Ci─Ö :oczko:

G├│ra

PostNapisane: 8 sty 2012, o 21:33 

Super :yahooo: :yahooo: w ko┼äcu znalaz┼éam kogo┼Ť z tamtych lat :yahooo: :yahooo:

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

G├│ra

PostNapisane: 8 sty 2012, o 21:45 

To zaczn─Ö od przedstawienia Moich c├│rek :lol1: Wi─Öksza Zuzia mniejsza Wiktoria :lol1:

Obrazek

W Wielkim skr├│cie,Zuzia chodzi do przedszkola, jest niejadkiem, zrobi┼éa si─Ö okropn─ů z┼éo┼Ťnic─ů, jak co┼Ť nie jest po jej my┼Ťli pyskuje krzyczy trzaska drzwiami :18: a by┼éa taka grzeczniutka,podejrzewam ┼╝e zmiana nast─ůpi┼éa gdy ur.si─Ö Wi┼Ťka,chocia┼╝ ja tego nie widzia┼éam wcze┼Ťniej,nie wiem jak reagowa─ç,klaps├│w nie dajemy, ale s┼éowami czasem te┼╝ nie idzie dotrze─ç do niej :18: bywa tak ┼╝e mam ch─Ö─ç przy┼éo┼╝y─ç w pup─Ö,ale zdaj─Ö sobie spraw─Ö ┼╝e to nic nie da-chocia┼╝ z drugiej str.jak Mi tata da┼é klapsa wiedzia┼éam gdzie jest moje miejsce :18: a Zuzia wychowywana bez klaps├│w,czasem mam wra┼╝enie ┼╝e traktuje nas jak koleg├│w z podw├│rka,pewnie nie ┼Ťwiadomie ale czasem tak jest.Pewnie buntuje si─Ö poniewa┼╝ wi─Öcej od niej wymagam,chocia┼╝by sprz─ůtanie swojego ba┼éaganu itp.jak radzi─ç sobie z takim buntownikiem?? :confused4:

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 214 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: