Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 214 ]  Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
  Drukuj

Re: Pa┼║dziernikowe dzieciaczki 2007!!!
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 8 pa┼║ 2012, o 19:15 

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 sty 2010, o 23:54
No to i ja si─Ö odezw─Ö :10: Aniu z tym jedzeniem to chyba wi─Ökszo┼Ť─ç dzieciak├│w tak ma w przedszkolu :111: M├│j Kacper jak go pytam co by┼éo na obiad to zwykle m├│wi ┼╝e nie pami─Öta :10: :17: A to wynika z tego, ┼╝e wcale go nie zjad┼é. W efekcie obkurcza sobie ┼╝o┼é─ůdek i p├│┼║niej nawet w domu trudno w niego co┼Ť wmusi─ç. Zreszt─ů widz─Ö po jego wadze, ┼╝e jest go coraz mniej :17: Najwa┼╝niejsze nie wpada─ç w panik─Ö :screwy: Jak mamy ju┼╝ totalny op├│r na jedzenie to przemycam mu Apetizer w syropie i wszystko powoli wraca do normy :oczko: W przedszkolu jest us┼éuchany, jednak czasami potrafi zrobi─ç jazd─Ö. Jest bardzo wra┼╝liwy i nie potrafi sobie jeszcze czasem poradzi─ç, gdy kto┼Ť powie mu co┼Ť przykrego albo go uderzy.

Wkraczamy w ┼Ťwiat pi─Öciolatk├│w wi─Öc mama ostatniego smyka zak┼éada w─ůtek na 5latkach :wink: Wprawdzie wpis├│w z roku na rok coraz mniej, ale zawsze jest gdzie skrobn─ů─ç kilka s┼é├│w.

Dzi─Ökujemy za ┼╝yczenia na fb dla Kacperka :ok2: :papa:

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 10 pa┼║ 2012, o 12:40 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 12:55
Dzisiaj musia┼éam jecha─ç po Kub─Ö wcze┼Ťniej bo si─Ö zapomnia┼é i zesika┼é si─Ö w majty:17: boj─Ö si─Ö ze dzieci b─Öd─ů si─Ö z niego ┼Ťmia─ç teraz :092: poza tym zaprowadzi┼éam go na obiad bo nie poszed┼é z innymi bo by┼é mokry...i jak on tak je te obiady jak przy mnie to ja si─Ö nie dziwie ze on potem w domu je :wykrzykmik: gdybym przy nim nie siedzia┼éa to chyba nic by ni zjad┼é :21: tak┼╝e jak dla mnie pieni─ůdze za obiady wyrzucone w b┼éoto :17:

G├│ra

PostNapisane: 15 pa┼║ 2012, o 16:17 

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 sty 2010, o 12:10
Dziwnie to zabrzmi, ale troszk─Ö mi ul┼╝y┼éo :10: Sandra w przedszkolu je - suche ziemniaki/suchy makaron ewentualnie "spr├│buje" jak─ů┼Ť zup─Ö, lubi ry┼╝ z jab┼ékiem i jeszcze kilka rzeczy, ale bez sza┼éu, w zesz┼éym roku jad┼éa ┼éadniej, ale zmienili jej pani─ů, tamta bardziej pilnowa┼éa, ta twierdzi, ┼╝e nie b─Ödzie nikogo zmusza─ç i w efekcie dzieci ma┼éo jedz─ů :111: w domu zje, ale obiad trwa godzin─Ö :nuda:
musz─Ö si─Ö wam pochwali─ç - w ko┼äcu sko┼äczy┼éam studia, po kombinacjach, przek┼éadaniu, dopisywaniu i innych cudach udalo mi si─Ö obroni─ç!!! strasznie mi ul┼╝y┼éo, my┼Ťla┼éam, ┼╝e si─Ö ju┼╝ nie "wygrzebi─Ö" :klaszcze:

G├│ra

PostNapisane: 15 pa┼║ 2012, o 17:19 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 12:55
Gratulacje Aga :klaszcze: ja te┼╝ jestem dumna z siebie ┼╝e uda┼éo mi si─Ö zrobi─ç magisterk─Ö maj─ůc dw├│jk─Ö dzieci :wink: dyplom lerzy w szufladzie i czeka az w Polsce nastan─ů lepsze czasy :12:
A co do jedzenia to u nas na sto┼é├│wce Panie te┼╝ jako┼Ť specjalnie nie zach─Öcaj─ů dzieci do jedzenia :21: p┼éaci si─Ö a dziecko i tak zje tylko to na co ma ochot─Ö :17: ja tam nie narzekam za bardzo bo i tak gotuje dla siebie i dla Bartka w domu wi─Öc Kuba przy okazji te┼╝ zje, a ┼║le nie wygl─ůda bo z 23kg jak nie wi─Öcej wa┼╝y :10:
Zaczynaj─ů sie pierwsze choroby przywleczone z zer├│wki :twisted: od kilku dni Kuba pokaszliwa┼é ale my┼Ťla┼éam ze to alergiczne, ale niestety wczoraj dosta┼é gor─ůczki 38,5st.C, mocz ma w porz─ůdku a CRP wykaza┼éo stan zapalny no i lekarz stwierdzi┼é jakiego┼Ť wirusa :092: narazie opr├│cz inhalacji mamy steryda na 3 dni i syrop przeciwwirusowy :wykrzykmik: mam nadzieje ┼╝e to zadzia┼éa, w ka┼╝dym b─ůd┼║ razie ten tydzie┼ä do szko┼éy nie p├│jdzie :wykrzykmik:

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 214 ]  Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: