Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 214 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Nast─Öpna strona
  Drukuj

Re: Pa┼║dziernikowe dzieciaczki 2007!!!
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 6 gru 2011, o 17:18 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 12:55
Hehe Marika jaka modnisia :11:

Monia ja nie wiem czemu ale dzieci boj─ů si─Ö Miko┼éaja ale prezenty lubi─ů :12: wsp├│┼éczuje takich przej┼Ť─ç w ma┼é┼╝e┼ästwie ale ja przypuszczam ┼╝e gdyby┼Ťmy my z Tomkiem normalnie ze sob─ů mieszkali a nie tylko od czasu do czasu to gromy ┼éadnie by lecia┼éy :17:

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 6 gru 2011, o 19:54 

Do┼é─ůczy┼é(a): 1 gru 2011, o 22:21
oj zalic sie nie bede narazie staramy sie wszystko zaczac od nowa i powiem ze jest znowu miło:)
fakt z tym mikolajem nawet nicola miala obawy a roksana to ogolnie nie lubi nieznanych ludzi:)
sliczne te wasze dzieciaczki ania twoi chlopcy sa juz tacy duzi ze szopka kiedy ich tak wyci─ůgne┼éo mi sie marzy zeby nicola juz zaczela chodzic za reke i sluchac bo jak narazie leci tam gdzie sie jej zywnie podoba dzis probowala wyzbierac sliczne kolorowe plecaczki z szafek dzieci :10: :10: ale ogolnie bylo fajnie tylko ze wszystkie dzieciaczki zasmarkane takie ze szok moja roksana tez na dodatek goraczkuje mi w nocy dzis bylismy tylko na mikolaja a jak narazie pauza do piatku zobaczymy jak sie podleczy to w poniedzialek pojdzie jak nie to trzeba bedzie lekarza odwiedzac na chwile obecna daje jej pulmeo elofen i tabletki na gardelko strasznie jej flegma zasiada oklepac ja musze porzadnie z poldnia moze w koncu cos ruszy bo jak narazie ciagle to samo i strasznie jej oczka ropieja od 2 dni nie wiedziec czemu bo po podworku nawet nie ma czasu polatac jak wraca o 15 obiad z godzine i 16 juz ciemno :screwy: :screwy:

G├│ra

PostNapisane: 12 gru 2011, o 20:58 

witajcie po mikołaju na nastepny dzien czyli w srode roksana obudzila sie z ospa :screwy: kaszlem i katarkiem do dzis sie leczymy na dodatek od piatku nicola ma ostry kaszel i katarek dostala antybiotyk przypuszczam ze jeszcze czeka mnie ospa u nicoli ale mam nadzieje ze juz przynajmniej wyleczymy przeziebienie i bedzie ok pozdrowionka

G├│ra

PostNapisane: 12 gru 2011, o 21:25 

No to ┼éadnie Monika si─Ö Twoje dzieciaki za┼éatwi┼éy :111: moja bratanica i trzech bratank├│w te┼╝ chorzy...zapalenie sokrzeli, tchawicy, przezi─Öbienie, a zeby tego by┼éo ma┼éo Bartek od 3 dni zachrypni─Öty (mam nadzieje ze to przez sezon grzewczy), a Kuba dzisiaj zacz─ů┼é kaszle─ç i teraz nawet jak ┼Ťpi to pokaszluje :092: :092: zobaczymy jak si─Ö to rozwinie :nuda:

G├│ra

PostNapisane: 13 gru 2011, o 15:31 

Dzisiaj moja siostra mnie poinformowała że siostra jej chłopaka ma ospe a moje dzieci miały z tym chłopakiem kontakt w niedziele :17:

G├│ra

PostNapisane: 22 gru 2011, o 09:52 

U mnie juz po krzyku na chwile obecna wyzdrowialy a zeby bylo ciekawiej Nicola sie jednak nie zarazila no chyba ze wirus sie jeszcze ukaze do konca tygodnia ale juz uplynelo 2 wiec nie bardzo to widze .
Aniu a jak u ciebie? mam nadzieje ze ci jednak przed samymi ┼Ťwietami sie nie zarazili ponoc ospa w tym roku okropnie szaleje w tym okresie nie wiedziec czemu ciagle s┼éysze ze ktos chory... jak tam wasze przygotowania do ┼Ťwiat bo u mnie wszystko w proszku i zabieram sie za gotowanie i przyrzadzanie dopiero w piatek;)

G├│ra

PostNapisane: 23 gru 2011, o 17:24 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 22:29
Czesc dziewczyny :1: u mnie choinka juz jest ubrana, porzadki swiateczne zrobione, zostalo mi tylko upieczenie piernika. Wigilia jest u mnie a dwa dni Swiat u tesciow. Pogoda okropna, od kilku dni jest bardzo zimno :?

Zycze Wam spokojnych, zdrowych i wesolych Swiat Bozego Narodzenia :wykrzykmik:

Buziaczki :1: :29: :30:

G├│ra

PostNapisane: 23 gru 2011, o 17:29 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 22:29
http://zapodaj.net/1dd5e2715112.jpg.html

Moja choineczka

G├│ra

PostNapisane: 23 gru 2011, o 20:11 

Ja i dzieci mamy zapalenie oskrzeli :111:

My wigilie mamy u moich rodzic├│w a reszte to si─Ö zobaczy...w poniedzia┼éek symbolicznie ┼Ťwi─Ötujemy drugie urodziny Bartusia, b─Ödzie tort i kawka i mo┼╝e jaka┼Ť sa┼éatka...

G├│ra

PostNapisane: 27 gru 2011, o 21:18 

a dla mnie to byly najgorsze ┼Ťwieta jakie kiedykolwiek do tej pory przezy┼éam kilka minut przed sama wigilia przyszed┼é tesc nawalony i tak sie pozarlismy ze w koncu sam siedzial w wigilie nie polamalismy sie oplatkiem pop┼éaka┼éam sie ja i tesciowa moj maz go musial troche uspokajac bo sie zaczal szczepic tesc niestety nicola zauwazyla ze cos jest nie tak zaczela bardzo plakac oj a wiazanka poszla w jego strone z moich ust ze w same swieta sie naklelam gorzej nic za caly rok no ale trudno w efekcje czego nie gadam z tesciem wogole wigilie zrobilismy osobno z tesciowa tesc siedzial u siebie niby sie przyszed┼é po┼éamac oplatkiem ale nie podeszlam zignorowalam po czyms takim niech sobie wsadzi te niby swieta w dupe powiedzialam ze juz nigdy nie bede swiat spedzala razem z tesciami trudno oficjalnie to juz zakomunikowalam wiec niech robia co chca z roku na rok bedziemy jezdzic do mojej mamy wole tam siedziec 2 dni w kuchni ale przynajmniej sie czuje swieta i nikt takich numerow nie wywiaja jak tu oj na sama mysl wsciekla jestem

Nicola ma ospe złapala dzien przed wigilia chrostki i narazie sie leczymy juz jest ok ale przez 3 noce spac nie mogla dzis bylam u mamy pomoc siostrzencowi na 18stke a jutro jade na impreze nawet nikt sie nie przejmuje ospa nie wiem jak goscie ale trudno :12: pod namowa powiedzialam ze jednak przyjade:)

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 214 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: