Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 214 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Nast─Öpna strona
  Drukuj

Re: Pa┼║dziernikowe dzieciaczki 2007!!!
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 24 lis 2011, o 23:06 

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 sty 2010, o 12:10
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 25 lis 2011, o 11:16 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 22:29
Hej dziewczyny :1: Aga, Fanta... fajnie, ze jestescie :10: Moze ktoras z Was ma namiar na Monike, napiszcie jej aby sie odezwala. Ciekawe co u niej?
Niedlugo Swieta, Marika zazyczyla sobie od Mikolaja tyle prezentow, ze glowa boli :10: co zobaczy jakas reklame w tv gdzie sa lalki, domki dla barbi to wszystko chce.
Ale Sandra juz duza! Sliczna dziewczynka :ok2:

Pozdrawiam Was, buziaczki dla dzieciaczkow :28:

G├│ra

PostNapisane: 26 lis 2011, o 14:08 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 12:55
No cze┼Ť─ç Aga fajnie ┼╝e wreszcie zawita┼éas na forum :1: z Sandry ┼Ťliczna dziewczynka :11:

Gosia Ty mi nie m├│w o prezentach bo przez te durne reklamy s┼éysze tylko: "mamoooooooooo, kupisz mi to??" 1000 razy dziennie :21: a zawsze jak jest co┼Ť r├│┼╝owego albo po prostu lalka lub co┼Ť innego dla dziewczynek to Kuba m├│wi ┼╝e to jest "dziewczy┼äskie" :10:

Ostatnio my┼Ťla┼éam ┼╝e spale si─Ö ze wstydu :21: odwiedzi┼é nas m├│j te┼Ť─ç...w pewnym momencie Kuba m├│wi do niego: "dziadek ┼Ťmierdzi bo si─Ö nie wyk─ůpa┼é" :21: nie wiem sk─ůd mu to przysz┼éo do g┼éowy..... :21: a potem jeszcze zapyta┼é dziadka: "czy masz wanne" :pytajnik: no my┼Ťla┼éam ┼╝e si─Ö pod ziemie zapadne :oops: wieczorem po k─ůpieli wycieram Kube i t┼éumacze mu ┼╝e tak nie wolno do nikogo m├│wi─ç ┼╝e ┼Ťmierdzi ani nic w tym stylu, a on do mnie: "jak sie dziadek wyk─ůpie to juz nie b─Ödzie ┼Ťmierdzia┼é" :31: no my┼Ťla┼éam ze jak go trzepne to nie wiem co mu zrobie :21: wog├│le Kuba ma ostatnio jak─ů┼Ť obsesje, nie poca┼éuje nikogo bo m├│wi ┼╝e go ten kto┼Ť u┼Ťlini, a jak si─Ö jego poca┼éuje to zaraz si─Ö wyciera :screwy: i bez przerwy w─ůcha swoje r─Öce bo m├│wi ┼╝e mu ┼Ťmierdz─ů :screwy: albo obw─ůchuje kogo┼Ť :screwy: nie wiem co mu si─Ö porobi┼éo :screwy:

G├│ra

PostNapisane: 27 lis 2011, o 12:05 

Hahaha przebojowy Kuba :10: co chcesz od dziecka, jak mu cos smierdzi to mowi :10: Marika tez potrafi mi wstydu narobic...szczegolnie w sklepach jak widzi grube osoby albo kobiety z duzym biustem :oops: raz bylysmy przy kasie w sklepie, za nami stala taka puszysta kobitka z obfitym biustem a Marika na glos : mama zobacz ta pania jaka gruba i jakie ma duze cycki :oops: taki wstyd, tak mi sie glupio zrobilo, przeprosilam ja i szybko ucieklam ze sklepu.

Milej niedzieli dziewczyny, buziaczki :3:

G├│ra

PostNapisane: 1 gru 2011, o 22:38 

Do┼é─ůczy┼é(a): 1 gru 2011, o 22:21
witam sie i ja niestety bedziecie sie musialy przyzwyczaic do nowego loginu bo na stary zapomnialam hasła i poczty tez na szczescie mam jeszcze jedna rezerwowa :11:
na poczt─ůtku powiem ze Roksanka ucztowala 4 latka z tortem boedronka i go pokroic nie chciala bo biedronka ma byc cala ale oeszlo sie bez krzyky :12:
wszystkim naszym dzieciaczkom zycze sto lat i jak najwiecej lat dziecinstwa:)
u nas wszystko w porzadku Roksana chodzi do przedszkola smialo mam problem jedynie z porannym sniadaniem zjada je jedynie w 45 min 1kanapke lub kuleczki z mleczkiem masakracja czasami nerwowo wysiadam ale jeszcze psyhiatryk mi nie grozi puki co :11: z przedszkola mi nie chce wychodzic najchetniej ona i pare innych kumpelek by tam nocowały na dodatek jest zakochana w naszej pani karolince przedszkolance ktora jest na zastepstwo do konca roku poniewaz pani wychowawczyni spodziewa sie dzidzia co by tu jeszcze dodac moze teraz o Nicoli mamusiny cycus cóz wiecej pisac ciagle z mama jak znikam jej z pola widzenia robi sie afera a jesli juz zamykam drzwi za soba potrafi mi sie tak rozplakac ze sie zanosi nie wiem jest czasami ciezko najgorzej jest z rana jak wychodze z roksana do przedszkola przynosi buty i ze ona tez jedzie z Roksana sie coraz lepiej dogaduja i coraz wiecej sie bawia czasami sie to gonczy wiekszym guzem bo zazwyczaj maja za zabawe latanie po łozkach a ja sobie moge mowic jak do sciany ich to nie rusza ze NIE WOLNO maja po prostu gdzies ale pomijajac to ciekawe swiata dzieciaczki bbyle by byl tata lub mama:)
a u mnie no coz stara biedra przeslismy pewien kryzys malzenski gdzie we wrzesniu pewnej pieknej nocy poklocilismy sie tak ze spakowalam sie i o polnocy pojechalam do mamy a na drugi dzien zadzwonilam ze ide zlozyc papiery rozwodowe bo mam dosc lecz maz stwierdzil ze musimy to jeszcze przedyskutowac w efekcje czego przyjechal pogadalismy i wrocilam do domu wyjsanilismy pare spraw niestety kilka gorzkich s┼éow tez pad┼éo z mojej jak i z jego strony narazie jest ok nie zapeszajac na przyszlosc nic :) mam nadzieje ze juz bedzie lepiej tyle lat sie juz docieramy i dotrzec nie mozemy ze czasami juz nie wiem na czym stoje i w jakim punkcie jestem gdyby mnie ktos zapytal co czuje i chce to mialabym tylko i wylacznie na uwadze dzieci nic innego dla mnie nie jest wazniejsze ale nie bede juz zanudzac swieta za pasem ktorych zaczyniam coraz bardziej niecierpiec ale coz tzreba odbebnic a najchetniej bym sie zaszyla gdzies w jakims domku sama i przespala t─ů paskudna pokaz├│wke ┼╝yczliwosci i milosci ktora po swietach sie roztapia jak snieg ech ja sie jeszcze nie nadaje na dyskusje na forum bo sie uzalam:P:P pozdrawiam buziaczki dla was i dzieciaczkow odezwe sie mam nadzieje niedlugo :papa: :papa:

G├│ra

PostNapisane: 3 gru 2011, o 12:30 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 12:55
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 9d6fa07062

G├│ra

PostNapisane: 6 gru 2011, o 16:10 

mikołaj w przedszkolu u Roksanki oczywiscie nie chciala isc czyli norma:)
http://imageshack.us/content_round.php? ... ad&newlp=1
http://imageshack.us/content_round.php? ... ad&newlp=1

G├│ra

PostNapisane: 6 gru 2011, o 16:11 

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 6 gru 2011, o 16:17 

Obrazek

teraz juz chyba dobrze :10:

G├│ra

PostNapisane: 6 gru 2011, o 16:26 

Witaj Monika :1: fajnie, ze jestes :wykrzykmik: Dziewczynki rosna Ci jak na drozdzach, super fotki :ok2:
Przykro mi, ze mialas ciezki okres w malzenstwie ale najwazniejsze, ze wszystko jest juz ok. Na forum mozesz wyzalic sie kiedy tylko chcesz.

http://imageshack.us/f/210/fotografie2011rok313.jpg/

:papa:

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 214 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: