Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 232 ]  Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
  Drukuj

Re: Styczni├│wki 2009 i nie tylko....
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 5 lut 2014, o 13:36 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 sty 2010, o 10:42
Witam i ja po dłuższej przerwie
Tak czytałam was i widze że nie tylko my mamy problemy zdrowotne. :nie1: :nie1: :nie1: :nie1:
Nucha współczuje chorób chłopaków, żeby się wszystko ustabilizowało. :1: :1: :1: A chłopaki widać ze walcza kto ma być ważniejszy. :10: :10: :10:

Gosia dobrze ze wszystko si─Ö jakos pouklada┼éo. A ta alergia u Zbyszka jako┼Ť niewiadomo sk─ůd nie wskazywalo to wczesniej. Ale ju┼╝ tak jest z dziecmi czasami wszystko z nienacka przychodzi. :nuda:

Monika to super ┼╝e z twoj─ů mama jest juz lepiej, niestety Polska z┼éu┼╝ba zdrowia jest do du.. :111: :111: :111:

A u nas tez duzo sie dzia┼éo. Z Krzysiem wyszlo ┼╝e ma powiekszony 3migda┼é i dostalismy skierowanie do szpitala na usuniecie. Ca┼éy czas ma zatkane tr─ůbki s┼éuchowe , czesto ma katar i kaszel ale na szcz─Öscie od wrzesnia nie potrzeba antybiotyk├│w. :jezyk1: Jakos tydzie┼ä temu ja wracam z pracy w sobote a Krzys mi pokazuje Brzuch ┼╝e mu co┼Ť wyskoczy┼éo, pojechali┼Ťmy z nim odrazu na pogotowie. Okaza┼éo si─Ö ┼╝e to przepuchlina pachwinowa uwi─Ö┼║ni─Öta odrazy nas zatrzymali w szpitalu i o 23 z operowali go normalnie pod narkoza o 2 w nocy przywiezli go do mnie do sali, a po 9 rano nas wypisali. Krzy┼Ť nawet na nogi nie m├│g┼é stan─ůc bo go ten szew ci─ůgna┼é po kilku dniach w domu ja wzielam szybko urlop jest ok. A ja do lekarza ze zwolnienie potrzebne bo dziecko w domu musi zostac a on ┼╝e niekwalifikuje sie do zwolnienia. :21: :21: Krzy┼Ť wkreci┼é sie na dobrze w kolorowanie w szpitalu od pielegniarek bra┼é kartki do kolorowania i jedna podpisa┼é i zanius┼é na dyzurke. Juz przed 6 rano wsta┼é ze chce kolorowac, ale ze nie mog┼é siedzie─ç to zasno┼é. Krzys teraz zrobi┼é sie duzo grzeczniejszy rozumny i nie wymusza. K┼éamanie tez mu z g┼éowy wybili┼Ťmy, jak k┼éamie m├│wie ┼╝e mu z─Öby si─Ö ┼Ťwieca. :11: :11: narazie dziala. Jedzenie tez sie poprawi┼éo zjada sam tylko jak z dziedkami jest to kreci ze go rece bola ┼╝eby go pokarmili. :21:
W grudniu ja by┼éam na chorobowym bo mam nadwyr─Ö┼╝ony nadgarstek i boli jak niewiem co, i nie chcialam brac teraz kolejnego. Teraz musz─Ö i┼Ť─ç do gina, Bo cytologia mi wysz┼éa z┼éa i zrobi┼éam powt├│rn─ů┼é

ide moz ep├│┼╝niej zajrze.bo nie zda┼╝e do lekarza

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 30 wrz 2015, o 22:22 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 15:59
Czy ktos tu jeszcze zaglada? :co:

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 232 ]  Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: