Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1232 ]  Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124  Następna strona
  Drukuj

Re: DZIECI Z CZERWCA 2010R
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 cze 2012, o 19:29 

agunia jakie długie wloski ma Milosz,po prostu ekstra :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: fajna dzidzia z niego i taka duża,jeszcze raz wam gratuluje z okazji jego narodzin i gratuluje zachowania Mikiego ,może chlopak rzeczywiście przekonał się do barciszka,byloby fajnie.No nic kochana odpoczywaj sobie w miare mozliwości i informuja nas jak tam jest z tą miłościa bratnia :17: :17: :17: :17: agunia wesele jest w łazach nad samym morzem,bo pamietam ze pytalas o to

Teraz jeszcze karola szczesliwie urodzi i kolejna mamusia bedzie miec drugiego synusia kolo siebie ale to dopiero w lipcu,tak z drugiej strony to wy chyba zmowilyscie sie na tych drugich synkow,bo i mag i agi i karola -wszystkie tak samo :20: :20: :20: :20: :20: :20: :20: :20: :20: :20: co tam u was karola? jak franek i brzusiu? wynegocjowaliscie nizsza cene za cesarke?

kajusia brawo dla lenki za ladne korzystanie z nocnika i ogolnie za madrosc osobista

mag super ze i twoi chlopaki zaczynaja dogadywac sie

oleska a ten twoj wypadek to :111: :111: :111: :111: :111: :111: :111: :111: w racaj szybko do zdrowka a raczej niech szybko twoja stopa zdrowieje,krysianek tez madry chlopak,chociaz wszystkie te nasze bobaski to madrale jak nic,szybko rosna,szybko ucza sie nowych slowek i szybko leca im miesiace bo mamy czerwiec i to miesiac urodzin naszych szkrabow.

Za rowno 3 tyg oli konczy 2latka.Z tej okazji robimy grila na dworze,do tego jakies salatki,ciasto,obowiazkowo tort,balony i dobra zabawa na jakies 15 osob.
Teraz Oli bawi sie z dziadkiem ale za pol godzinki spac a we wtorek ruszamy do mojego tescia nad morze i zostaniemy tam na tydzien,bo w sobote jest wesele.
Co jeszcze u nas? Oli jest na etapie jajek niespodzianek,codziennie upomina sie o nie a co najgorsze to moze nawet 3,4 zjesc dziennie ale na szczescie tyle nie dostaje.Uczy sie nowych slowek typu pi pi-piciu,mi mi-miś,cze-czesc,te te-dziekuje,a na pytanie ile ma latek to oczywiscie je-jeden :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kochana,upierdliwa zabka z niej.
Na dzis koncze i mowie papa

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 3 cze 2012, o 20:53 

Hej. Ja tylko na chwilę bo jestem bardzo zmeczona i zaraz ide spać. Wczoraj mój mąż pojechal do Warszawy na mecz a ja zostałam z dzieciakami sama. Lekko nie było. Filip ostatnio jest bardzo nie dobry. Dodatkowo wychodzą mu dolne piątki i daję mi podpalić.
Agunia synek jest po prostu cudny. A włoski ma super długie...jest co czesac :-). Niech chowa się zdrowo i daje mamie pospać w nocy :-).

PostNapisane: 4 cze 2012, o 22:34 

Dziewczyny jutro wyjezdzamy na wspomniane wesele i wracamy dopiero za tydzien,wiec nie piszcie za duzo co bym mogla polapac sie ze wszystkim jak wróce :17: :17: :17: :17: :17: :17: ,a tak serio trzymajcie sie cieplutko bo pogoda do bani i caluski dla naszych zabek kochanych

Obrazek

PostNapisane: 5 cze 2012, o 12:26 

Hej. U nas pogoda od paru dni kiepska, jak nie pada to bardzo mocno wieje i nie wychodzimy na spacery. Szymon jest po szczepieniu i nie chce zeby mi się teraz rozchorowal.
A_anecia szczesliwej podróży i udanego urlopu. No i oczywiście dobrej zabawy na weselu. A pogoda się nie przejmuj, podobno ma się poprawić.
Agunia jak znajdziesz wolną chwile to daj nam znac jak wam mijają pierwsze dni w domu z Miłoszkiem. No i jak Mikołaj reaguje na braciszka. Trzymam kciuki zeby było ok i żebyś nie przechodziła przez to co ja.
Milego dnia dziewczyny i buziaki dla dzieciaków :-)
Karola, co się nie odzywasz? Mam nadzieje ze wszystko u Ciebie jest ok. Moglabys wrzucić jakies zdjęcie brzusia. Teraz czekamy na Twojego synusia :-)

PostNapisane: 5 cze 2012, o 15:58 

Hej

Mag, Mikołaj super zareagował na brata, przechodzi obok niego i mówi dzidzia :23: :23: :23: :23: :23: , a jak wróciliśmy w sobotę do domu to pogłaskał go po policzku. Ma tylko straszne fochy, nie pozwolimy mu na coś to jest płacz, i za karę idzie do swojego pokoju, posiedzi minutę i wraca zupełnie spokojny.

U nas też pogoda taka sobie, dziś byłam z Mikusiem na rowerze, a Miłosz spał w domu, posiedziała z nim moja mama. Bałam się trochę wziąć go ze sobą.

Anecia, to życzę udanej zabawy kochana. Wytańcz się za wszystkie czasy. Też słyszałam że pogoda ma się poprawić. Ty idziesz na wesele, a my mamy z Karolem w sobotę 5 rocznicę ślubu już. Rety jak to minęło.

Karola, Oleśka, Kajusia, co u was?

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 6 cze 2012, o 20:19 

Hej Kochane
nie odzywam się bo komputer już całkiem wariuje i nie chce się uruchomić, pewnie dopiero po wypłacie go naprawimy, bo w tym m-cu mamy mnóstwo wydatków. Przez weekend remontowaliśmy pokoik Frania, kupiliśmy mu nowe łóżeczko, zamówiłam komodę do salonu na ciuszki maleństwa. Od wczoraj z Frankiem jesteśmy chorzy jakieś grypsko nas dopadło, katar, ból gardła...Masakra. A w niedzielę jedziemy z moimi rodzicami nad morze na 5 dni więc musimy się wykurować. Po powrocie biorę się ostro za przygotowywanie do przyjścia na świat potomka :) i jadę do lekarza dogadać się konkretnie co do cc, no i oczywiście urodziny Franeczka. Nie za bardzo czytałam co u Was, chciałam powiedzieć tylko Agunia Miłosz jest śliczny a włoski ma wystrzałowe :12: :12: :12: :12: :12: Napisz jak się czujesz, czy karmisz piersią, jak Miłosz itd.

Pozdrawiam ws wszystkie i całuję, nie wiem kiedy uda mi się znów odezwać :papa: :papa: :papa:

PostNapisane: 8 cze 2012, o 16:00 

Hej

Dzięki bardzo za gratulacje, i faktycznie Miłosz te włosy ma genialne.

Karola, zazdroszczę ci tego wypadu nad morze, oj jak ja bym pojechała na kilka dni nad morze. Niestety teraz urodziny, potem chrzciny a jeszcze budowa i przyłącza kanalizacji musimy sami zrobić i niestety w tym roku wakacji nie będzie.
Ja też jestem podziębiona, zaziębiłam się w szpitalu i teraz jeszcze mam katar i kaszel. Na szczęście dzieciaki ode mnie nie złapały, więc jest w miarę. Ja mogę być chora, ale dzieci to lepiej nie.
A Miłosz to śpi jak szalony, jak zasnął ok 12 to jeszcze śpi, tak samo na spacerach lubi spać. W nocy też super. Jak narazie on tylko je, śpi i robi kupkę :P :P :P :P . Mikuś też fajnie reaguje na brata, ale strasznie fochuje, jak nie pozwolimy mu na coś to od razu płacze i płacze dłużej niż jak się uderzy czy się przewróci :co: :co: :co:

Karola, a jakie łóżko kupiliście dla Frania? Już takie normalne? I nie spada z niego?

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 11 cze 2012, o 20:47 

Hej

Halo, a co tu tak cicho???????

Agi, Ania, Mag, Oleśka, wszystkiego najlepszego dla waszych kochanych dzieciaczków. Niech się zdrowo chowają, nie sprawiają problemów i dalej są takie słodkie i kochane jak do tej pory.

Zmykam, sama do siebie pisać nie będę.

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 12 cze 2012, o 07:01 

Hej. Jakos ostatnio nie mialam czasu tu zaglądać. U nas bez zmian, chłopcy rosna, sa zdrowi i bardzo żywiołowi. Zwlaszcza Filip :-). W niedziele mój kochany syncio skończył dwa latka :-). Szymek za 10 dni skonczy 4 miesiace, juz fajnie sobie gaworzy, rozgląda się dookoła, wszystko go ciekawi. Ciagle pcha raczki do buzi a jak mu je wyjmuje to lapie zabawkę i znów do buzi. Poza tym zaczął juz się tak fajnie śmiać, jak go coś rozsmieszy to chichocze :-). Ach i wczoraj zjadł swoje pierwsze pół chrupki, powoli już zaczynamy wprowadzać nowe pokarmy.
Filip wciąż bardzo zainteresowany bratem. Zabiera mu dosłownie wszystko, jakby mógł to zdjął by mu ubranko i ubrał siebie. Pije z jego butelki, przegryzl juz mu dwa smoczki :-). Ale co, to normalne zachowanie, chłopcy muszą się dotrzeć.
Ok, kończę bo maly skończył jeść i muszę go wziąć do odbicia a Filip po mnie zaczyna skakać. Milego dnia, pa.

Nasz syn ma już dwa latka.
Obrazek

Oby dziś było lepiej...
Obrazek

PostNapisane: 12 cze 2012, o 14:52 

witam ws kochane
wybaczcie ze mnie nie byla ale nawala nam internet, juz dwa razy zglaszalmy usterke i nic do tej pory nie zrobili, wiekszasc stron nam sie nie laduje :21: :21: :21:
Mag super chlopaki wygladaja :11: :11: :11: :11: :11:
Agunia twoj synus jest sliczny

a co u nas a nic nowego Lena mi choruje, ma katar kaszel na szczescie nie ma goraczki, ale znowu od kilku dni nie chce mi znowu jesc, dzis zjadla tylko dwa male jogurty Monte, wczoraj tulko obiad zjadla, i tak od kilku dni jest...............bede musiala chyba isc z nia do dietetyka zeby mi cos poradzil.....................jeden jest plus tej sytuacji 'na szczescie ma dobre wyniki krwi' badana miala dawno ale wtedy tez byla niejadkiem i wynik krwi byl ok nic nie bylo ponizej normy :10:

u nas pogoda beznadziejna od okolo 2 tyg ciagle pada i jest chlodno, sa dni ze nie pada i nawet cieplo, ale nie tak aby wychodzic na krotki rekaw :111: :111: :111: :111: :111: .

Mag musisz miec wesolo z chlopakami, jejku jak to szybko minelo niedawno rodzilas a to juz 4 m-c u Agunie tez pewnie szybko zleci mim sie obejrzy a jej drugi synus skonczy dwa latka :D :D :D :D :D :D

my lenki urodziny wyprawiamy jednak 30 czerwca bo wtedy bedzie jej starsza siostra u nas i jej urodziny tez wyprawimy bo ma w lipcu, ze beda dwa torty, chcialabym sama je trobic bo mam piekarnik ale nie wiem czy sie odwarze zrobic ciasto bo ja mam dwie lewe rece do pieczenia :glupek: :glupek: :glupek: :glupek: :glupek:

koncze ide rybke smazyc bo maz niedlugo z pracy przyjdzie papapa
odezwe sie jak uda mi sie nastepnym razem otwizyc ta strone :30: :30: :30: :30: :30:

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1232 ]  Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1