Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1470 ]  Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147  Nast─Öpna strona
  Drukuj

Re: Majowe Cudenka** 2010**
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 18 maja 2012, o 23:30 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 14:25
Witam ...nareszcie weekend, kilka dni mielismy zaganiane, praca, dom i przygotowania do urodzinek :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: ..!!! :) Bardzo sie ciesze, bo akurat mamy wolna sobote :klaszcze: :yahooo: :yahooo: :yahooo: ...przygotowania do Urodzinek Lilki zakonczone pomyslnie, takze tylko czekac do jutra!! Z rana odbierzemy torcik i jedziemy do Bc :) Takze rodzinne swietowanie bedzie :)

Anyya Suuuper wiadomosc :klaszcze: :klaszcze: Gratulacje z okazji narodzin kolejnego czlonka w rodzinie:)Niech zdrowo rosnie :klaszcze: :klaszcze:
Agnieszka Dziekuje za pochwale fotek i rozmowy z Lilka :281: Nareszcie jestes! Pogoda juz ma byc ok, takze od dzisiaj :yahooo: :yahooo: no wiadomo mialo byc pieknie na rodzinne Swietowanie i raczej bedzie:) Dziekuje, ze pytasz o przedstawienie...ajj bylo super a najwiecej to ja sie stresowalam :lol: :glupek: :glupek: :glupek: :wink: Milo sie gladalo, Lilka oczywiscie chciala do dzieci isc na ''scene'', ale dalismy rade ja powstrzymac, niestety moj M musial wychodzic z Lilka, bo nie dalaby spokoju...oczywiscie Claudii nie poznala w stroju i ciagle pytala: A gdzie Claudii??? Nieee ma Claudii...'':lol: :lol: :lol: Claudenka wypadla super, milo sie ogladalo i smiesznie bylo:) Pozniej poszlismy na poczestunek, ktore dzieci wczesniej same przygotowaly...Milutko i wzruszajaco bylo :23: Dokladnie u nas Dzien Matki juz minal...to Swieto akurat jest ''ruchome'' co roku inna data, w tym wypadlo na 13sty maj..23 maja jest Dzien Taty a 1czerwca Dzien Dziecka jakos tak pokolei swietujemy :lol: :lol:
Tak wygladal ZLY Wilk :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek
To i u Was rodzinka sie powiekszy :) Fajnie :) Ooo to moze skusicie sie na jeszcze jedno malenstwo :) To Agniesia ma week pelen atrakcji, super :) Claudia jest u babci od wtorku, wiec my rowniez z jednym dzieckiem zostalismy i wiem jak to jest ;) Jutro juz sie widzimy :)

Kala Super, ze jestes z nami :yahooo: Dziekuje za pochwale fotek, Marcelek rowniez jaaaki uroczy! Duzy i usmiechniety chlopczyk :) U Lilki rowniez jest bunt takze wszystko w normie ;) Musimy jakos to przetrwac..tylko u nas na szczescie trwa bardzo krotko, bo zaraz odwracam jej uwage...zagaduje i nie krzyczy wtedy a nawet sie usmiecha lagodnie juz:) Takze mam na nia taki sposob aby jakos to przetrwac ;) Dobrze, ze czujesz sie juz lepiej, oby juz mdlosci odpuscily!! :kciuki: :glaszcze:
Asia Dziekuje za pochwale fotek :281: Wystep udal sie super, oczywiscie bylam dumna i wzruszona widzac Claudenke jak wystepuje, bardzo wazny byl dla niej ten wystep! :) ach...Ciesze sie, ze wyniki eeg sa dobre!! uff oby juz sie nic nie wydazylo!! Napewno bedzie ok :)

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 19 maja 2012, o 00:30 

oczywiscie przymiarka sukieneczki byla (ta sukieneczka jest po Claudusi)
Obrazek

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA 2letniego KUBUSIA :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: Duuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo ZDROWKA przede wszystkim, Milego Swietowania i Duzo prezentow :klaszcze: :klaszcze:

G├│ra

PostNapisane: 19 maja 2012, o 15:37 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 sty 2010, o 12:07
Ja tylko na chwilk─Ö, bo oczywi┼Ťcie nie mam czasu :roll: , ale chcia┼éam z┼éo┼╝y─ç ┼╝yczenia dzisiejszym Jubilatom :yahooo:

Liluniu, Kubusiu i dawno nie widziany Olku - z okazji Waszych 2 urodzinek ┼╝yczymy z Oskarkiem duuuuu┼╝o zdr├│wka, szcz─Ö┼Ťcia, u┼Ťmiechu i zadowolenia na Waszych bu┼║kach, spe┼énienia Waszych wszystkich dzieci─Öcych marze┼ä i samych pogodnych dni :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: Ro┼Ťnijcie zdrowo i b─ůd┼║cie rado┼Ťci─ů i dum─ů swoich Rodzic├│w :lol1: :lol1: :lol1:

Jutro postaram si─Ö wej┼Ť─ç na f i Wam poodpisywa─ç, a teraz musz─Ö ju┼╝ lecie─ç.

G├│ra

PostNapisane: 19 maja 2012, o 20:16 

Do┼é─ůczy┼é(a): 30 sty 2010, o 16:29
Cze┼Ť─ç,
Kochani dzisiejsi Jubilaci, razem z Ma─çkiem ┼╝yczymy Wam du┼╝o zdrowia, szcz─Ö┼Ťcia i mi┼éo┼Ťci!!! Aby u┼Ťmiech towarzyszy┼é Wam ka┼╝dego dnia. ┼Üciskamy mocno!

Kochane poczytam jutro, co pisa┼éy┼Ťcie bo w┼éa┼Ťnie mamy go┼Ťci, mi┼éego wieczoru.

G├│ra

PostNapisane: 19 maja 2012, o 21:35 

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 lut 2010, o 17:06
Kochani Jubilaci: Lilianno, Kubusiu i Aleksandrze wszystkiego co najlepsze, du┼╝o u┼Ťmiechu i zdr├│wka. B─ůd┼║cie szcz─Ö┼Ťciem i rado┼Ťci─ů dla Waszych Rodzic├│w ┼╝yczy forumowa ciocia i jej rodzinka :)

G├│ra

PostNapisane: 20 maja 2012, o 11:06 

Witam...w kolejny piekny i sloneczny dzien!! Baaardzo dziekujemy za zyczenia dla Lilci :281: :281: :281: :281:
Urodzinki udaly sie, bylo milo i rodzinnie :) Lilka byla w swietnym humorze :klaszcze: Fotorelacja bedzie oczywiscie :)

Wszystkiego Najlepszego dla Juleczki, duuzo Zdrowka, Usmiechu i Samych radosci!!! :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:

zapomnialam o Olku, bo dawno nikt sie nie odzywal :( Wszystkiego Najlepszego dla Aleksandra, Zdrowka, Usmiechu i Radosci :klaszcze: :klaszcze:

G├│ra

PostNapisane: 20 maja 2012, o 15:20 

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 lut 2010, o 17:10
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla wszystkich dotychczasowych i p├│┼║niejszych Jubilat├│w!! Du┼╝o zdr├│wka, u┼Ťmiechu oraz samych radosnych chwil!! Ciocia Kala, Marcelek i Fasolka/Fasolek! :) ┼╗yczonka dla przysz┼éych Jubilat├│w sk┼éadam ju┼╝ teraz bo nie wiem kiedy dok┼éadnie uda mi si─Ö zajrze─ç zn├│w na f bo dzi┼Ť wracamy do domku...

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 20 maja 2012, o 15:21 

Do┼é─ůczy┼é(a): 30 sty 2010, o 16:29
Cze┼Ť─ç,
Ja na chwilk─Ö,
Jule┼äko, ┼╝yczymy Ci spe┼énienia wszystkich marze┼ä! Aby┼Ť zawsze by┼éa zdrowa i szcz─Ö┼Ťliwa. Buziaczki.

Kochane u nas ca┼éy czas co┼Ť si─Ö dzieje, jak nie znajomi to rodzina. Czekam a┼╝ Maciek wstanie i znowu uciekam na podw├│rko.
Mam nadziej─Ö, ┼╝e Wy r├│wnie┼╝ ciekawie sp─Ödzacie czas. Pozdrawiam!

G├│ra

PostNapisane: 20 maja 2012, o 19:59 

Witam...u nas upal dzis byl straszny...uff...spedzilismy popoludnie bardzo milo u znajomych na ogrodzie :) Dziewczynki byly zachwycone :) A co do Urodzinek, to bylo ok jak juz wspomnialam, byla chrzestna Lilki i dostala od niej trzy piekne sukieneczki :) to juz tradycja...Takze zapas sukieneczek mamy :) W sierpniu bedzie okazja aby je zalozyc, bo wlasnie chrzestna bierze slub koscielny i mini wesele bedzie :) :32: :32: Ach no i juztro juz do pracy...a my juz odliczamy dni do....URLOPU :)

Zalozylam nowy watek, ktory juz czeka na Majowe 2latki :32: :32:

Anyya Fajnie, ze milo spedzacie czas na dworze, my rowniez :)
Urodzinki Lilki - :) Torcik z Myszka Miki, bo u nas ta bajka jest na Topie...Lilka Myszke uwielbia :10:
Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 20 maja 2012, o 21:12 

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 lut 2010, o 17:06
Wszystkiego najlepszego dla s┼éodkiej Juleczki! Du┼╝o zdr├│wka i rado┼Ťci. B─ůd┼║ zawsze u┼Ťmiechni─Öta i szcz─Ö┼Ťliwa! 100 lat !!

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1470 ]  Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: