Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1470 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 147  Następna strona
  Drukuj

Majowe Cudenka** 2010**
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 maja 2011, o 09:27 

ROCZNE MAJOWE CUDENKA NADCHODZA ....

''Twoje Pierwsze Wielkie święto
Mój maluchu uśmiechnięty
Zawsze wesół,pełen werwy
Miłą minę masz bez przerwy
Nasz Maluszku ukochany bądź nam zawsze tak wspaniały..''

...dla Wszystkich Naszych Majowych Jubilatow :klaszcze: :klaszcze:
:klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:
Obrazek

ROCZNY watek juz czeka na Mamusie z pociechami :yahooo: :yahooo: :klaszcze: :klaszcze:

Zapraszamy Wszystkie Mamy z roznych watkow do pisania z nami :wink: :11: :ok2: :yahooo: :yahooo:

Ostatnio edytowano 30 maja 2011, o 10:32 przez Sarahia, łącznie edytowano 1 raz

Majowe Cudenka** 2010**
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Majowe Cudenka** 2010**
PostNapisane: 30 maja 2011, o 10:14 

Meldujemy się z Niki na roczku :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo:

PostNapisane: 30 maja 2011, o 10:34 

...czekamy na reszte Majowek :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:

sobotni obiadek...z jedzeniem sobie radze sama :lol: :lol: :lol:

Obrazek

PostNapisane: 30 maja 2011, o 10:58 

Witamy witamy :6: :6: :6: przynajmniej nie trzeba będzie już na Niemowlaczki wchodzić :jezyk1: ale z pisanie to się ostatnio tak zaopuściłyście ze hej :17:

PostNapisane: 31 maja 2011, o 09:44 

Witam w kolejny upalny dzien...zapowiadaja u nas mega burze i gradobicie... :boohoo: :27: :27: i to juz niebawem...hmmm...na razie ani widu ani slychu burzy- niebo bezchmurne...

Mamy juz termin na bilans roczny Lilki i szczepienie Claudii. w nastepny piatek mamy. :27: :27: no to bedzie niezly kociol :27: ... :szok2: wrzasku mi narobi ze hoho... :evil: A najgorsze, ze obie beda mialy szczepienie w jednym czasie..a wolalam tego uniknac.. :21: :evil: :092: :092: bo jak Claudia placze-lamentuje, to Lilka automatycznei do niej dolancza...Fakt, ze mala szybciej sie uspokaja od Claudii..ta dopiero bedzie lamentowac pol dnia... :ohmy: A wracajac do szczepien, to nasza Claudenka bardzo slabiutki organizm od samego poczatku miala i szczepienia wszystkie przeszlismy, te podstawowe co trzeba bylo, bez zadnych komplikacji po...Dlatego wierze, ze Lilka rowniez sobie poradzi i nic jej nie bedzie... :kciuki: :kciuki: :kciuki: Ja za dziecka mialam wszystkie szczepionki jakie byly robione wowczas dzieciom i nic mi ani mojemu rodzenstwu po nich nie bylo...i tego sie trzymam...
ania oj racja..zapuscilysmy sie ze szok... :27: :27: :18: :18: :11: super nowy avatarek :11: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:
dominika jak tam Kubus po szczepieniu????? Poprawka..nie bylo jeszcze szczepienia. :roll: .zapomnialo mi sie :lol: :lol:
Aga hallo...czekamy na relacje z Roczku!!!

Lilka i jej palemka... :lol: :lol:

Obrazek

PostNapisane: 31 maja 2011, o 11:41 

Mam fryzure na cebule je je je :12: Sarahia przekichane że szczepienie Wam wypadło w jednym czasie :17: nie zazdroszcze :27: ja idę z Bartkiem 1 lipca do szczepienia, a Kuba narazie na szczęście nie ma, bo nie wiem czy utrzymałabym go przy tym szczepieniu :111: a co do szczepień to u mnie się nie spotkałam z czymś takim żeby ktoś miał jakieś powikłania bo szczepieniach z kalendarza szczepień :17: i dlatego ja szczepie właśnie według kalendarza i nie pomijam żadnego szczepienia...mało tego dodam że nawet płace za skojarzone szczepionki mimo że tez słyszałam negatywne opinie na ich temat...

PostNapisane: 31 maja 2011, o 12:23 

Witam i ja :13:

Lilka ma czadową fryzurkę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: aż mi się humor poprawił :11:

U nas dziś tez praży.

Aniu o powikłania po szczepieniu chodzi właśnie konkretnie o tę szczepionkę skojarzoną przeciwko odrze śwince i różyczce :wykrzykmik: nie o inne.
Kiedyś była tylko szczepionka przeciwko odrze. A odkąd wprowadzono skojarzoną zaczęły się problemy.

Nie dawno u nas w mieście zmarło dziecko po tej szczepionce :0020: :0020: :0020: w lokalnej gazecie był artykuł o dziecku z Ostrołęki które było szczepione dwa lata temu na tę szczepionkę - teraz jest dzieckiem z Autyzmem ....
Tak jak pisałam na jedno dziecko ta szczepionka nie wpłynie zupełnie a na inne ,,,,,,,,,, ??? tego nie wiemy dlatego ja wolę nie ryzykować i zapytam o samą szczepionkę przeciw odrze i koniec. Ja też byłam szczepiona tylko przeciw odrze bo nie było wcześniej szczepień na świnke czy różyczke. I obie te choroby przechodziłam. świnkę nawet dwa razy.

Wystarczy poszperać w necie by znaleźć wiele innych takich przypadków. :nie1: :nie1: :nie1:

Gdzie są wszystkie majówki :screwy: :17:

dziewczynki meldować się :nuda:

Wrzucam dzisiejsze fotki Niki ze spacerku a raczej przejażdżki :12:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 31 maja 2011, o 13:26 

Hejka!
Melduję się i ja. Co do szczepionki to ja wcześniej też nie słyszałam o powikłaniach, ale teraz się wystraszyłam i się zastanawiam. Muszę pogadać o tym z lekarzem Kuby. Ale z drugiej strony powikłania po śwince czy różyczce też się pojawiają więc już sama nie wiem.

Właśnie zmieniamy dostawce internetu i telewizji i możliwe że nie będzie mnie na forum nawet miesiąc, bo mój mądry mąż podpisał rezygnację w jednej firmie od 1 czerwca, nie biorąc pod uwagę czy ta druga tak szybko nas podłączy. No i się okazało, że możliwe że potrwa to nawet miesiąc. Ja nie wiem jak ja to przeżyję.

Dowiedziałam się coś więcej na temat porodu koleżanki, no i nie było za ciekawie. W sobotę rano odszedł jej czop, podpięli ją pod oksytocynę i zaczęły się skurcze, odeszły jej wody już zielone, akcja porodowa szła dosyć szybko, miała już 5 palców rozwarcie i nagle skurcze przeszły,a dziecku zaczęło spadać tętno, no i szybko na cc. Mały podobno na początku nie płakał i w 1 minucie dostał mało punktów, nie wiem ile bo jej nie powiedzieli, ale po 5 min miał już 9. No i uwaga obwód głowy miał 38 cm, no niezły buku. Teraz już jest wszystko dobrze i chyba dziś wyszli do domu. Mam nadzieję, że w przyszłym tyg uda nam się ich odwiedzić.

U nas też dziś straszny upał. Byliśmy rano na spacerze i Kubie opaliły się nóżki. Przed wyjściem smarowałam go kremem z filtrem 30 a i tak się opalił. Niby nie bardzo, więc mam nadzieję, że nie będzie go nic piekło. Teraz siedzimy w domu i czekamy aż się troszkę ochłodzi.

Jaką Nikola ma super furę, no no nie pogada :)

Lilka śliczna palemka, no i obiadek wcina aż się uszy trzęsą.

Spóźnione życzenia dla Oskarka i Marcelka! Wczoraj mi kurcze coś forum nie chciało działać.

A no i u nas zęby chyba już na finiszu, bo wczoraj były 3 rzadkie kupy, a dziś taka mieszana z zieloną końcówką. Mój bąk ślicznie załatwił się do nocniczka więc miałam nierozbabrany pogląd. :)

PostNapisane: 31 maja 2011, o 16:28 

:beksa: :beksa: ach jak sie wali to na calego... :buu: :21: :21: okazuje sie, ze bede musiala sama isc na te szczepienia z dziewczynkami, bo moj M musi brac wolne na poniedzialek i jechac do Wroclawia ze swoja mama. :pomocy: :pomocy: .. :092: Z tesciowa nie jest dobrze... :rozpacz: :rozpacz: :27: Z wstepnych badan wynika, ze cos powaznego sie dzieje w jelicie grubym-bardzo zle sie czuje i napewno operacja bedzie :o :o :cry: :cry: Badania musimy prywatnie robic i wspomoc oczywiscie finansowo, bo wiadomo, ze w tak krotkim czasie (ok.2tys. zl potrzeba) nie uzbieraja...i nie ma kto nawet pozyczyc...Takze teraz nie wiem co bedzie z nami, nasza przeprowadzka, wakacjami, ale na dzien dzisiejszy zdrowie tesciowej najwazniejsze, moj M jest zalamany i boi sie, wiadomo....co to dalej bedzie...Probuje go pocieszac i nastawiac optymistycznie.... :kciuki: !
dziekujemy za pochwale palemki..
ewelina swietne fotki Nikolki, niezla z niej panienka juz i z jaka furka!! Super :yahooo: :yahooo: A co do tych szczepien to :o :szok2: :092: :27: :27: Claudia bedzie miala wlasnie druga dawke...a Lilka 1sza... :cry: :kciuki: :kciuki:
dominikakurcze no to niezle maz zalatwil be :cry: z neta tyle czasu.. :evil: My uzywamy kremu z filtrem +50 i jest super, a w Rossmanie kupilam i nawet daje rade :) A i u nas kupka byla... :o Niedawno Lilka taka kupe walnela rzadka, ze szok...a smrodu na cala chalupe...fujjj :lol:

No i nowy zabek sie pokazal!! Tym razem dolne atakuja :17: Dwojeczka prawa dolna juz jest :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: No to wiadomo na co ta kupa dzis byla... :o

:27: mamy burze obecnie... :21: :21:

A najgorsze w calej tej sytuacji jest, to ze tesciowa zle sie czuje ponad rok, juz to COS ja boli...leczyla sie, ale nie na to co trzeba w dodatku... :cry: :092: :27: I to jest najbardziej smutne i dzis przyznala sie, ze czeka na koniec... :evil: :evil: :092: :buu: :buu: Od tej strony jej nie znalam... :o :cry: Zawsze silna, mocny charakter, wrecz czasami obojetna az do bolu...a dzis rezygnacja i prawie ze sie zegnala.... :evil: To nie daje nam spokoju...przeciez zawsze jest nadzieja..

Ostatnio edytowano 31 maja 2011, o 21:14 przez Sarahia, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 31 maja 2011, o 21:08 

Meldujemy się i my :11:

Ewelinka, Wy tak w tej furze jeździcie i jeszcze jakiś kawaler mi się do Synowej przyplącze, bo na takie auto poleci :17: :17: :17: Ostrożnie tam proszę, bo Niki już zajęta jest :11:
Śliczne fotki, Mała jest rewelacyjna :jupi2: :jupi2: :jupi2:

Sarahia, trzymam kciuki za zdrowie teściowej :kciuki: :kciuki: :kciuki: Oby po badaniach okazało się, że to nic poważnego!
I trzymaj się w piątek na tych szczepieniach, trochę się będzie działo, ale dasz radę :11: Lila ślicznie wygląda w tej palemce, strasznie słodko :ok2: A umorusana obiadkiem jeszcze lepiej :radocha: :radocha: :radocha:
Gratuluję kolejnego ząbka :yahooo: Idą jak burza :11: U nas w tym temacie na razie ciszaaaaaa...

Dominika, to koleżanka miała przejścia... Wiem co mówię, bo miałam tak samo, tylko mi kazali rodzić naturalnie... Na szczęście Oskarek urodził się zdrowy :6: :6: :6: Mam nadzieję, że internet będziecie mieć jednak szybciej :kciuki: Ja Młodego smaruję kremem nivea F50, a i tak brązowy jak czekoladka jest :lol1:

Aniu, ja też się cieszę, że już tu jesteśmy, bo żeby Was czytać nie będę musiała skakać po forum :11: Ale za pół roku znowu nam zwijecie :17: :17: :17:

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1470 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 147  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1