Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
  Drukuj

Re: Maluszki marcowo-kwietniowo-majowe 2012
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lis 2013, o 09:53 

Hej ja też jak ty Asiaczek wybieram sie z Ksawerym na szczepienie tylko na 13 jade jeszcze zadzwonić musze czy wogóle go zaszczepią .

W sobote miałam kolizję drogową jechał przedemną facet i włączył kierunek że skręca w lewo a z przeciwka jechał motor a ja do teściowej że zaraz walnie w niego no i ten facet skręcił a motocykl w jego tył udeżył przewrócił sie na ziemię i sunął prosto w moje auto ja do rowu odbiłam tylko bok auta mam zarysany i wgięty ale tyle strachu miałam że szok na szczęście ten na motorze był troche poturbowany noga i ramię go bolało a ja sie bałam czy żyje , a najlepsze że miałam jeszcze Ksawerego ale jemu nic nie było nawet nie kapnął sie że coś sie stało .Ten facet co jechał przedemną to ślepy jakiś tłumaczył sie że go nie widział boje sie myśleć co by było gdybym nie odbiła do rowu na szczęście był płytki.

Obrazek

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 13 lis 2013, o 21:01 

Straszne jak nie którzy jeżdżą, dobrze że tylko tak się to skończyło, jak czasem pokazują co z pojazdów zostaje po wypadku to szok i nawet jak człowiek spokojnie i prawidłowo jedzie to nigdy nie wie na jakiego barana trafi.
Dziewczyny a ajkiie teraz jest szczepienie bo tak mi się właśnie wydawało ze w listopadzie mamy iść :111:

Asiaczek powiem Ci że czuje sie kiepsko nawet powiedziałam mężowi że gdyby mi kiedyś zaświtał jeszcze jakiś pomysł z ciążą to zeby mi go wybił z głowy bo ja już chyba nie mam wieku :12: na ciąże a tak poważnie to bardzo słaba jestem biorę się za jakąś prace i zaraz odpocząć muszę, dalej mam mdłości i wymioty co wydaje mi się że powinno już przejść no i do tego zawroty głowy i migreny, ale to chyba przez tą moją głupią astme bo bardzo często mam duszności więc pewnie niedotleniona jestem. Moja psiapsiółka stwierdziła że już stara jestem i jeszcze się organizm nie zregenerował po poprzedniej ciąży :lol1: no ale wszystko jest do przeżycia.

Wczoraj znalazłam chyba prezent pod choinkę dla Maciusia http://allegro.pl/lego-duplo-10558-poci ... 48996.html
A wy macie jakieś pomysły ?

PostNapisane: 18 lis 2013, o 09:45 

Ide dziś do gina więc zapytam czy to normalne ze tak długo sie źle czuje, a kręgosłup to mam wrażenie że zaraz mi się rozsypie. Pogoda ładna chociaż mróz jeszcze trzyma ale biore Maćka i idziemy na pole choć na 20 minut a potem papu i spać.

PostNapisane: 18 lis 2013, o 22:03 

I po wizycie wszystkow porządku ciąża nie choroba ale boleć musi :12: wiecie ja też troche schizuje bo moja sąsiadka urodziła martwe dziecko i jakoś nie mogę sobie z tym poradzić. Nie wyobrażam sobie co ona musi czuć jak to jej pierwsze dziecko było :rozpacz:
Wogóle na jakieś mnie refleksje ostatnio bierze bo jutro wstane o rok starsza, a kurcze świeczek tyle na tym torcie że pasuje kupić gaśnice czy wam czasem też sie zdaje że swiat za szybko się kręci ?
chyba sobie jutro pierogów na lepie bo się dobrze przy nich myśli :12:
A propos pierogów jadłyście jakies dobre i mniej spotykan e pierogi bo jak pierogi uwielbiam a z mniej znanych to jadłam z bobem i z kaszą gryczana

PostNapisane: 21 lis 2013, o 17:38 

Chilimama spóźnione sto lat! :61: :61: :61: Moja koleżanka też martą córkę urodziła w 7 miesiącu i jest załamana do tego czeka już 3 miesiąc na wyniki sekcji. Ja mam ostatnio doła i masakrycznie się czuję. Ale mam nadzieje że to chwilowe jesienne przesilenie bo mam dość podłego humoru. W pracy znów jazdy i nerwówka bo mają kogośzwolnić a mi i koledze w lutym się konczy umowa i boję się że wylece a wtedy nie wiem jak sobie damy dade bo nawet kuroniówka mi się jeszcze nie należy... Wczoraj aż się pobeczałam jak o tym pomyślałam. Antek dostał już swój świąteczny prezent kupiłam mu łóżeczko http://allegro.pl/nowe-lozko-pojedyncze ... 97719.html Dziś pierwszy raz będzie w nim spał zobaczymy jak się spisze. Poza tym mały ma katar. A ja @ więc w tym miesiącu też nie udało się wpaść z dzidzią... Teraz jak taka sytuacja w pracy to nie wiem czy się starać czy odpuścić bo potem z dwójką zjednej wypłaty to masakra...

PostNapisane: 21 lis 2013, o 20:56 

Dzięki Asiaczek. Łóżeczko super, fajne ma te szuflady pod spodem, zawsze jakieś zabawki się schowa czy coś. Co do dzidzi to nie doradze Ci bo chociaż my też z jednej pensji żyjemy to jednak na wsi troche to wszystko inaczej wygląda. Trzymam kciuki żeby się w pracy wszystko dobrze ułożyło no i żeby Antoś był zdrowy.

PostNapisane: 22 lis 2013, o 12:14 

Ale jestem szczęsliwa, prezenty dla dzieciaków na święta już po kupowane, więc to co najgorsze z głowy, jeszcze tylko jakieś drobiazgi dla Nas i mogę myśleć o smakołykach :D Jak byłam z Maćkiem w ciąży to nie cierpiała gotowania, a teraz tylko bym pichciła. We wtorek ponad 200 pierogów ulepiłam, wczoraj piekłam ciasta pasztety sama siebie nie poznaje, żeby mi się jeszcze tak sprzątać chciało :wink:

PostNapisane: 25 lis 2013, o 14:35 

Hej

Chillimama, i co kupiłaś dla Maćka ten pociąg z lego duplo? Jak to wygląda, fajne jest, spore? My jeszcze myślimy nad prezentami. Teraz ta budowa na głowie więc prezenty będą skromne. Może tylko dzieciom kupimy coś lepszego. Mikołaj się uparł na pociąg lego duplo co na disney junior reklamują a same wagony kosztują 190 zł. Więc chyba sobie darujemy.
Super że z dzidzią wszystko ok. Racja, ciąża nie choroba, ale czasami to nie ma sił z łóżka wstać, a trzeba przecież.

Asia, nie zazdroszczę sytuacji w pracy. Trzymam kciuki aby się poprawiło. A jakbyś zaszła w ciążę to na L-4 i masz już lepszą sytuację, bo już macierzyński jest cały rok, więc nie jest tak tragicznie.

Ewela, nie zazdroszczę stłuczki, dobrze że wam się nic nie stało i że Ksawery tak dzielnie to zniósł.

My już po szczepieniu, byliśmy w piątek. Musiałam wziąć Mikołaja ze sobą bo mąż był od czwartku do soboty na budowie, nawet nocami i nie miałam go z kim zostawić. Biegali po całej przychodni aż lekarz i pielęgniarka się śmiali z nich że takie chore dzieci są a co dopiero jak są zdrowe. Miłosz trochę płakał, ale szybko mu przeszło. Mikołaj go pocieszał więc śmiechu miałam trochę.

W środę z Mikim musimy iść na wyniki a w czwartek mamy wizytę w gdańsku u endokrynologa. A Miłosz zostaje z teściówką.

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 25 lis 2013, o 22:37 

Agunia to Ty teraz słomiana wdowa jesteś :111: , no ale cel uświęca środki, myślę że już niewiele Was dzieli od przeprowadzki. Jeśli chodzi o prezenty to tak kupiliśmy Maćkowi tą kolejkę i duże to nie jest bo to z 30 klocków ma ale Maciek po Gosi w spadku dostał duplo więc razem sporo tego będzie, wiesz ja uwielbiam lego wiem że to zabawka która się dziecku szybko nie znudzi a miło patrzeć jak 6 latka z 2 latkiem razem się bawią tym samym. Gosi też kupiłam lego bo teraz są takie fajne zestawy dziewczęce.
Maćkowi kupiliśmy jeszcze podróbę duplo http://allegro.pl/klocki-jixin-kopara-i ... 47626.html ze względu na kasę właśnie a klocki wyglądają jak z tej samej taśmy produkcyjnej co duplo, choć jakość ocenie później bo dopiero pierwszy raz kupiłam takie klocki. Mój Maciek najchętniej bawi się zestawem zoo, mi się też marzyła kolejka ale na razie mamy drewniana a za rok dwa mój tata chce mu kupić taką prawdziwą :lol1:

PostNapisane: 26 lis 2013, o 21:29 

Hej. Agunia właśnie w tym problem że jeśli teraz bym zaszła w ciąże to umowę by musieli mi przedłużyć tylko do porodu więc macierzyński by mi się nie należał niestety.... Ja już też bym chciała by mały miał kogoś do zabawy ale jakoś życie mi pod górkę leci. Mam nadzieję że mi przedłużą tą umowę a w duchu strasznie się boję że będzie inaczej...
Chilimamam a te klocki nie za małe ? W sensie czy bezpieczne dla takiego malucha? Antek dostał ostatnio od moich dziadków taką taczkę z klockami ale wielkość klocków była za mała bo urwis brał je do buzi choć to nie były te najmniejsze klocki. A w weekend moje koleżanki z prezentowały mu takie
http://allegro.pl/kufer-z-klockami-k2-2 ... 56741.html i te są duże i świetnie się nimi bawi.

Co do prezentów to oprócz tego łóżeczka Antkowi i perfum dla Babci nie mam nic. Mamie kupie księżkę, ojcu jakąś wkrentarkę a teściom jeszcze nie wiem ale się zrzucamy wszyscy na jakiś większy prezent. My z m sobie prezentów nie robimy z wiadomych powodów. Sylwester z tv podejrzewam... Lece do pracy bo mam na 22..

A muszę się "pochwalić" że mam 4 szwy na nodzę założone na 10 dni... Boli jak cholera.

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1