Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona
  Drukuj

Maluszki marcowo-kwietniowo-majowe 2012
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 cze 2013, o 07:26 

Hej

Czas się przenieść kochane na nowy wątek. Mój najmłodszy roczniak już po urodzinkach, więc czas zmienić wątek.

Meldujemy się kochane

Obrazek

Obrazek

Maluszki marcowo-kwietniowo-majowe 2012
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Maluszki marcowo-kwietniowo-majowe 2012
PostNapisane: 3 cze 2013, o 07:37 

No my po roczku, wszystko fajnie się udało. Miłosz dostał trochę ciuchów, zabawki, trochę pieniędzy. No i wybrał książkę, różaniec i klucze. Jeszcze sam nie chodzi, tylko przy meblach. Chyba jako jedyny nie chodzi jeszcze co?

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 3 cze 2013, o 08:43 

Melduje się i ja

Agunia ale za to ile ząbków ma :) spokojnie i na chodzenie przyjdzie czas

Obrazek

PostNapisane: 3 cze 2013, o 10:56 

no to my z Bartoszkiem też się meldujemy :30:

Agunia racja na chodzenie przyjdzie czas lada moment się napewno puści tych mebli.

Pogoda u nas w małopolsce brzydka i non stop pada :nuda: nudy w domu

PostNapisane: 3 cze 2013, o 16:51 

Meldujemy sie i my z Ksawciem dawno nas tu nie było ale jakoś czasu brak .

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 4 cze 2013, o 07:30 

Jesteśmy i my. Ja po maratonie w pracy nieprzytomna. w weekend bylismy u teściów ale mało skrzystalam bo rano w sob zeszlam z nocy a w niedziele poszłam z now na noc do pracy a wczoraj na popoludnie wiec chodze nie do życia. Antoś u dziadków miał taka frajde że chodził cały czas i krzyczał ooo! łaaa! :13: Krówki ptaszki kotki, pieski a do tego.... kałuże pełne wody :10: Tak brudnego dziecka dawno nie miałam.

Ja odwiedziłam gin bo nadal nie mam @ no i niestety jestem na lekach żeby to jakoś ogarnąć. Przez te hormony na wywołanie mam taką huśtawkę nastroju że w pracy to raz zbiera mnie na zły albo strasznie zaczynam tęsknić do męża albo Antosia. Męczące to wszystko. Czasu mi brakuje na wszystko a przede wszystkim na odpoczynek. Nie wiem czy to przez hormony czy brak karmienia ale moja waga skoczyla +3 kg :rozpacz: A co u Was?

PostNapisane: 4 cze 2013, o 08:29 

Hej

U nas wczoraj było jeszcze ślicznie, a dziś już brzydko i pochmurno, ale ma nie padać, jest tyko chłodno. U nas na Pomorzu cały weekend było ślicznie, pogoda nam się fajna trafiła na długi weekend.

Macie rację dziewczyny, jakoś nie mam parcia na to chodzenie. Fajnie się rozwija, gada po swojemu ciągle, zęby rosną jak szalone, po prostu potrzebuje czasu na chodzenie, poszedł w ślady Mikołaja w tej kwestii.

Asiaczek, domyślam się że ciężko z czasem u ciebie. Ale tak to już jest w pracy na zmiany, całymi dniami cię nie ma, bo musisz odespać, a jak na popołudnie to praktycznie cały dzień do tyłu. Rozumiem cię doskonale, bo ja też pracowałam na zmiany, tylko że wtedy jeszcze dzieci nie było.
Ja miałam okres zatrzymany jak miałam torbiele na jajniku, a też już myślałam że w ciąży jestem :glupek: :glupek: :glupek:

Idę ogarnąć mieszkanko, bo później młody idzie spać i nie będę z odkurzaczem latać.

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 6 cze 2013, o 15:36 

Hej, co u was? Cisza straszna na forum. U nas w koncu dzis nie pada i jest cieplo. Siedzimy sobie na placu zabaw.

Przepraszam ze bez polskich znakow, ale pisze z telefonu.

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 6 cze 2013, o 17:47 

U nas nic ciekawego pogoda brzydka mży od samego rana.
Dziewczyny ile razy wam śpią dzieci w dzień?? bo mojemu Bartoszkowi już się odwidziało spanie dwa razy i teraz go kładę tylko raz koło 13tej Rano wstaje 7-8 a wieczorem kłade go 19-20

PostNapisane: 7 cze 2013, o 12:53 

Hej

Dziś byliśmy na szczepieniu z Miłoszkiem. Waży 12 kg, sporo, ale podobnie waży, jak Mikołaj gdy miał roczek. I szczepienie przeszło super, mały zaczął płakać dopiero jak pielęgniarka wyjęła igłę. Mój bohater malutki. A poza tym u nas bez zmian, zęby jeszcze nie wyszły, i coraz częściej Miłosz przesypia całe noce, jeśli porównując Mikołaja z Miłoszem to Miłosz lepiej sypia, bo Mikołaj to do dwóch lat budził się w nocy i to dosyć często, na mleko oczywiście. Później już zaczęłam mu dawać wodę i ładnie zaczął sypiać. No a Miłosz już teraz ładnie śpi, co kilka dni jeszcze się obudzi raz na mleko, ale już nie tak często jak Mikołaj w jego wieku.

Dyda, Miłosz śpi jeszcze dwa razy. On by mi nie wytrzymał do 13 z drzemkę, za chiny ludowe. On idzie spać ok 11 i śpi do ok 13. A potem po 16 i śpi tak ok godzinkę. Później już sama go budzę, aby w nocy lepiej mi zasnął. I po kąpieli usypia ok 20.30.

Pogoda się poprawiła, zjemy obiad to wyskoczymy gdzieś na spacer.

A co u was?

Obrazek

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1