Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 196 ]  Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
  Drukuj

Re: Maluszki Grudniowo-Styczniowo-Lutowe:) 2011/2012
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sty 2014, o 10:10 

Hej dziewczyny. Ja zaglądam codziennie ale czasami nie jestem w stanie napisać bo zaraz słabo mi się robi i muszę się położyć .

Asia czuję się okropnie z Małym się tak źle nie czułam :111: Schudłam już 11kg bo dzień w dzień wymiotuję,ale też się zastanawiam czy dziecko zemnie nie ciągnie.Tabletek imbirowych nie kupowałam bo nie na widzę imbiru.

Asiu i Wszystkiego Najlepszego dla Juleczki niech się zdrowo chowa :281: Zapomniałam wcześniej napisać.
No właśnie kiedy to zleciało :co: Mój mały w sobotę ma urodziny i nie wiem jak w takim stanie je przygotuję,ale jakoś muszę dać rade :D

My byliśmy wszyscy trochę przeziębieni ale już jest dobrze.
A jak u was pogoda dziewczyny??? Unas przez ostatnie dni było po -20 a dzisiaj już jest -9 ale strasznie wieje.

Odzywajcie się częściej :281:

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 28 sty 2014, o 08:03 

Wszystkiego Najlepszego dla Naszego 2latka. 100Lat Kacperku :D

Obrazek

PostNapisane: 7 lut 2014, o 16:40 

Czesc mamuski.

Wszystkiego najlepszego dla Maciusia z okazji 2 urodzinek!!! :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: . Urodzinki się udały? Jak Ty się czujesz?

Dla reszty dzieciaczków również przesyłam serdeczne życzonka z okazji 2 urodzin.

Chyba zostałysmy same Martyna :nuda: :confused4: , myslę nawet, że nie ma sensu zakładac wątku dla dwulatków.

Pogoda u nas strasznie deszczowa ale jest w miarę ciepło :10: . Najzimniej to chyba było -5 stopni także nie jest źle.

Do usłyszenia :papa: :papa: :papa:

PostNapisane: 14 lut 2014, o 08:03 

Hej dziewczyny...a właściwie to chyba Cześć Asiu,bo reszty już nie widać.

Urodzinki się udały,ale było ciężko z nich przygotowaniem.
Ja się czuję już trochę lepiej ,wymioty już trochę ustąpiły ale zdążają się jeszcze.
Wczoraj byłam na wizyty i mino że tak dużo wymiotowałam i dużo schudłam wyniki wyszły bardzo dobre,no tylko z tego wymazu co mi pobierała to jakaś bakteria to dostałam na to leki.
Myślałam że kota zniosę w tej poczekalni,wizytę miałam na 17;40 a weszłam o 19;40 takie było opóźnienie,ale w pewnych monnetach słabo mi się robiło jak babki przychodziły wypsikane...ale teraz będę cwana i się zapisze szybciej żeby na jak wcześniejszą godzinę,bo mały został u moich rodziców ale tato mówił że chyba z godzinę za nami płakał. Więc jak się uda zapisać następnym razem na 15(bo od tej godz przyjmuje) to chyba weżniemy go razem.

Ale na wizycie wszystko dobrze,dzidzia nam pomachała rączkami i nóżkami...serduszko biło wszystko rozwija się dobrze :)Niestety nie dał se zobaczyć co ma miedzy nogami,ale może i za wcześnie było.Nie chciało nawet dać się pomierzyć bo uciekało albo się nogami i rączkami bawiło :D Więc usg też nie mam takiego żeby wstawić bo mam tylko po kawałku jak go mierzyła i nie zrobiła takiego jednego całego. Ale jak pokazała buźkę to taka podobna do męża twarzy,więc pewnie i drugie będzie podobne do niego ;) Teraz wizytę mam też za 5tygodni i akurat wypada w męża imieniny,więc może zrobi tacie niespodziankę i pokaże się że będzie córcia :D

Asia a ty z Julcią jak byłaś w ciąży to jadłaś słodycze??? Bo ja mogę zjeść ale zwymiotuje,a z Mackiem mogłam wszystko jeść a tu już nie jest tak słodko.A szwagierka jest w ciąży ma mieć dziewczynkę i tez nie może jeść słodyczy bo zaraz wymiotuje.

I co tam u Was słychać??Jak dzieciaki?? Asia masz fb?

Obrazek

PostNapisane: 24 lip 2014, o 10:58 

Hej dziewczyny :) ciekawe czy ktos tu jeszcze zaglada? mnie tez dlugo niebylo...
Co tam u Was slychac?
Jak tam Wasze dzieciaczki?

Obrazek

PostNapisane: 8 sie 2014, o 11:34 

Hej Djiva:-)
JA tu czasami zaglądam,ale sama do siebie pisać nie będę.
Wczoraj napisałam posta ale mi go wcięło,a drugi raz już nie pisałam bo mnie szlak by trafił...więc postaram się teraz coś naskrobac.

Djiva jak ucz twoje dzieciaki się mają? Jak KAcperek się rozwija,dużo mówi? Bo Sandra to już panienka:-)
Asia też byś się odezwała co tam u ciebie i dzieciaków;-)

U nas to w sumie chyba nic nowego. Mały gadula straszna,wszystko łapie i powtarza więc czasami trzeba uważać co się mówi. Niestety pampersa dalej nos, chodź jak teraz częściej jesteśmy na dworze to chodzi bez i zawola ze chcę siku a tylko wejdziemy do domu i odrazu jakąś blokada. ..raz zawola a raz nie,a jak nie chce robić na nocnik i chodzić bez pampersa to sam przynosi żeby mu założyć.
Nie wiem czy wam pisałam ale tym razem będziemy mieć dziewczynkę,już po malu odliczamy dni do terminu ale liczę że to wszystko szybko nastąpi. Ale we wtorek mam na wizytę i chyba będę prosić o szybsze rozwiązanie ciąży bo wykańczan się już fizycznej i psychicznie. Nie jest tak fajnie jak przy pierwszym:-/

Odzywajcie się co tam u was:-)

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 196 ]  Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Strefa czasowa: UTC + 1