Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 196 ]  Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
  Drukuj

Re: Maluszki Grudniowo-Styczniowo-Lutowe:) 2011/2012
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 lis 2013, o 09:38 

No i nie będzie dzidzi...dostałam okresu.Pod koniec tygodnia muszę jechać do szpitala zapisać się na konkretny dzień,bo mąż musi se wolne wziąśc żeby z małym został.

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 26 lis 2013, o 08:45 

Okres jak był tak się skończył.
Zabieg jak miał być odszedł na drugi plan...a na pierwszy wskoczyły starania o dzidzie :yahooo:

Asia ty mówiłaś że miałaś usuwaną nadżerkę,powiedz mi co ty miałaś konkretnie robione??

Obrazek

PostNapisane: 12 gru 2013, o 12:56 

Ale tutaj cisza :nie1:

ja mam usprawiedliwienie milczenia
-brat mojego meza mial ciezki wypadek i nie bylo wiadomo czy przezyje wiec codziennie bylismy u niego w szpitalu (teraz jest lepiej)
-Sandra caly miesiac sie krztusila i kaszlala i jechalismy do lekarza i okazalo sie ze jej dwa migdaly sa gigantyczne i musi miec je o 2/3 przyciete i to jest operacja pod calkowita narkoza (planowana na polowe stycznia) Sani bierze leki i dzisiaj mamy kontrol u lekarza czy sie zmniejszyly no ale watpie bo mala mi ciagle sie krztusi a lekarz mowi ze to dlatego bo migdaly uciskaja jej na tyl jezyka :(
-Do tego Sandra miala wypadek w przedszkolu i skrecila noge no ale oczywiscie musielismy z nia byc caly dzien w szpitalu na obserwacji i miala robiony rendgen czy czasami kosc nie jest peknieta
-ja mam cos z okiem bo od 4dni puchnie ropieje i jest czerwone jakby krew w nim byla i bardzo szczypie a w okolicy skroni bardzo mnie boli wiec jade dzis do lekarza
-Do tego ciagle mam terminy do urzedow i od nowego roku wysylaja mnie na dalszy kurs niemieckiego a pozniej do jakies innej szkoly ale przed ta dalsza szkola bede miala praktyki i bede musiala zdecydowac w jakim zawodzie chce pracowac fryzjerka,pielegniarka,przedszkolanka,opiekunka starszych,ekspedjetka,sekretarka itp.itd..... mam spory wybor ktory rozni sie iloscia lat do nauki i moja znajomoscia jezyka :)
-A w przedszkolu Sandry ciagle cos nowego...a to zebrania,a to wycieczki,a to wigilia i ciagle cos trzeba zrobic cos przygotowac wiec zapiernicz mam ciagle na calego......
A co tam u reszty mam?????

Obrazek

PostNapisane: 15 gru 2013, o 06:52 

Witajcie w jakże piękny dla mnie poranek :yahooo:
Wstałam przed 6 zrobić małemu kasze no a że woda się musiała zagotować to poleciałam zrobić test. Myślę sobie a wtedy wyszła jedna kreska to i teraz też wyjdzie ale ku mojemu zdziwieniu wyszły DWIE :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo:
Co prawda nie jest ona jakoś super wyraźna jak pierwsza ale jest jest jest :10:
Czekam aż mąż wstanie i mu pokaże,bo jeszcze śpi z małym a ja nie mogę ostatnio spać a dziś to już wogole :D

Powiem wam,że ćmi mnie na okres ale zobaczymy poczekamy jeszcze ten tydzień a jak nie to zadzwonię do jakiegoś lekarza może mnie przyjmie jeszcze przed świętami ;)
W piątek przed 16 mąż skończył malować,a wszystko było powynoszone wiec odrazu zabrałam się za sprzątanie myślałam że szybko mi to pójdzie ale skończyłam o 22,a jak się położyłam to odrazu zasnałam,ale chociaż porządki w kuchni porobione na maksa :D Dzisiaj tylko jeszcze okno umyłam kuchnia aż lśni tak ją szorowałam ,a piekarnik tak se wyczyściłam to wygląda jak nowy. A wszystko za sprawą nowego Cifa :D Po niedzieli się zabieram za łazienkę ,sypialnie i duży pokój. A w poniedziałek następny ubierzemy choinkę :10:

Djiva i jak sytuacja z bratem twojego męża??Jest już lepiej??
A co tam z twoim okien,jest już lepiej?? I jak tam Sandra??
Asia a co u was się dzieje że się nie odzywacie???

Obrazek

PostNapisane: 16 gru 2013, o 10:25 

Martyna Moj szwagier czuje sie lepiej nie bede pisala co mu bylo i jaki stan jest teraz bo byl w takim stanie ze juz nie mial tetna i mial 20% na przezycie i ma wiele urazow wiec musiala bym napisac cala ksiazke....

Sandra byla na kontroli i leki wogole nie pomogly wiec w sytczniu idziemy po skierowanie do szpitala niestety :(

Moje oko juz lepiej jest tylko lekko czerwone ale juz nie jest spuchniete ani nie boli

Ja wczoraj mialam urodzinowa impreze wiec jestem troche zmeczona :)

A Tobie gratuluje dwuch kreseczek :281: ja przy Sandrze tez mialam jedna kreske wyrazna a druga taka delikatna bo to byl wczesny poczatek ciazy wiec moze dlatego a przy kacperku nie robilam testu bo tydzien spozniala mi sie miesiaczka i zaczely sie mdlosci wiec poprostu zrobilam sobie termin u lekarza :)

Obrazek

PostNapisane: 16 gru 2013, o 10:31 

Djiva tak wogole to Wszystkiego Najlepszego :D

No umnie też jest dość wcześnie bo w środę jak robiłam test to jedna kreska a wczoraj już dwie.

Obrazek

PostNapisane: 23 gru 2013, o 14:28 

Czesc mamuski...

Martyna!!! Serdecznie gratuluję dwóch kreseczek na tescie !!! :11: :klaszcze: :jupi2: :klaszcze: :jupi2: :klaszcze: :jupi2: . Super, ze udało Wam się przed swiętami, teraz swięta dla Was i Waszych rodzin będą jeszcze cudowniejsze!!!

Djiva, współczuję problemów rodzinnych, mam nadzieję, że do tej pory już się wszystko dobrze ułożyło :1: . Trzymam kciuki zeby przyciecie Sandrze migdałków odbyło się bezproblemowo i w ekspresowym tempie.
Dobrze, że z Twoim okiem już lepiej.
I jeszcze kochana wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :1: . Wiem, bardzo spóźnione te życzenia ale za to bardzo szczere :11: .

U nas wszystko w porządku, Juleczka bardzo ładnie już mówi, pięknie układa zdania jestem z niej mega dumna, bo wogóle z rozwojem idzie ekspresowo! Chłopcy mają już wolne, do szkoły idą dopiero 6 stycznia. Ja jeszcze dzisiaj wybrałam się z Julcia na ostatnie "zabawkowe" zakupy. I teraz już mam wszystkie prezenty. Mieszkanko już wysprzątane, na jutro zostaje tylko gotowanie i możemy swiętowac :10: .

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałabym życzyc Wam i Waszym rodzinom duzo zdrówka, ciepłej i rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole i oczywiscie mnóstwa prezentów pod choinką!!!!!!

PostNapisane: 24 gru 2013, o 12:48 

Na zbliżające się Święta pragniemy
złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia
w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze.
Kolejny zaś Nowy Rok niech będzie czasem pokoju
oraz realizacji osobistych zamierzeń. Wesołych Świąt Kochane :D

Dzisiaj dopiero rodzina dowie się że jestem w ciąży :) Zrobiliśmy prezent pod choinkę,włożyliśmy do pudełka sukieneczkę(mamy nadzieję że to będzie dziewczynka) i buciki :D

Obrazek

PostNapisane: 10 sty 2014, o 08:07 

Ale tu cisza ,gdzie się podziewacie??
Djiva ,Asia???

Ja wczoraj widziałam nasze maleństwo,serduszko już bije :32: Według usg jest 6tydzień i 6dzień i termin mam na 26sierpnia,a według @ 7tydzień i 3dzień a termin na 30sierpnia.Ale termin już jest nie istotny,ważne że wszystko jest dobrze. Z tego co znalazłam na usg to dzidzia ma 0,77cm ;) A jak usłyszałam serduszko to aż mi łzy poleciały :D A pytałam co z wymiotami to kazała mi kupić imbir albo tabletki imbirowe...fujjj ,ale mówiła że dobrze że wymiotuje bo to sygnał że ciąża prawidłowo się rozwija. Dostałam ful wyników do zrobienia na następna wizytę,wczoraj jeszcze wymaz zaniosłam do laboratorium i jak będzie coś nie tak to mam iść z wynikiem a jak będzie dobrze to dopiero za 5tygodni,więc jak pójdę to będzie już 12 tydzień to więcej będzie już widać :D
Ale jestem już spokojniejsza ;)

Mały był trochę przeziębiony ale już jest dobrze:D
A co u was??Odzywajcie się.

Obrazek

PostNapisane: 20 sty 2014, o 14:08 

Witajcie mamusie.

Tak rzadko tu ostatnio zaglądam...Z tego co widzę to Wy chyba też :17: .

Martynko, jak się czujesz? Jak maleństwo w brzuszku? Super, że widziałas bijące serduszko!!! :1: . Tabletki imbirowe pomogły na wymioty? Macius zdrowy?

Djiva to chyba opusciła nas już na dobre (nie mówiąc o innych dziewczynach). Ciekawa jestem czy i Ty Martyna jeszcze tu zaglądasz?

U nas wszystko dobrze, moja "malenka" córeczka już w czwartek kończy dwa latka!!! Kiedy to zleciało :co: .

Chłopcy radzą sobie fajnie w szkole, Mati też już nadgania te miesiące kiedy bylismy w Polsce. Poza tym dzień podobny do poprzedniego :10:

Napiszcie chociaż jak się mają Wasze szkraby?

Pozdrawiam serdecznie,pa.

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 196 ]  Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1