Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1726 ]  Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173  Nast─Öpna strona
  Drukuj

Re: S┼éonka sierpniowo-wrze┼Ťnio-pa┼║dzierniko-listopadowe 2011
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 20 pa┼║ 2013, o 16:12 

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 mar 2011, o 14:23
ja tam zapraszam i jestem jak najbardziej za!!!

NADUNIA SPÓZNIONE ALE JAK NAJBARDZIEJ SZCZERE ZYCZONKA DUZO USMIECHU, ZDROWKA OD CIOTKI ANI I MALUCHÓW!!! :28: :28: :28:

Jak dla mnie mozemy sie przenosic na dwulatki.

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 21 pa┼║ 2013, o 06:52 

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 kwi 2011, o 10:01
x

Ostatnio edytowano 12 sty 2014, o 21:23 przez LastUnicorn, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

G├│ra

PostNapisane: 21 pa┼║ 2013, o 08:38 

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 mar 2011, o 14:23
Witam i ja!

u nas od rana leje, nawet burza by┼éa a ja dzisiaj sama z dziewczynkami, babcia m─Ö┼╝a b─Ödzie po 13 nawet na spacer nie mo┼╝emy i┼Ť─ç :092:

Oliwka obudzi┼éa si─Ö 5.55 i koniec spania :111: w domu szaro i buro a┼╝ ┼Ťwiat┼éa trzeba pali─ç.
Otylka mi harczy ju┼╝ nie wiem czy ten katar jej przejdzie, na ┼Ťrod─Ö si─Ö um├│wi─Ö do lekarza chyba bo jutro auto odstawiamy do mechanika.

Mi┼éego dnia, mo┼╝e uda si─Ö wpa┼Ť─ç mi dzisiaj jeszcze

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 21 pa┼║ 2013, o 09:18 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 kwi 2011, o 09:32
hej
to ja cos skrobne tez, jako, ze dzis wolne mam
Od dw├│ch tygodni pracuje .... z uwagi na to, ze to caly etat to pracuje w jednym tygodniu trzy dni a w nastepnym cztery I tak na przemian, dyzur trwa 12 godzin (8-20) I mega lubie te prace..... pieknie jest... tak jak juz pisalam wczesniej moi podopieczni to niepelnosprawni intelektualnie z dodatkowymi obciazeniami w postaci epilepsji, schizofreni, porazenia m├│zgowego.... praca nie dla kazdego ale polecam ja tym w szczeg├│lnosci, kt├│rzy maja problem z wsp├│lczuciem, wsp├│lodczuwaniem...
poza tym jestem z siebie mega dumna bo z calej zalogi jest tylko dw├│ch obcokrajowc├│w ( ja I taka dziewczyna z Ukrainy ) co oznacza, ze to mega szczelne srodowisko i jesli ja tez moge miec ten zaszczyt pracowania w tym miejscu to moze to tylko swiadczyc o tym, ze pracodawca docenia moje kwalifikacje i wyksztalcenie....
no.... to sie nachwalilam
Mateuszek rozstania ze mna przechodzi naprawde lagodnie, oczywiscie kiedy wracam z pracy uscick├│w calus├│w nie ma konca.... ale z dziadkami w domu tez mu dobrze. Poza tym, m├│j sun to mega lobuziak I pewnie lobuzerstwem przebija Wasze dzieciaki.... tak dla przykladu co mamy w repertuarze:
zabawy na schodach ( za kt├│re ganiam jak tylko moge )
otwieranie lod├│wki i wlazenie po szufladach tak jak po schodach, zeby dostac sie do p├│lek
lazenie po stoliku kawowym w salonie to juz normalny element zabawy
zabawa pt. opr├│zniam zmywarke ( uwielbia wyciagac naczynia ze zmywarki)
zabawa pt. tez lubie kierowac (kiedy wracamy do domu, mama wypakowuje graty, zakupy z samochodu a Mateuszek w tym czasie przesiada sie na miejsce kierowcy i kieruje oczywiscie wydajac z siebie dziwiek auta w trakcie jazdy.....)
Mateuszek ma motorek i samochody takie akumulatorowe i konia na biegunach ale najfajniej jest dosiadac takich zabawek kt├│re takich funkcji nie posiadaja np. probowac ujezdzac misie , psa Scooby-doo
no i najwiekszym moim przeklenstwem teraz jest Furby, nie dosyc, ze naslucham sie szczekania psa, jek├│w Mateuszka to jeszcze to male uszate caly czas gada..... przykrywam go kocem, zeby skubaniec wkoncu zasnal
aaaa musze sie Wam jeszcze czyms pochwalic ot├│z kupilam nowe l├│zko Mateuszkowi i urzadzilam Jego dorosly juz pok├│j... wrzucam zdjecie do galerii (jak sie uda)
a teraz musze juz leciec bo wzywa mnie m├│j mezczyzna
buziaki

Za┼é─ůczniki:
DSCF2388.JPG [72.41 KiB]
Pobrane 192 razy

Obrazek
G├│ra

PostNapisane: 22 pa┼║ 2013, o 06:59 

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 pa┼║ 2011, o 05:48
Hej ;) Ja was te┼╝ czytam codziennie,ale nie mam jak napisa─ç bo na tel nie mog─Ö si─Ö zalogowa─ç a na kompa jako┼Ť rzadko ostatnio wchodz─Ö...jak ju┼╝ musz─Ö.
My w niedziele byli┼Ťmy na urodzinach m─Ö┼╝a babci i mszy za jego dziadka i oczywi┼Ťcie musia┼éam wcze┼Ťniej wyj┼Ť─ç z ma┼éym bo ju┼╝ ┼Ťwirowa┼é.
W sobot─Ö mnie troch─Ö roz┼éo┼╝y┼éo,ale wczoraj ju┼╝ nie by┼éo ┼Ťladu ┼╝e co┼Ť mi jest...b├│l gard┼éa min─ů┼é i katar,ale teraz co┼Ť m─Ö┼╝a ┼éapie i ma┼éego bo zaczyna kaszle─ç :111: Dzi┼Ť dam mu syropki,a jak do jutra si─Ö pogorszy to p├│jdziemy do lekarza niech go os┼éucha .

Wczoraj unas la┼éo ca┼éy dzie┼ä,nawet na spacerku nie byli┼Ťmy,tyle co do biedronki zajechali┼Ťmy. A z tego wszystkiego z tych nud├│w moje dziecko doprowadzi┼éo mnie prawie do zawa┼éu,otworzy┼é sobie drzwi wyj┼Ťciowe bo zapomnia┼éam zamkn─ů─ç ,a nawet by mi do g┼éowy nie przysz┼éo ┼╝e se otworzy i wyjdzie i ju┼╝ schodzi┼é po schodach i m├│wi┼é ┼╝e idzie do dziadzi. Na ca┼ée szcz─Ö┼Ťcie ┼╝e nie spad┼é i nic mu si─Ö nie sta┼éo i dobrze ┼╝e mieszkamy wysoko bo jakby to by┼é parter to by wyszed┼é na dw├│r. Teraz ju┼╝ mam nauczk─Ö ┼╝eby za ka┼╝dym razem zamyka─ç drzwi.

Konstancja mój mały też uwielbia wyjmować naczynia ze zmywarki ,nawet brudne. Na stół tak samo wchodzi,chodź już coraz mniej.

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 22 pa┼║ 2013, o 07:18 

Cze┼Ť─ç :30:

Konstancja,
pok├│j cudny! My te┼╝ lada dzie┼ä b─Ödziemy Mirkowi kupowa─ç ┼é├│┼╝ko. A Matt ┼Ťpi w tym du┼╝ym ┼é├│┼╝ku? Czy z Tob─ů, czy w ┼é├│┼╝eczku? No i bardzo si─Ö ciesz─Ö, ┼╝e praca Ci si─Ö podoba. Moja mama jest piel─Ögniark─ů w o┼Ťrodku dla ludzi niepe┼énosprawnych umys┼éowo. Rozumiem Twoje podej┼Ťcie. To naprawd─Ö wspania┼ée pomaga─ç tym osobom. Cho─ç ja nie ukrywam, ┼╝e jak by┼éam m┼éodsza to si─Ö ich ba┼éam...

Anita,
fajnie macie, ┼╝e tak du┼╝o wychodzicie :10: Moje kole┼╝anki niestety w wi─Ökszo┼Ťci nie maj─ů dzieci i boj─ů si─Ö ze mn─ů spotyka─ç :glupek: A powiedz mi, Ty da┼éa┼Ť Alexowi pieczarki do jedzenia, czy ja co┼Ť przekr─Öci┼éam? Ja bym si─Ö ba┼éa Mirkowi da─ç... Cho─ç sama bardzo lubi─Ö, ale jednak brzuszek chyba ma jeszcze za delikatny.

Je┼Ťli chodzi o ┼éobuzerstwo to Miro nie jest jaki┼Ť wyj─ůtkowy. Ucieka mi na drog─Ö, jak nie zamkn─Ö furtki na klucz, sam wchodzi i schodzi po schodach, ci─ůgnie kota i psa za ogon, no i niedelikatnie bawi si─Ö z ma┼éymi dzie─çmi :jezyk1: Oczywi┼Ťcie wyjmowanie wszystkiego z szafek jest norm─ů, zw┼éaszcza talerzy i szklanek, kt├│re ustawia na stole i udaje, ┼╝e co┼Ť gotuje, nalewa. Ostatnio te┼╝ wchodzi na szafki i na stolik. Teraz ju┼╝ sam si─Ö wspina do swojego krzese┼éka do jedzenia, a potem z niego pr├│buje wchodzi─ç na wysoki st├│┼é. No chyba jak przeci─Ötne dziecko :jezyk1:

Wczoraj by┼éam z Mirkiem u mojej mamy, dzi┼Ť siedzimy w domu. Kurcze, szkoda, ┼╝e moja s─ůsiadka ma now─ů niani─Ö do dziecka... Z tamt─ů poprzedni─ů fajnie si─Ö dogadywa┼éy┼Ťmy i razem chodzi┼éy┼Ťmy na spacery, a z t─ů jako┼Ť nie bardzo... I Mirek nie ma ju┼╝ tak kontaktu ze swoim koleg─ů, jak wcze┼Ťniej :nie1:

Mamy dwulatk├│w, by┼éy┼Ťcie ju┼╝ na bilansie??? :17:

A tu jeszcze kilka nowych zdj─Ö─ç :lol1: Wy te┼╝ wi─Öcej wstawiajcie, zw┼éaszcza A┼Ťka, bo ju┼╝ dawno niczego nie dodawa┼éa┼Ť, Andzia tak samo! O Nutelli ju┼╝ nie wspominaj─ůc :jezyk1:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 22 pa┼║ 2013, o 12:33 

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 pa┼║ 2011, o 05:48
Kasia,Anita co do pieczarek to ja s┼éysza┼éam ┼╝e do 6 bodaj┼╝e roku ┼╝ycia dziecko nie powinno jest grzyb├│w ja z regu┼éy zjem tylko pieczark─Ö bo grzyby to fuuujjj i dla ma┼éego te┼╝ jeszcze nie daje. Ale tu fakt,wyrywa─ç jedzenia dziecku z reki no troch─Ö nie bardzo bo si─Ö zbuntuje i nie b─Ödzie chcia┼éo je┼Ť─ç .Ja do wszelkiego rodzaju grzyb├│w jestem negatywnie nastawiona.

M├│j ma┼éy ┼Ťpi,ja robi─Ö ┼╝urek i pieczywo czosnkowe bo mi si─Ö zachcia┼éo a w biedronce ju┼╝ nie by┼éo.
Dzi┼Ť powinnam dosta─ç @ a tu cicho... :nuda: Mia┼éam ochot─Ö kupi─ç test i zrobi─ç ale poczekam :D

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 22 pa┼║ 2013, o 13:24 

No pewnie, ci─Ö┼╝ko wyrwa─ç dziecku co┼Ť z r─Öki, zw┼éaszcza jedzenie, ale niestety czasami trzeba... Tym bardziej, je┼╝eli co┼Ť mo┼╝e mu zaszkodzi─ç, bo potem serce p─Öka, jak si─Ö patrzy na cierpi─ůcego maluszka... No ale ka┼╝dy jest wyczulony na co┼Ť innego, Anita pewnie te┼╝ nie chcia┼éa, ┼╝eby Alexowi co┼Ť dolega┼éo i ju┼╝ mu wi─Öcej pieczarek nie da :jezyk1:

U nas dobre wie┼Ťci. Auto zarejestrowane :klaszcze: Jak M. wr├│ci z pracy jedziemy po tablice, kupujemy ubezpieczenie i w drog─Ö :jupi2: Nutella, wstawiaj ju┼╝ wod─Ö na kaw─Ö :10:

By┼éam z Mirciem na spacerze, zrobili┼Ťmy du┼╝o fajnych zdj─Ö─ç. Mo┼╝e jeszcze p├│┼║niej pojedziemy do lasu na sesj─Ö :17: Ale ju┼╝ nasz─ů now─ů bryk─ů. Ciesz─Ö si─Ö, jak dziecko :glupek:

Dzi┼Ť na obiad spaghetti z sosem z prawdziwych pomidor├│w. Mirkowi spr├│buj─Ö przemyci─ç troch─Ö broku┼éa...

G├│ra

PostNapisane: 22 pa┼║ 2013, o 15:24 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 pa┼║ 2011, o 17:53
czesc;) pisalyscie jakis czas temu o sprayach do noska na katar i nie wiem czy dobrze pamietam ten co szybko dziala to byl otrivin? tesciowa mi dzis go kupila dla nati a.na nim pisze ze od 12 lat jest. wiecie czy jest wersja soft ?

G├│ra

PostNapisane: 22 pa┼║ 2013, o 17:57 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 pa┼║ 2011, o 17:53
Dzięki :) własnie wróciłam z apteki i udało mi się wymienić :)

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1726 ]  Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: