Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
  Drukuj

Re: Lipcowo-sierpniowe 2011
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lut 2013, o 10:51 

Hej.
To widze że kinu walentynek spóźnione będą .
Ja dzisiaj na 17 do pracy idę ale po małego jeszcze po trzynastej jade. Mąż dzisiaj pojechał ach ja juz za nim tęsknię ale na następny weekend będę ja jecjala so kolobregu do niego będziemy obchodzić rocznicę. Ślubu ok ja kułakowski pa

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 26 lut 2013, o 10:44 

hej mamuski :) Co tam u Was slychac???? Slyszalam ze niezle byliscie w Pl zasypani u nas tylko deszcz padal no i zimno bylo strasznie no ale juz dzis slonko mamy i 15 na plusie od tych skokow temperatur jestesmy zaziebieni z Kubciem teraz musze uwazac na niego bo jeszcze troszke i zjezdzamy :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :jupi2: :jupi2: do Pl :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo:

Tak pozatym to Kubus znowu nocki ma ochydne,placze przez sen i lazi po calym luzku zabki mu ida trojki na dole bo juz je widac czyli bedziemy mieli juz16 zabkow
cale szczescie ze otwiera ladnie buzke do czyszczenia ich bo na poczatku to byl koszmar ,co do nocniczka to jeszcze nie chce sadzam go ,posiedzi sporo potem wstaje oczywiscie w nocniczku nic zakladam mu pampersa i po chwili jest kupalek :rozpacz: no ale poczekam do wiosny i bede go uczyc chodzenia bez niech zobaczy co bedzie jak w majty nasisia teraz nie chce bo tu w calym mieszkaniu sa kafelki wiec latwo potem o przeziebienie.....

No a ja wkoncu wizelam sie za siebie i cwicze sobie wedle wskazowek Ewy Chodakowskiej:) Cwiczy mi sie fajnie dzis mam juz sporo zakwasow ale cieszy mnie to bo znaczy ze zaczyna wszystko dzialac :) Teraz czekam na was!!!!!!! :wykrzykmik: :wykrzykmik: :wykrzykmik: :wykrzykmik:

Obrazek

PostNapisane: 26 lut 2013, o 16:10 

Hej..
Ita no niezle nas zasypalo ale dzis 5 na plusie i chlapa niesamowita :111: a co do nocnika jak go posadziłam to histeria straszna,
ale sam to siada nawet nogami wchodzi..
Ja jakos nie mam tyle zapału zeby ćwiczyć... :111:

Dzieciaki spały dzis 2 godziny cud jakis :lol:
A Ja jakos nie mam siły na nic, zle sie czuje chyba jakies przeziebienie mnie bierze

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 27 lut 2013, o 09:13 

Kiniu u mnie z zapalem podobnie tylko jak juz sobie mysle ze odpuszcze wchodze na jej strone facebooka poczytam jak inne dziewczyny sie do tego biora i odrazu mi chec przychodzi :glupek: :glupek: :glupek: :glupek: wiem ale jak na razie dziala heheh

Co do spania to Kubus mi zawsze spi od 2 do 3 godzin po obiadku......

Martysiu co tam u Ciebie jak sobie radzisz po wyjezdzie mezusia,jak dobrze pamietam zaraz go bedziesz miec spowrotem :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:
Lagatka a co u Ciebie?????

Obrazek

PostNapisane: 27 lut 2013, o 17:49 

to i Ja wejde na jej stronkę moze mnie jakoś zmobilizuje..

U nas w końcu czuć wiosne ciepło się zrobiło 10 na plusie, dzieciaki sie wybiegały i ponad 2 godziny spali :10:

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 27 lut 2013, o 19:10 

Witam.

A umnie powoli do przodu.
Co do nocnika malutki jak kupke chce pokazuje już kilka godzin wcześniej i wtedy jest co 20 min siadanie sam woła ale do sikania to nie chce. Nawet jak bez pampersa siedzi to wysika sie w rajstopki :P

Cwiczyć mi sie też nie chce ale dzisiaj tańczyłam skakałam i Wariowałam małym :) On sie cieszy jak ja sama tańczę ale chce zacząć ćwiczyć:) ale chęć to nie wszystko :)

Mykam

PostNapisane: 4 mar 2013, o 16:24 

Hej
Ale tu cisza..
My niedawno ze spacerku wróciliśmy,pięknie u nas słonko świeci 9 stopni na plusie dzieciaki sie wylatały w parku
zjedli obiad, leża teraz grzecznie i bajkę oglądają :10:
Ja się wzięłam za te ćwiczenia juz 4 dzień ale wiecej jak 25min. to nie dam rady masakra..
wszystko mnie boli zakwasy straszne ale mobilizacja jest puki co hehe
za tydzień jade Zuze do zerówki zapisać...
no nic uciekam ide i ja sie troszke położe..

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 4 mar 2013, o 22:12 

heh Kiniu jaa to samo poczatkowo 25 teraz 5 min dluzej no ale po tym biore skakanke i skacze tak zeby bylo 45 :12: :13:

u nas tez pieknie slonko swiecilo dzis Kuus tez sie wylatal na polku potem ladnie pospal u nas dzis 16 stopni bylo ale na noc jest jeszcze zimno.....

dzis popoludniu przyszly dzieci do kubusia w pokoiku zrobily mi armagedon masakra jaks no i Kubusiowi mlodszy nabil takiego guza ze az w szoku bylam z poczatku nie wiedzialam coo sie stalo Kubus zaczol plakac przytulil sie do mnie i przestal po 10 min dopiero mu take cholerstwo wyszlo ze szok biedulek moj maly...........

Ps mam nadzieje ze nie przeszkadza Wam moje pisanie bez znakow polskich ale poprostu ich nie mam :/

no i za 2 tyg juz zjezdzamy 15 przyjedzie moj brat nam pomoc a potem juz tylko w droge :yahooo:

Obrazek

PostNapisane: 5 mar 2013, o 02:54 

Witam kochane :yahooo:

Kochane przepraszam ze tak długi miesiąc się nie odzywałam ale po wyjeździe męża brak weny i torszku czasu :ok2:
Mam nadzieje że mi wybaczycie :roll: :pytajnik:

Dziewczyny co do wago ja szczerze nie mam się zczego odchudzać ...
Jak tylko moj mąż wyjehał to schudałam 7kg a dokładnie w 2tyg... :111:
Przzed ciążą ważyłam zawsze 57kg a po ciązy doszłam do wagi 55kg bez problemu ... :10:
Tylko teraz już waże 48kg :111: I szczerze strasznie źle się czuje w takiej wadze ... :roll:
Wszyscy mi tylko mówia że wyglądam już jak cień... Że strasznie badziutka jestem ...
Juz badania sobie porobiłam ale sa ok tylko zelazo mam strasznie podwyższone ... ;/ Teraz musze się wybrać do lekarza z wynikami ...
Mąż jak tylko wróci to się mnie przestarszy ... :nie1:

Ale wpadam tu dziś się wam pochwalić że mąż do mnie wraca :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo:
I właśnie dzwonił że minol granice :yahooo: :yahooo: :yahooo: :yahooo:

Jestem mega szczęśliwa :wykrzykmik: :wykrzykmik: :yahooo: :yahooo: :yahooo:
Oby jeszcze tylko szczęśliwie dojechał :11:
Kolo 13 bede się już widzieć z mężusiem :yahooo: :yahooo: :yahooo:
Normalnie tak go wyścikam że za tydzień się od niego nie odkeje hehe :lol:

A co najlepsze zjezdza na stałe :wykrzykmik: :yahooo: :yahooo: :yahooo:

Dziewczyny jak ita zjezdza to może zrobilibyśmy jakieś spotaknie :pytajnik:
Jeszcze tylko jak sylwia by była w PL ... :pytajnik:

Dobram mykam się kimnąć troszkę ale chyba nie zasne ze szcześcia :wykrzykmik: :wink: :lol:

Obrazek

Obrazek

Teraz musi być tylko lepiej !

PostNapisane: 5 mar 2013, o 07:53 

Witam :yessir:

Ita ach biedny Kubulek :glaszcze:, no to jeszcze troszeczkę i w Pl. bedziecie..
Martysiu super że juz bedziesz miała mężusia w końcu się doczekałaś :10:
No i jakieś spotkanko by się przydało tylko gdzie???
U nas już słonko świeci i już 5 na plusie :jupi2: koło południa idziemy do parku

Obrazek

Obrazek

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1