Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 183 ]  Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
  Drukuj

Re: Lipcowo-sierpniowe 2011
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 27 cze 2013, o 21:51 

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 sty 2011, o 22:14
czesc dziewczyny,
cisza masakryczna tu hihihihi ale ja wiem jak to jest niby chwilka i bedzie napisane, ale czasami nawet o ta chwilke :0020:
u nas ok, jakos leci, chlopaki raz lepiej raz gorze, nie wiem jak oni moga byc te cale dni tak nakreceni eeee ja nie mam silyy a oni jeszcze dawaj i dawaj brrrr

zdrowie na ta chwile ok, Herbert tez jak na teraz to nigdy sie juz ta jego akcja z oddychanie nie powtorzyla i oby tak zostalo

Kordianek zaczyna szkole( tak tu mowia) ale to taka nasza zerowka tylko u nich to w szkole juz jest i jedna wielka zadyma z tym ale szkoda pisania i nawet nie wiem od czeka zaczac wiec dam sobie spokoj :jupi2:

tteraz juz uciekam bo zmeczona jestem lekkkkooo ale odezwe sie

aaa i lecimy do Polski od 4 do 24.08 :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:

caluski

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 28 cze 2013, o 17:55 

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 lut 2011, o 15:08
No kiniu to gratuluje siostrzyczki no i duzo zdrowka dla niej!!!!

U nas bez zmian ja teraz praca dom i tak w kolko a czas zapiernicza mi jakoszalaly Kubus ok juz ladnie zaczyna powtarza─ç po kazdym wiec chwila jak zacznie nadawac :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: hehehehe a tak poza tym to wszystko ok i oby tak dalej Jutro po pracy planuje isc z nim na festyn wioskowy ma byc wypasiony ze hej pelno atrakcji dla dzieci no i gwiazda festynu ma byc zbigniew wodecki :D :D

tyle u nas bede zagladac a jak czas powoli i naskronie cos :)
Buziki!!!

Obrazek

G├│ra

PostNapisane: 3 lip 2013, o 09:49 

Do┼é─ůczy┼é(a): 4 gru 2010, o 14:55
Hej..
U nas pi─Ökna pogoda mo┼╝na nad jeziorko jecha─ç no ale my niestety w domu musimy siedzie─ç :0020:
Ada┼Ť chory zasmarkany kaszle Zuze te┼╝ co┼Ť bierze Ja zasmarkana masakra :(
Wczoraj gada┼éam z mam─ů przez skeypa widzia┼éam malutk─ů :jupi2: jest taka s┼éodziutka..
Ada┼Ť chcia┼é j─ů wyci─ůgn─ů─ç z komputera i ca┼éy czas wo┼éa┼é lala :12:

Obrazek

Obrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 183 ]  Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: