Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona
  Drukuj

Lipcowo-sierpniowe 2011
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 lip 2012, o 20:59 

Hej dziewczyny już czas sie tutaj przenieś :)
Młody zaczął chodzić a w ząbkach nadal te 4 i nic dalej. Już młody zaczął sie obijać ale nie jest źle :) teraz delkiatnie wstaje i szybko nie idzie tylko powoli :) Wyjazd do męża sie udał :klaszcze: :klaszcze:

Lipcowo-sierpniowe 2011
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Lipcowo-sierpniowe 2011
PostNapisane: 30 lip 2012, o 19:09 

Witam i ja :28:

cos nasz watek calkiem zanika :rozpacz: :buu:
no ale poczekajmy do jesieni na dworze sie oziebi wiecej czasu bedziemy spedzac w domku.........

Lagatka brawa dla Fifiego Kuba juz jest tak poobijany sze szok pelno siniakow na nozkach ma ale upadki dzielnie znosi wstaje juz bez trzymanki sam no i juz biega zwlaszcza jak cos dosiegnie czego mu nie wolno wtedy az mi sie smiac chce takz zapiernicza hihihi a zabkow jak narazie nie przybylo no i co wkoncu szykujemy sie na urlpo do pl az sie boje drogi no i nie mam pojecia co mu do jedzonka naszykowc :092:

no a co najwazniejsze roczek udany prezentow kupe zgarnol i wyszalal sie na calego :klaszcze: :klaszcze:

Obrazek

PostNapisane: 1 sie 2012, o 21:11 

hej:)

Ita ja też zauważyłam żę wątek znika. Niestety dziewczyny pracują i nie mają tyle czasu co my. My siedzimy w domu i szczerze nic nie robimy tylko z dziecmi siedziny. Ja ogóle tego mam dosyć tego siedzenia w domu już dawno bym poszła ale niestety nie mogę.
Młody coraz to lepiej już chodzi. A jak narazie dużo upadków nie ma ale poczekam jak zacznie już dobrze chodzić :)

PostNapisane: 4 sie 2012, o 18:54 

Witam kochane mamusie i wasze roczne maluchy :yessir:

Dawno do Was nie zaglądałam.. ale czasu nie miałam, pojechałam z dzieciakami do Poznania i wczoraj wróciliśmy..
Odpoczęłam trochę.. pogoda była cały czas więc mało co w domu siedzieliśmy, co dzień nad jeziorkiem byliśmy jednego dnia w zoo..
No i mężuś po nas przyjechal samochodem,dzieciaki zostawilismy mojej mamie i w końcu mogliśmy sami wyjsc na impreze :10:
Wyszaleliśmy sie za wszystkie czasy, było świetnie :jupi2:
Adaś dziś w jakąś histerie wpadł co chwilę drze sie.. chodzić jeszcze nie chce nie spieszy mu się dalej tylko raczkuję, ząbka ani jednego jeszcze nie ma...
Zuza dzis tez swoje fochy miała teraz leży i bajkę ogląda..

A tak po za tym WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE, DUŻO ZDRÓWKA I UŚMIECHU dla Wszystkich roczniaków :281: :281: :281:

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 6 sie 2012, o 18:36 

Witam kochane :30:

To już Roczek naszych małych pociech kiedy to zleciało :31:

U nas też po roczku i mały zadowolony ze hej :) :jupi2: :jupi2: :jupi2:

Troszkę was zaniedbuje ale to tylko do końca września jak skończę prace sezonową to będę tu dziennie :jupi2: :jupi2: :jupi2:
W środe też się odezwie bo mam wolne ale jadę z małym na pierwszą Rehabilitacje a boje się że hej :pomocy:

Kurcze ale się za wami stęskniłam :28: :1:

A co u nas a dobrze jakos leci pomalutku :wink:

Mały od nas dostał na roczek autko na akumulator i jest mega zadowolony :klaszcze: :klaszcze:
Co prawda kupiliśmy go miesiąc przed urodzinkami ale dostał i to najważniejsze :jupi2:

A tak na marginesie to powiem wam że @ mi się już spóźnia 18dni ale byłam u gina powiedział że ciąży nie ma i testy robiłam są negatywne nie mam pojęcia co mi jest :nie1: Ale chce jeszcze iśc prywatnie do gina bo jakoś mnie nie pokoi to że może coś mam z hormonami że skoro nie ma ciązy a @ brak :screwy:

Lece kochane do środy :28:

Buziaki dla waszych pociech :28: :1:

Obrazek

Obrazek

Teraz musi być tylko lepiej !

PostNapisane: 7 sie 2012, o 07:27 

Hej...

U mnie zimno,wietrznie i leje :111:
Zuzia już w przedszkolu od wczoraj zaczęła chodzić po wakacjach, juz się doczekać nie mogła.. dobrze ze w tym przedszkolu tylko miesiąc wolnego mają
Adaś wariuję w łózeczku, spiący jest oczka trze ale nie chce spać.. i ja jakaś zmęczona jestem przez ta pogode :111:

Martysiu ciesze sie że sie odezwałas do nas :jupi2: trzymam :kciuki: aby wyjasniło sie co z tą miesiaczka u Ciebie..

A co u reszty???

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 8 sie 2012, o 11:04 

Witam :)

No o widze że trochę się ruszyło ja przyznam teraz ja nawet nie miałam weny by wejść na forum bo mały mi nie daje jak jestem w domu bo laptopa na kolanach muszę trzymać a mały mi go wyłancza. Wchodzę wieczorami i to nie zawsze.

Teraz jestem w Warszawie. Może któraś z was jest niedaleko Warszawy?

Młody mi śpi wczoraj miał szczepienie i nawet jak pielęgniarka igłe mu wkuwała to nawet nie drgną nawet nie spojrzał na igłe. I dzięki szczepieniu spał mi całą droge w samochodzie.
Tutaj jest około 20 stopni i wiatr ale niestety chłodny.

Martysia i jak tam u ciebie z @ ?

Filipek już drepcze kilka dni po urodzinach poszedł i też w Warszawie. :)

Jak tak laseczki u was i jak dzieciaczki??

PostNapisane: 9 sie 2012, o 08:07 

Cześć :yessir:

Zuza w przedszkolu mały lezy w łózeczku i bajkę oglada, a ja zaraz biore sie za sprzatanie..

Lagatka ja mieszkam jakies 118km za Warszawą...

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 11 sie 2012, o 21:13 

to trochę jest km :)

PostNapisane: 12 sie 2012, o 21:16 

Witam,
ja wpadam na sekundkę, bo już jestem zmęczona. Też cierpie na notoryczny brak czasu, w dodatku jest sezon letni, więc jak nie w pracy to na działce, w domu tylko bywam gościnnie na noc. W tym tydodniu w końcu urlop, jedziemy nad jezioro gdzieś pod gorzów wlkp, najbardziej to się cieszę z tego urlopu, bo ostatnio bylo trochę problemów w robocie i po prostu jestem zmęczona. Potrzebuję tego urlopu, na dodatek przedszkole jest w sierpniu zamknięte i się cieszę, że młodego nie będę już podsyłać dziadkom. Jeszcze dwa dni pracy i będę wolna :yahooo:
Mała miała podwójny roczek, raz oficjalnie w domu dla teściów, drugi raz mniej oficjalnie na działce, ale już dla całej rodzinki. Bryka już masakrycznie, wszystko nadal je, wiec trzeba jej pilnować jak oczka w głowie. W dodatku się robi coraz bardziej cwana. Zabraniam jej na działce podchodzić pod płot sąsiadów, bo mają krzaczek z takimi ładnymi czerwonymi jagódkami, nie wiem co to jest i się boję,że zje. Raz ją stamtąd zabrałam, chwilę później spojrzała na mnie z uśmiechem i z powrotem w tamtą stronę, gdyby umiała mówić to pewnie by mi powiedziała, mama łap mnie :jupi2:
Znikam, bo jutro nie wstanę.
Pozdrowionka dla wszystkich mamuś i ich pociech.

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1